Powered by Smartsupp

Ekolube M1 (250 ml)

Kód produktu: 2262
Ekolube M1 (250 ml) Extrémně snižuje tření a opotřebení mezi pohyblivými povrchy. Díky silným polárním vazbám molekul chrání kov stálým vysoce odolným a pevným molekulárním filmem. Použití: » Mísící poměr pro motory a převodovky: Ekolube M1 : olej...
Více informací
Specifikace

Ekolube M1 (250 ml) Extrémně snižuje tření a opotřebení mezi pohyblivými povrchy. Díky silným polárním vazbám molekul chrání kov stálým vysoce odolným a pevným molekulárním filmem. Použití: » Mísící poměr pro motory a převodovky: Ekolube M1 : olej 1:10 až 1:15. » Jedno balení 250 ml vystačí pro ošetření cca 4 l oleje. » U spalovacích motorů je trvanlivost ošetření asi 30000 km, u převodovek asi 60000 km. Vlastnosti a výhody: » M1 je koncentrát na bázi organických esterů, mísitelný se všemi druhy automobilových maziv. » Nejedná se o chemickou přísadu do oleje, a proto neovlivňuje vyváženost aditiv ani u moderních, vysoce aditivovaných motorových olejů. » Stabilizuje viskozitu při vysokých teplotách, snižuje provozní teplotu oleje, zvyšuje kompresi motoru, zabraňuje vzniku mezního tření.

570 Kč
471 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube M1 (250 ml)

Extrémně snižuje tření a opotřebení mezi pohyblivými povrchy. Díky silným polárním vazbám molekul chrání kov stálým vysoce odolným a pevným molekulárním filmem.

Použití:
» Mísící poměr pro motory a převodovky: Ekolube M1 : olej 1:10 až 1:15.
» Jedno balení 250 ml vystačí pro ošetření cca 4 l oleje.
» U spalovacích motorů je trvanlivost ošetření asi 30000 km, u převodovek asi 60000 km.

Vlastnosti a výhody:
» M1 je koncentrát na bázi organických esterů, mísitelný se všemi druhy automobilových maziv.
» Nejedná se o chemickou přísadu do oleje, a proto neovlivňuje vyváženost aditiv ani u moderních, vysoce aditivovaných motorových olejů.
» Stabilizuje viskozitu při vysokých teplotách, snižuje provozní teplotu oleje, zvyšuje kompresi motoru, zabraňuje vzniku mezního tření.

Parametry

Hmotnost 0,25 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky