Powered by Smartsupp

Ekolube Teflon Oil (400 ml, spray)

Kód produktu: 2473
Ekolube Teflon Oil (400 ml, spray) Mazivo na bázi kombinace minerálního a syntetického esterového oleje s obsahem mazivostních přísad, inhibitorů koroze a pevných maziv (kombinace PTFE /teflon/ hexagonální nitrid bóru/ ). Má vynikající mazací, konze...
Více informací
Specifikace

Ekolube Teflon Oil (400 ml, spray) Mazivo na bázi kombinace minerálního a syntetického esterového oleje s obsahem mazivostních přísad, inhibitorů koroze a pevných maziv (kombinace PTFE /teflon/ hexagonální nitrid bóru/ ). Má vynikající mazací, konzervační a hydrofobní vlastnosti. Dobře penetruje do úzkých prostor, vypuzuje vlhkost a vodu, čistí mazané plochy od usazenin a produktů degradace maziv. Tuhá maziva obsažená v oleji zabezpečují dobré vysokotlaké vlastnosti a výrazné snížení opotřebení třecích uzlů. Přednosti: » dokonalé snížení třecích ztrát » zabraňuje vzniku úsad, staré odstraňuje » vysoká ochrana mazaných prvků proti otěru » nízká spotřeba oleje » konzervace mazaných ploch a to i vlhkých » vypuzování vody a vlhkosti » zamezuje vrzání a skřípání » výrazné snížení opotřebení » neobsahuje rozpouštědla Použití: Je víceúčelový olej, který nalezne uplatnění pro domácnosti, kutily, dílny, automobilový a strojírenský průmysl. Čistí, maže, rozpouští, chrání proti korozi a vodě. Vhodný na jemnou mechaniku, článkové řetězy, bowdeny, závěsy, panty, čepy, malá valivá i kluzná ložiska, měřící a regulační techniku, pojezdy stolařských strojů, zámky, šicí a textilní stroje, elektroinstalace, navíjecí zařízení, péra, hřídele, pružiny, lyžařské vázání, řetězy jízdních kol a ložiska koleček in-line bruslí atd. Vlastnosti: Při mazání řetězů olej snadno proniká i s tuhými mazivy až do duše řetězu, kde je mazání nejdůležitější. Při aplikaci v bowdenech a lanovodech přispívá k plynulému mazání bez drhnutí (anti-stick-slip). Je antistatický a má dobré dielektrické vlastnosti, ošetřené součásti na sebe nepřitahují prach a jiné nečistoty. Zanechává jemný mazací film podpořený bílými tuhými mazivy. Vytěsňuje vodu. Teplota použití: -20°C až +150°C.

205 Kč
169 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Teflon Oil (400 ml, spray)

Mazivo na bázi kombinace minerálního a syntetického esterového oleje s obsahem mazivostních přísad, inhibitorů koroze a pevných maziv (kombinace PTFE /teflon/ hexagonální nitrid bóru/ ).
Má vynikající mazací, konzervační a hydrofobní vlastnosti.
Dobře penetruje do úzkých prostor, vypuzuje vlhkost a vodu, čistí mazané plochy od usazenin a produktů degradace maziv.
Tuhá maziva obsažená v oleji zabezpečují dobré vysokotlaké vlastnosti a výrazné snížení opotřebení třecích uzlů.

Přednosti:

» dokonalé snížení třecích ztrát
» zabraňuje vzniku úsad, staré odstraňuje
» vysoká ochrana mazaných prvků proti otěru
» nízká spotřeba oleje
» konzervace mazaných ploch a to i vlhkých
» vypuzování vody a vlhkosti
» zamezuje vrzání a skřípání
» výrazné snížení opotřebení
» neobsahuje rozpouštědla

Použití:

Je víceúčelový olej, který nalezne uplatnění pro domácnosti, kutily, dílny, automobilový a strojírenský průmysl. Čistí, maže, rozpouští, chrání proti korozi a vodě.
Vhodný na jemnou mechaniku, článkové řetězy, bowdeny, závěsy, panty, čepy, malá valivá i kluzná ložiska, měřící a regulační techniku, pojezdy stolařských strojů, zámky, šicí a textilní stroje, elektroinstalace, navíjecí zařízení, péra, hřídele, pružiny, lyžařské vázání, řetězy jízdních kol a ložiska koleček in-line bruslí atd.

Vlastnosti:

Při mazání řetězů olej snadno proniká i s tuhými mazivy až do duše řetězu, kde je mazání
nejdůležitější. Při aplikaci v bowdenech a lanovodech přispívá k plynulému mazání bez drhnutí (anti-stick-slip).
Je antistatický a má dobré dielektrické vlastnosti, ošetřené součásti na sebe nepřitahují prach a jiné nečistoty.
Zanechává jemný mazací film podpořený bílými tuhými mazivy. Vytěsňuje vodu.
Teplota použití: -20°C až +150°C.


Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum