Powered by Smartsupp

Ekolube CRT (1 l)

Kód produktu: 12454
Ekolube CRT je speciální koncentrát zejména do převodových olejů s velmi vysokou únosností mazacího filmu a obsahem unikátní kombinace tuhých maziv. && Ekolube CRT je speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv a synteti...
Více informací
1 395 Kč
1 153 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube CRT je speciální koncentrát zejména do převodových olejů s velmi vysokou únosností mazacího filmu a obsahem unikátní kombinace tuhých maziv.
&&
Ekolube CRT je speciální koncentrát na bázi stabilizované disperze bílých tuhých maziv a syntetického esterového základového oleje. Synergická kombinace tuhých maziv PTFE a hBN, oleji dodává nadstandardní vysokotlaké, protioděrové a mazivostní vlastnosti zejména v oblasti vzniku smíšeného a mezného tření. Vyvážená kombinace PTFE - teflon® a hBN je velmi účinným antifrikčním materiálem, který je používán při extrémních požadavcích na mazání. Koncentrát Ekolube CRT vyniká zejména nízkou úrovní opotřebení mazaných uzlů při jejich velkém dynamickém zatížení a všude tam kde nejsou dobré podmínky pro vznik hydrodynamického mazání.
Použití koncentrátu Ekolube CRT je vhodné do převodových kompresorových a ložiskových olejů v množství 5% až 10% (tedy v poměru 1:20 až 1:10) k objemu olejové náplně. Koncentrát je mísitelný se všemi typy minerálních i syntetických olejů, mimo olejů na bázi polyalkylénglykolů.

Výhody použití:
-snížení hlučnosti převodů
-snížení teplot olejové náplně
-snížení tření-úspora energie
-snížení opotřebení ozubení a ložisek
-prodloužení životnosti olejové náplně
-prodloužení životnosti převodovek
-snížení průsaků oleje
-snížení poruchovosti a odstávek zařízení
-zvýšení výkonu a celkové efektivity provozu převodovek
&&&

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum