Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Přísady do paliv Ekolube Diesel Tex (205 l)
Domů Aditiva Přísady do paliv Ekolube Diesel Tex (205 l)

Ekolube Diesel Tex (205 l)

Kód produktu: 4874
Ekolube Diesel Tex (205 l) Koncentrát do zimní nafty zabezpečující její dobrou filtrovatelnost a tekutost v mrazech. Použití: » EKOLUBE DIESEL TEX je koncentrovaná směsná přísada depresantů, potlačujících bod krystalizace u motorových naft a mazivo...
Více informací
Specifikace

Ekolube Diesel Tex (205 l) Koncentrát do zimní nafty zabezpečující její dobrou filtrovatelnost a tekutost v mrazech. Použití: » EKOLUBE DIESEL TEX je koncentrovaná směsná přísada depresantů, potlačujících bod krystalizace u motorových naft a mazivostní přísady, používaná pro ošetření všech typů motorových naft a lehkých topných olejů. EKOLUBE DIESEL TEX je přísada, která musí být užívána preventivně. Koncentrát EKOLUBE DIESEL TEX je nutné přidávat do paliva při teplotě asi 5 °C nad teplotou jeho bodu zákalu, což u nafty typu „F“ odpovídá teplotě kolem 0 °C. Přísada je neúčinná, jestliže již došlo k zvýšenému výskytu krystalů parafinu vymrznutím paliva! Přísadu je třeba dobře homogenizovat s ošetřovaným palivem, nejlépe aplikací do nádrže před naplněním paliva. Vlastnosti: » Směs kopolymerů olefinů, alkylenacylátů a směs mastných kyselin v nosném médiu, kterým je hydrogenačně rafinovaný ropný destilát. Zabraňuje vzniku krystalů parafinů v naftě, který při nízkých teplotách zanáší filtry a rozvody paliva. Přimazává vstřikovací elementy a palivové čerpadlo, snižuje opotřebení palivové soustavy. Doporučené dávkování je: 1 : 500 pro motorová paliva – bezpečně chrání motorovou naftu tř. "F" do cca -28 °C 1 : 1000 pro kotle na LTO – chrání topný olej do -20 °C Upozornění: » Nenechávejte balení aditivu v mrazech v automobilu! » Přísada v koncentrovaném stavu tuhne při teplotách kolem – 10 °C! » Je proto nutné skladovat přísadu před použitím při pokojové teplotě.

25 190 Kč
20 818 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Diesel Tex (205 l)

Koncentrát do zimní nafty zabezpečující její dobrou filtrovatelnost a tekutost v mrazech.

Použití:
» EKOLUBE DIESEL TEX je koncentrovaná směsná přísada depresantů, potlačujících bod krystalizace u motorových naft a mazivostní přísady, používaná pro ošetření všech typů motorových naft a lehkých topných olejů.
EKOLUBE DIESEL TEX je přísada, která musí být užívána preventivně.
Koncentrát EKOLUBE DIESEL TEX je nutné přidávat do paliva při teplotě asi 5 °C nad teplotou jeho bodu zákalu, což u nafty typu „F“ odpovídá teplotě kolem 0 °C.
Přísada je neúčinná, jestliže již došlo k zvýšenému výskytu krystalů parafinu vymrznutím paliva!
Přísadu je třeba dobře homogenizovat s ošetřovaným palivem, nejlépe aplikací do nádrže před naplněním paliva.

Vlastnosti:
» Směs kopolymerů olefinů, alkylenacylátů a směs mastných kyselin v nosném médiu, kterým je hydrogenačně rafinovaný ropný destilát.
Zabraňuje vzniku krystalů parafinů v naftě, který při nízkých teplotách zanáší filtry a rozvody paliva.
Přimazává vstřikovací elementy a palivové čerpadlo, snižuje opotřebení palivové soustavy.

Doporučené dávkování je:
1 : 500 pro motorová paliva – bezpečně chrání motorovou naftu tř. "F" do cca -28 °C
1 : 1000 pro kotle na LTO – chrání topný olej do -20 °C

Upozornění:
» Nenechávejte balení aditivu v mrazech v automobilu!
» Přísada v koncentrovaném stavu tuhne při teplotách kolem – 10 °C!
» Je proto nutné skladovat přísadu před použitím při pokojové teplotě.

Parametry

Hmotnost 190 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum