Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Přísady do oleje Ekolube Motor Speed (350 ml)
Domů Aditiva Přísady do oleje Ekolube Motor Speed (350 ml)

Ekolube Motor Speed (350 ml)

Kód produktu: 22421
Ekolube Motor Speed (350 ml) EKOLUBE Motor Speed je koncentrát pro ošetření novějších motorů a motorů v dobrém technickém stavu. Přípravek je zaměřen především na snížení spotřeby paliva, exhalací a opotřebení. Doporučená koncentrace 10% objemu ol...
Více informací
Specifikace

Ekolube Motor Speed (350 ml) EKOLUBE Motor Speed je koncentrát pro ošetření novějších motorů a motorů v dobrém technickém stavu. Přípravek je zaměřen především na snížení spotřeby paliva, exhalací a opotřebení. Doporučená koncentrace 10% objemu olejové náplně motoru. U nových motorů, lze první aplikaci přípravku provádět již při první olejové výměně. Speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv v plně syntetickém oleji. Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření. Vyvážená kombinace PTFE - teflonu®a hBN – hexagonálního nitridu bóru je velmi účinným antifrikčním materiálem a je používána při extrémních požadavcích na mazání a potlačení s tím souvisejících negativních efektů. Koncentrát Ekolube Motor Speed vyniká zejména nízkou úrovní opotřebení mazaných částí při jejich velkém dynamickém zatížení a všude tam, kde nejsou dobré podmínky pro vznik hydrodynamického mazání. Použití: » Je vhodný do všech typů minerálních polosyntetických i syntetických motorových olejů optimálně v koncentraci 10% (tedy v poměru 1:9) k objemu olejové náplně, každých 50 000 km. » Koncentrát se aplikuje do motoru při výměně motorového oleje a olejového filtru. Vlastnosti: » Snížení opotřebení všech mazaných částí motoru o více jak 50 %. » Reálný pokles spotřeby paliva o 5-10%. » Snížení hlučnosti. » Snížení vibrací. » Snížení teplot olejové náplně. » Snížení tření-úspora energie. » Prodloužení životnosti olejové náplně. » Dočasná ochrana motoru při náhlé ztrátě oleje. » Regeneruje pryž, zamezuje průsakům oleje. » Zvýšení komprese, výkonu motoru a snížení emisí. » Udržuje čistotu vnitřku motoru. » Snižuje poruchovost a náklady na opravy. » Obal o objemu 2,5l je vhodný pro ošetření motoru s objemem olejové náplně 20-30l. » Ekolube Motor Speed se skladuje v originálních obalech, chráněných před nepřízní počasí a přímým slunečním světlem při teplotách do 40 °C. » Doba skladování 24 měsíců.

890 Kč
736 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Motor Speed (350 ml)

EKOLUBE Motor Speed je koncentrát pro ošetření novějších motorů a motorů v dobrém technickém stavu. Přípravek je zaměřen především na snížení spotřeby paliva, exhalací a opotřebení. Doporučená koncentrace 10% objemu olejové náplně motoru. U nových motorů, lze první aplikaci přípravku provádět již při první olejové výměně.
Speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv v plně syntetickém oleji. Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření. Vyvážená kombinace PTFE - teflonu®a hBN – hexagonálního nitridu bóru je velmi účinným antifrikčním materiálem a je používána při extrémních požadavcích na mazání a potlačení s tím souvisejících negativních efektů. Koncentrát Ekolube Motor Speed vyniká zejména nízkou úrovní opotřebení mazaných částí při jejich velkém dynamickém zatížení a všude tam, kde nejsou dobré podmínky pro vznik hydrodynamického mazání.

Použití:
» Je vhodný do všech typů minerálních polosyntetických i syntetických motorových olejů optimálně v koncentraci 10% (tedy v poměru 1:9) k objemu olejové náplně, každých 50 000 km.
» Koncentrát se aplikuje do motoru při výměně motorového oleje a olejového filtru.

Vlastnosti:
» Snížení opotřebení všech mazaných částí motoru o více jak 50 %.
» Reálný pokles spotřeby paliva o 5-10%.
» Snížení hlučnosti.
» Snížení vibrací.
» Snížení teplot olejové náplně.
» Snížení tření-úspora energie.
» Prodloužení životnosti olejové náplně.
» Dočasná ochrana motoru při náhlé ztrátě oleje.
» Regeneruje pryž, zamezuje průsakům oleje.
» Zvýšení komprese, výkonu motoru a snížení emisí.
» Udržuje čistotu vnitřku motoru.
» Snižuje poruchovost a náklady na opravy.

» Obal o objemu 2,5l je vhodný pro ošetření motoru s objemem olejové náplně 20-30l.
» Ekolube Motor Speed se skladuje v originálních obalech, chráněných před nepřízní počasí a přímým slunečním světlem při teplotách do 40 °C.
» Doba skladování 24 měsíců.

Parametry

Hmotnost 0,35 kg
objem 0,35 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum