Powered by Smartsupp

Ekolube Chuck Grease White (100 g)

Kód produktu: 18592
Ekolube Chuck Grease White (100 g) Mazivo je vyrobeno na bázi minerálního oleje a kalcium sulfonátového komplexního mýdla. Mazivo obsahuje přísady vysokotlaké, protiotěrové, přilnavostní a přísady proti korozi a rezivění. Obsahuje kombinaci anorgani...
Více informací
Specifikace

NLGI 2 , DIN 51 502 : MPF2 R-30, ISO 6743-9 : L-XCFIB 2

115 Kč
95 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Chuck Grease White (100 g)

Mazivo je vyrobeno na bázi minerálního oleje a kalcium sulfonátového komplexního mýdla. Mazivo obsahuje přísady vysokotlaké, protiotěrové, přilnavostní a přísady proti korozi a rezivění. Obsahuje kombinaci anorganických a organických bílých tuhých maziv, která výrazně zlepšují jeho kluzné vysokotlaké a nouzové vlastnosti. Má vynikající rezistenci vůči vodě a řezným emulzím.

Použití: EKOLUBE CHUCK GREASE WHITE se používá jako mazivo na mazání třecích uzlů při vysokém dynamickém namáhání, tlacích a rázech jako jsou homokinetické klouby, namáhané čepy a šroubové spoje včetně nerezových, drážkové hřídele apod. Dále se používá k mazání sklíčidel a upínacích pouzder obráběcích strojů, kde zabezpečuje vysoce přesné a konstantní upínací síly, čímž zabraňuje uvolnění obrobků nebo nástrojů. Velmi vhodná je aplikace tohoto maziva na přimazávání sklíčidel se systémem upínání nástrojů SDS u vrtacích a bouracích kladiv s elektro-pneumatickým příklepem. Mazivo lze rovněž použít pro mazání velmi zatížených pomaloběžných ložisek a jako montážní prostředek pro těsná lícovaná uložení. Zabraňuje vibrační korozi (tribokorozi) a stick-slip efektu při při mikropohybech funkčních ploch. Snadná a čistá aplikace. Teplotní rozsah použitelnosti: -30 až +180°C. (suché mazání +300°C)

Technická data:
» Barva Světle béžová
» Hustota (kg/m3 ) 950
» Třída NLGI 2
» Penetrace při 25 °C (10-1 mm) 265 - 295
» Teplotní rozsah použití -30 °C do +180 °C
» Bod skápnutí (°C) 300 °C
» Kombinace bílých tuhých maziv(%) >25
» Viskozita zákl. oleje při 40 °C (mm2/s) 100
» Odlučivost oleje 100 °C/50 hod., % hm. max. 1,5
» EMCOR test (ISO 11007) 0/0
» Koroze na mědi 24 hod/100°C (ASTM D 4048) 1b
» ASTM D 2596 hodnota svaření (kg) ≥500

Zdravotně-technické informace:
» Plastické mazivo EKOLUBE CHUCK GREASE WHITE může dráždit oči a pokožku, u osob citlivých na ropné oleje může vyvolat při častějším styku různá kožní onemocnění.

Parametry

Hmotnost 0,10 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum