Powered by Smartsupp

Elkalub LA 8 (5 l)

Kód produktu: 1408
Elkalub LA 8 (5 l) Mazací koncentrát na řetězy. Použití: » Speciální syntetické mazivo s vysokou viskozitou a vynikající přilnavostí. » Určené k mazání vysoce zatěžovaných řetězových převodů, tvarových kol, pojezdových drah, vaček a nekrytých ozub...
Více informací
Specifikace

Elkalub LA 8 (5 l) Mazací koncentrát na řetězy. Použití: » Speciální syntetické mazivo s vysokou viskozitou a vynikající přilnavostí. » Určené k mazání vysoce zatěžovaných řetězových převodů, tvarových kol, pojezdových drah, vaček a nekrytých ozubených převodů. Vlastnosti: » Rozpětí pracovních teplot -5°C do +80°C. » Mísitelné s ropnými (minerálními) oleji s výjimkou olejů hypoidních do výše 5 - 8 % z celkového objemu směsi, tím se značně posune hranice únosnosti mazacího filmu.

6 716 Kč
5 550 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Elkalub LA 8 (5 l)

Mazací koncentrát na řetězy.


Použití:
» Speciální syntetické mazivo s vysokou viskozitou a vynikající přilnavostí.
» Určené k mazání vysoce zatěžovaných řetězových převodů, tvarových kol, pojezdových drah, vaček a nekrytých ozubených převodů.

Vlastnosti:
» Rozpětí pracovních teplot -5°C do +80°C.
» Mísitelné s ropnými (minerálními) oleji s výjimkou olejů hypoidních do výše 5 - 8 % z celkového objemu směsi, tím se značně posune hranice únosnosti mazacího filmu.

Parametry

Hmotnost 5 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum