0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Centoplex 2 (1 kg)

Home  >  Plastická maziva  > Centoplex 2 (1 kg)

Centoplex 2 (1 kg)

Centoplex 2 (1 kg)

Víceúčelové plastické mazivo pro mazání valivých i kluzných ložisek.

Code: 1114
On stock : 1-2 pcs
Manufacturer: Klüber Lubrication
Category:  

Price w/o VAT:1 221,49 Kč

Price incl VAT:1 478,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
hmotnost: 1 kg
Produkty CENTOPLEX 2 a 3 jsou víceúčelová plastická maziva, jejichž základem jsou ropné oleje stabilní proti oxidaci a lithné mýdlo. Produkty splňují požadavky jako plastická maziva pro valivá ložiska podle DIN 51825 K. Dobrá stabilita při prohnětení umožňuje provádět dlouhodobé mazání při normální teplotě a normálním zatížení. CENTOPLEX 3 s pevnější konzistencí třídy NLGI 3 je třeba upřednostnit před produktem CENTOPLEX 2, pokud je hřídel uložený šikmo, nebo stojí kolmo, resp. pokud ložiska nejsou dostatečně utěsněna. - Dlouhodobé mazání pro jednoduché použití - Mnohostranně použitelné produkty

Použití
Produkty CENTOPLEX 2 a 3 mohou být použity v nejrůznějších aplikacích pro kluzná a valivá ložiska při zohlednění teplot ložisek. Pro dlouhodobé mazání by teploty třecího místa měly být nižší než 70°C. Produkty CENTOPLEX 2 a 3 mohou být používány až do jejich maximální horní teploty 130°C, když je zajištěno, že na třecí místo je neustále přiváděno čerstvé plastické mazivo. Víceúčelová plastická maziva CENTOPLEX mohou být dále používána pro mazání ozubených soukolí a šnekových převodů, vedení a závitových vřeten. Všude tam, kde mají být používána standardní plastická maziva na bázi ropných olejů a lithného mýdla podle DIN 51825, mohou být používána víceúčelová plastická maziva CENTOPLEX po provedení zkoušky použitelnosti. Produkty CENTOPLEX se nechají aplikovat pomocí mazacího lisu, štětce nebo stěrky. Pokud je pro domazávání k dispozici plně automatický systém, měl by být použit produkt CENTOPLEX 2. Pro první namazání může být podle utěsnění ložiska použit produkt CENTOPLEX 2 nebo CENTOPLEX 3.

Třída NLGI 2
Teplotní rozsah použití -20 až 130 °C

S tímto produktem zakoupili jiní zákazníci také

Shell Gadus S3 V220C 2 (400 g, kartuše)

Shell Gadus S3 V220C 2 (400 g, kartuše)

Plastické mazivo na bázi lithného komplexu poskytující vysokou ochranu pro všechna ložiska.

Specification: NLGI 2, SEB 18 12 53, ASTM D4950 LB-GC

On stock: more than 5 pcs

145,00 Kč

ks

 

Home  >  Plastická maziva  > Centoplex 2 (1 kg)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Centoplex 2 (1 kg)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Centoplex 2 (1 kg)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.