Powered by Smartsupp

Ekolube Gear (250 ml)

Kód produktu: 2267
Ekolube Gear (250 ml) Speciální koncentrát s obsahem unikátní kombinace tuhých maziv a velmi vysokou únosností mazacího filmu, vhodný do převodových olejů. Použití: » Snížení opotřebení ozubení a ložisek. » Snížení hlučnosti převodů. » Snížení tepl...
Více informací
Specifikace

Ekolube Gear (250 ml) Speciální koncentrát s obsahem unikátní kombinace tuhých maziv a velmi vysokou únosností mazacího filmu, vhodný do převodových olejů. Použití: » Snížení opotřebení ozubení a ložisek. » Snížení hlučnosti převodů. » Snížení teplot olejové náplně. » Snížení tření – úspora energie. » Prodloužení životnosti olejové náplně. » Prodloužení životnosti převodovek. » Snížení průsaků oleje. » Snížení poruchovosti a odstávek zařízení. » Zvýšení výkonu a celkové efektivity provozu převodovek. Vlastnosti: » Speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv v minerálním oleji. » Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření. » Vyvážená kombinace PTFE - teflonu®a hBN – hexagonálního nitridu bóru je velmi účinným antifrikčním materiálem a je používána při extrémních požadavcích na mazání a potlačení s tím souvisejících negativních efektů. » Koncentrát Ekolube Gear vyniká zejména nízkou úrovní opotřebení mazaných uzlů při jejich velkém dynamickém zatížení a všude tam, kde nejsou dobré podmínky pro vznik hydrodynamického mazání. » Použití koncentrátu Ekolube Gar je vhodné zejména do automobilových převodových ale i průmyslových olejů v koncentraci 10% (tedy v poměru 1:10) k objemu olejové náplně. » Koncentrát je mísitelný se všemi typy minerálních i syntetických olejů, mimo olejů na bázi polyalkylénglykolů. Ke stažení: » BL EKOLUBE GEAR-17948.pdf Skladování: » Ekolube Gear se skladuje v originálních obalech, chráněných před nepřízní počasí a přímým slunečním světlem při teplotách do 40 °C. » Doba skladování 24 měsíců.

620 Kč
512 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Gear (250 ml)

Speciální koncentrát s obsahem unikátní kombinace tuhých maziv a velmi vysokou únosností mazacího filmu, vhodný do převodových olejů.

Použití:
» Snížení opotřebení ozubení a ložisek.
» Snížení hlučnosti převodů.
» Snížení teplot olejové náplně.
» Snížení tření – úspora energie.
» Prodloužení životnosti olejové náplně.
» Prodloužení životnosti převodovek.
» Snížení průsaků oleje.
» Snížení poruchovosti a odstávek zařízení.
» Zvýšení výkonu a celkové efektivity provozu převodovek.

Vlastnosti:
» Speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv v minerálním oleji.
» Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření.
» Vyvážená kombinace PTFE - teflonu®a hBN – hexagonálního nitridu bóru je velmi účinným antifrikčním materiálem a je používána při extrémních požadavcích na mazání a potlačení s tím souvisejících negativních efektů.
» Koncentrát Ekolube Gear vyniká zejména nízkou úrovní opotřebení mazaných uzlů při jejich velkém dynamickém zatížení a všude tam, kde nejsou dobré podmínky pro vznik hydrodynamického mazání.
» Použití koncentrátu Ekolube Gar je vhodné zejména do automobilových převodových ale i průmyslových olejů v koncentraci 10% (tedy v poměru 1:10) k objemu olejové náplně.
» Koncentrát je mísitelný se všemi typy minerálních i syntetických olejů, mimo olejů na bázi polyalkylénglykolů.

Ke stažení:
» BL EKOLUBE GEAR-17948.pdf


Skladování:
» Ekolube Gear se skladuje v originálních obalech, chráněných před nepřízní počasí a přímým slunečním světlem při teplotách do 40 °C.
» Doba skladování 24 měsíců.

Parametry

Hmotnost 0,25 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum