Powered by Smartsupp

Ekolube Motor (450 ml)

Kód produktu: 2243
Ekolube Motor (450 ml) Stabilizovaná suspenze polytetrafluoretylenu a nitridu bóru, mísitelná se všemi motorovými oleji, která vytváří na kluzných plochách v motoru ochrannou vrstvu. EKOLUBE Motor je koncentrát pro ošetření motorů s větším počtem n...
Více informací
Specifikace

Ekolube Motor (450 ml) Stabilizovaná suspenze polytetrafluoretylenu a nitridu bóru, mísitelná se všemi motorovými oleji, která vytváří na kluzných plochách v motoru ochrannou vrstvu. EKOLUBE Motor je koncentrát pro ošetření motorů s větším počtem najetých km a motorů v horším technickém stavu. Přípravek je určen především na snížení opotřebení, hlučnosti, vibrací a zvýšení výkonu. Doprovodným efektem je snížení spotřeby paliva a exhalací. Doporučená koncentrace 10% objemu olejové náplně motoru. Použití: » Výrazně snižuje tření a tím i opotřebení agregátů, což ve svém důsledku vede ke snížení spotřeby paliva a vylučování exhalací. » Po aplikaci se sníží opotřebení kluzných částí až o 50%. » Ekolube Motor je vyroben za použití velmi jemného Teflonu špičkové kvality o průměrné velikosti částic 3um a hexagonálního nitridu bóru (hBN) o velikosti částic 0,5µm čímž je zaručena velmi dobrá filtrovatelnost olejovými filtry a zabezpečena dlouhodobá disperzita směsi. » Tato kombinace tuhých maziv vykazuje podstatně lepší mazací a ochranné vlastnosti než samotný teflon. » Přípravek je vhodný k ošetření všech typů čtyřdobých motorů, jak vznětových tak zážehových (s turbodmychadly i vstřikováním paliva nebo bez). » Lze použít rovněž pro motory s katalyzátorem výfukových plynů, stejně jako pro ošetření pístových kompresorů. Vlastnosti: » Snížení opotřebení až o 50%. » Snížení spotřeby paliva až o 5 %. » Snížení spotřeby oleje až o 10%. » Snížení emisí CO o více jak 50%. » Zvýšení výkonu motoru o více než 10%. » Obal o objemu 450ml je vhodný pro ošetření motoru s objemem olejové náplně 4-5l nebo obsahu motoru do 3000 ccm. » Po dobu ujetí 50000 km jsou kluzné plochy ošetřeny, a proto není nutné přípravek v tomto intervalu aplikovat.

780 Kč
645 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Motor (450 ml)

Stabilizovaná suspenze polytetrafluoretylenu a nitridu bóru, mísitelná se všemi motorovými oleji, která vytváří na kluzných plochách v motoru ochrannou vrstvu.
EKOLUBE Motor je koncentrát pro ošetření motorů s větším počtem najetých km a motorů v horším technickém stavu. Přípravek je určen především na snížení opotřebení, hlučnosti, vibrací a zvýšení výkonu. Doprovodným efektem je snížení spotřeby paliva a exhalací. Doporučená koncentrace 10% objemu olejové náplně motoru.

Použití:
» Výrazně snižuje tření a tím i opotřebení agregátů, což ve svém důsledku vede ke snížení spotřeby paliva a vylučování exhalací.
» Po aplikaci se sníží opotřebení kluzných částí až o 50%.
» Ekolube Motor je vyroben za použití velmi jemného Teflonu špičkové kvality o průměrné velikosti částic 3um a hexagonálního nitridu bóru (hBN) o velikosti částic 0,5µm čímž je zaručena velmi dobrá filtrovatelnost olejovými filtry a zabezpečena dlouhodobá disperzita směsi.
» Tato kombinace tuhých maziv vykazuje podstatně lepší mazací a ochranné vlastnosti než samotný teflon.
» Přípravek je vhodný k ošetření všech typů čtyřdobých motorů, jak vznětových tak zážehových (s turbodmychadly i vstřikováním paliva nebo bez).
» Lze použít rovněž pro motory s katalyzátorem výfukových plynů, stejně jako pro ošetření pístových kompresorů.

Vlastnosti:
» Snížení opotřebení až o 50%.
» Snížení spotřeby paliva až o 5 %.
» Snížení spotřeby oleje až o 10%.
» Snížení emisí CO o více jak 50%.
» Zvýšení výkonu motoru o více než 10%.

» Obal o objemu 450ml je vhodný pro ošetření motoru s objemem olejové náplně 4-5l nebo obsahu motoru do 3000 ccm.
» Po dobu ujetí 50000 km jsou kluzné plochy ošetřeny, a proto není nutné přípravek v tomto intervalu aplikovat.

Parametry

Hmotnost 0,45 kg
objem 0,45 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum