0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Faren Melt (750 ml)

Faren Melt (750 ml)

Faren Melt (750 ml)

MELT je výrobek s vysokou koncentrací kyseliny sírové a inhibitorů koroze, který v několika málo minutách uvolní ucpávky způsobené odolnými nánosy.

Code: 22982
On stock : more than 5 pcs
Manufacturer: Faren
Category:  
Mazací a čistíci prostředky…

Price w/o VAT:181,82 Kč

Price incl VAT:220,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
hmotnost: 0,75 kg
Uvolní nánosy tuků, bílkovin, škrobů, vlasů, celulózy vápna, vodního a močového kamene atd. MELT nenapadá ani materiály odpadového potrubí, ani těsnění z umělé hmoty nebo gumy.

Vlastnosti:
Díky své vysoké specifické hmotnosti (1,8 kg/litr) dosahuje i hluboce uložených ucpávek překrytých vodou (proteče). Chemická reakce, kterou se rozpouští organické látky tvořící ucpávku /překážku odtoku, je silně EXOTERMICKÁ, což zvyšuje šanci na úspěšné odstranění.

Postup použití:
Z odpadu nebo WC odstranit přebytečnou vodu (nechat odtéci) a nasadit si ochranné rukavice. 0,5 – 1 dcl prostředku pomalu nalít do ucpaného odpadu za pomoci plastového trychtýře, počkat asi 30 sekund a přidat cca. 0,5 l studené vody. Nechat působit po dobu 2 min. a potom spláchnout dostatečným množstvím tekoucí vody. Pokud nestačí jedna aplikace, postup se opakuje.

Varování:
Nenaklánějte se nad čištěný odpad (výlevku) během působení přípravku, zabraňte styku s hliníkem a chromovanými díly. Před použitím pozorně přečtěte návod k použití na etiketě. Nezapomeňte, že MELT, ačkoliv byl navržen s ohledem na maximální bezpečnost, zůstává v každém případě korozívní látkou. Proto doporučujeme použít při jeho aplikaci rukavice určené pro práci s kyselinami a během práce mít otevřená okna s dobrým zajištěním větrání interiéru. Nekontrolujte potrubí tak, že byste přibližovali svoji tvář k odpadnímu potrubí během zákroku. Nedotýkejte se zbývající vody v umyvadle a zabraňte případnému postříkání touto vodou.

POZOR!!! V důsledku exotermické reakce může v případě ucpání na vodorovných plastových potrubích dojít až k tepelné deformaci potrubí!

S tímto produktem zakoupili jiní zákazníci také

Obal kanystr plastový (5 l)

Obal kanystr plastový (5 l)

Plastový obal

 

On stock: more than 5 pcs

35,00 Kč

ks

Liqui Moly Údržba dieselového systému (250 ml)

Liqui Moly Údržba dieselového systému (250 ml)

Pro všechny dieselové motory s vysokotlakou akumulační vstřikovací soustavou Common Rail.

 

On stock: more than 5 pcs

220,00 Kč

ks

WD 40 Smart Straw (450 ml)

WD 40 Smart Straw (450 ml)

Vytěsňuje vodu, brání rosení, extrémní vzlínavost - uvolňování šroubů, odstraňování

 

On stock: more than 5 pcs

185,00 Kč

ks

 

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Faren Melt (750 ml)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Faren Melt (750 ml)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.