0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Home  >  Průmyslové oleje  >  Hydraulické oleje  > Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Castrol Hyspin™ HVI jsou hydraulické oleje s vysokým viskozitním indexem s pečlivě zvoleným bezpopelným aditivačním systémem bez obsahu zinku odpovídající nejvyšším výkonnostním požadavkům.

Code: 13909
On stock : 1-2 pcs
Manufacturer: Castrol
Category:  

Price w/o VAT:2 520,66 Kč

Price incl VAT:3 050,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Specification: DIN 51502 - HVLP, ISO 6743/4 - HV, ISO VG 32

Parameters
objem: 20.00 l
hmotnost: 20.00 kg
viskozita dle ISO VG: VG 32
Hyspin HVI jsou oleje určené pro vysoce namáhané hydraulické systémy s požadavkem na vysokou ochranu proti opotřebení a jemnou filtraci. Navíc vykazují hydraulické oleje Hyspin HVI excelentní ochranu proti korozi a mimořádnou termickou a oxidační stabilitu. Oleje Hyspin HVI mají výbornou hydrolytickou stabilitu a rychle odlučují vodu. Oleje Hyspin HVI obsahují střihově stabilní aditivační systém, který pomáhá udržet žádoucí viskozitní charakteristiku produktu v širokém rozsahu pracovních teplot i při prodlouženém provozu a zajišťuje velmi nízký bod tuhnutí a umožňuje tak použití při velmi nízkých venkovních teplotách. Oleje Hyspin HVI jsou plně kompatibilní s běžnými těsnícími materiály, jako jsou nitrilové, silikonové a fluorované (např. Viton) polymery.

Aplikace zahrnují:
Použití ve venkovních zařízeních, která pracují v širokém rozsahu teplot včetně studených startů a vysokých teplot při dlouhodobém provozu např. v terénních a námořních aplikacích. Použití ve vnitřních zařízeních s kontrolními systémy, které vyžadují minimální změnu viskozity s teplotou např. přesné obráběcí stroje.

Oleje Hyspin HVI splňují požadavky:
DIN 51524 část 3
Cincinnati Lamb (Milacron) P 68-69-70
Denison (Parker Hannafin) HF-0
US Steel 126 & 127
Eaton I-286-S & M-2950-S
Frank Mohn

Výhody
Vysoký viskozitní index a nízký bod tuhnutí umožňují použití produktu v širokém rozsahu pracovních teplot. Dobrá střihová stabilita brání nepřiměřené ztrátě viskozity v důsledku mechanického namáhání. Excelentní protioděrové vlastnosti poskytují vysokou ochranu hydraulického čerpadla proti opotřebení a snižují tak náklady na neplánované odstávky a výměnu dílů. Excelentní odlučivost vody a hydrolytická stabilita prodlužuje životnost maziva v systému a snižuje náklady na odstávky. Excelentní termická a oxidační stabilita umožňuje odpovídající výkonnost a prodloužení životnosti maziva v náročných aplikacích, minimální tvorba úsad zabezpečuje čistotu systému a snižuje četnost výměn filtrů. Excelentní filtrační charakteristika (i v přítomnosti vody) prodlužuje životnost filtrů a snižuje náklady.

 

Home  >  Průmyslové oleje  >  Hydraulické oleje  > Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Castrol Hyspin HVI 32 (20 l)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.