Powered by Smartsupp

Ekolube GM 1EA Fluid (1 l)

Kód produktu: 4200
Ekolube GM 1EA Fluid (1 l) Extrémně přilnavý konzervační a mazací přípravek na ocelová lana výtahů, jeřábů a převodová kola, všude tam, kde je vyžadována vysoká přilnavost maziva ke kovovému podkladu. Mazivo je adekvátní náhradou za Elaskon 30....
Více informací
Specifikace

Ekolube GM 1EA Fluid (1 l) Extrémně přilnavý konzervační a mazací přípravek na ocelová lana výtahů, jeřábů a převodová kola, všude tam, kde je vyžadována vysoká přilnavost maziva ke kovovému podkladu. Použití: » Ekolube GM 1EA Fluid je tekuté mazivo určené zejména na provozní domazávání a konzervaci ocelových lan všech typů, zejména na tzv. trakční systémy pohonu, výtahů. » Dále je vhodné na mazání rychloběžných otevřených ozubených převodů, kde hrozí odstřik maziva. » Mazivo obsahuje těkavá rozpouštědla po jejichž odpaření vnikne elastický vysoce přilnavý mazací a konzervační film. » Je vhodné všude tam, kde je třeba nanášet mazivo štětcem a kde je požadavek mimo mazání, na dokonalou konzervaci, vysokou přilnavost, tlumení hluku lan a jiných mazaných třecích ploch. » Nově aplikované mazivo je připraveno k provozu po odpaření rozpouštědla, za dobu cca 3-5hod. podle nanesené tloušťky maziva a teploty prostředí. » K dokonalému vysušení rozpouštědla dochází po 12hod, kdy již mazivo disponuje nejvyšší přilnavostí. Vlastnosti: » Je vyrobený na bázi, vysoce viskozních ropných komponentů. » Mazivo je naředěno těkavým rozpouštědlem na bázi benzínu, které slouží k lepšímu nanášení na mazané plochy. » Výrobek neobsahuje PCB, PCT, ani sloučeniny na bázi těžkých kovů. » Podle zákona 157/98 Sb. je však zařazen v kapalném stavu jako vysoce hořlavý a jedovatý a musí být označen patřičnými symboly. » Při delším styku s pokožkou způsobuje její dráždění a vysychání. Při nanášení přípravku nejezte, nepijte, nekuřte. Způsob nanášení: » Štětcem případně válečkováním. Způsob odstraňování: » Lze odstranit pomocí organických rozpouštědel. Ke stažení: » BL EKOLUBE GM EA 1 Fluid-19171.pdf

305 Kč
252 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube GM 1EA Fluid (1 l)


Extrémně přilnavý konzervační a mazací přípravek na ocelová lana výtahů, jeřábů a převodová kola, všude tam, kde je vyžadována vysoká přilnavost maziva ke kovovému podkladu.

Mazivo je adekvátní náhradou za Elaskon 30. Použití:
» Ekolube GM 1EA Fluid je tekuté mazivo určené zejména na provozní domazávání a konzervaci ocelových lan všech typů, zejména na tzv. trakční systémy pohonu, výtahů.
» Dále je vhodné na mazání rychloběžných otevřených ozubených převodů, kde hrozí odstřik maziva.
» Mazivo obsahuje těkavá rozpouštědla po jejichž odpaření vnikne elastický vysoce přilnavý mazací a konzervační film.
» Je vhodné všude tam, kde je třeba nanášet mazivo štětcem a kde je požadavek mimo mazání, na dokonalou konzervaci, vysokou přilnavost, tlumení hluku lan a jiných mazaných třecích ploch.
» Nově aplikované mazivo je připraveno k provozu po odpaření rozpouštědla, za dobu cca 3-5hod. podle nanesené tloušťky maziva a teploty prostředí.
» K dokonalému vysušení rozpouštědla dochází po 12hod, kdy již mazivo disponuje nejvyšší přilnavostí.

Vlastnosti:
» Je vyrobený na bázi, vysoce viskozních ropných komponentů.
» Mazivo je naředěno těkavým rozpouštědlem na bázi benzínu, které slouží k lepšímu nanášení na mazané plochy.
» Výrobek neobsahuje PCB, PCT, ani sloučeniny na bázi těžkých kovů.
» Podle zákona 157/98 Sb. je však zařazen v kapalném stavu jako vysoce hořlavý a jedovatý a musí být označen patřičnými symboly.
» Při delším styku s pokožkou způsobuje její dráždění a vysychání. Při nanášení přípravku nejezte, nepijte, nekuřte.

Způsob nanášení:
» Štětcem případně válečkováním.

Způsob odstraňování:
» Lze odstranit pomocí organických rozpouštědel.

Ke stažení:
» BL EKOLUBE GM EA 1 Fluid-19171.pdf

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum