Powered by Smartsupp

Ekolube Plus (160 ml)

Kód produktu: 2266
Ekolube Plus (160 ml) Jedná se o stabilizovaný koncentrát účinných látek (PTFE, hBn a MoS2) v molekulárně aktivním syntetickém oleji. Je mísitelný se všemi druhy ropných i syntetických olejů. Vlastnosti a výhody: » Kombinace PTFE, hBn a MoS2 aktivn...
Více informací
Specifikace

Ekolube Plus (160 ml) Jedná se o stabilizovaný koncentrát účinných látek (PTFE, hBn a MoS2) v molekulárně aktivním syntetickém oleji. Je mísitelný se všemi druhy ropných i syntetických olejů. Vlastnosti a výhody: » Kombinace PTFE, hBn a MoS2 aktivně chrání funkční plochy mazané olejem proti opotřebení a korozi, zamezuje drobným průsakům oleje, snižuje koeficient tření mezi plochami, zvyšuje kompresi u motorů. » Snižuje spotřebu paliva a obsah CO a HC ve výfukových plynech.

340 Kč
281 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Plus (160 ml)

Jedná se o stabilizovaný koncentrát účinných látek (PTFE, hBn a MoS2) v molekulárně aktivním syntetickém oleji. Je mísitelný se všemi druhy ropných i syntetických olejů.

Vlastnosti a výhody:
» Kombinace PTFE, hBn a MoS2 aktivně chrání funkční plochy mazané olejem proti opotřebení a korozi, zamezuje drobným průsakům oleje, snižuje koeficient tření mezi plochami, zvyšuje kompresi u motorů.
» Snižuje spotřebu paliva a obsah CO a HC ve výfukových plynech.

Parametry

Hmotnost 0,16 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum