Powered by Smartsupp

Ekolube Antikor WA (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 327
Ekolube Antikor WA (1 l, nalévaný) » Po odpaření rozpouštědla vznikne jantarově hnědý, na omak pevný nelepivý film voskovitého charakteru, který obsahuje účinné antikorozní přísady. » Výrobek neobsahuje barium, chlorované uhlovodíky,...
Více informací
Specifikace

Ekolube Antikor WA (1 l, nalévaný) » Po odpaření rozpouštědla vznikne jantarově hnědý, na omak pevný nelepivý film voskovitého charakteru, který obsahuje účinné antikorozní přísady. » Výrobek neobsahuje barium, chlorované uhlovodíky, PCB, PCT a podobné polychlorované sloučeniny, dusitany, PTBB a fenol. » Ekolube Antikor WA je charakteristický tím, že po odpaření rozpouštědla vytváří na povrchu dílů velmi odolný voskový film, který chrání strojní součásti uložené ve skladech po dobu až tří let, součásti uložené pod přístřeškem po dobu jednoho roku až tří let. » Jeho extrémní protikorozní odolnost proti vodě včetně slané, jej předurčuje pro konzervaci dílů přepravovaných námořní dopravou. Oblasti použití: Ekolube Antikor WA je vhodný obzvláště pro dlouhodobou konzervaci obráběcích strojů a zařízení, stavebních a zemědělských strojů, jakož i náhradních dílů a polotovarů, a to jak pro přepravu (i zámořskou), tak pro dlouhodobé skladování a to i nezabalených polotovarů a výrobků v chráněných prostorách. Vlastnosti: » excelentní ochrana proti korozi i v přítomnosti mořské vody » neobsahuje barium » dobře vytlačuje vodu a odstraňuje vlhkost » vynikající ochrana proti vlhkosti » vynikající ochrana proti vlhkosti » dobrá neutralizace potu z rukou » snadné a ekonomické použití » splňuje požadavky USA MIL-C-16173D, stupeň 4

285 Kč
236 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu


Ekolube Antikor WA (1 l, nalévaný)

» Po odpaření rozpouštědla vznikne jantarově hnědý, na omak pevný nelepivý film voskovitého charakteru, který obsahuje účinné antikorozní přísady.
» Výrobek neobsahuje barium, chlorované uhlovodíky, PCB, PCT a podobné polychlorované sloučeniny, dusitany, PTBB a fenol.
» Ekolube Antikor WA je charakteristický tím, že po odpaření rozpouštědla vytváří na povrchu dílů velmi odolný voskový film, který chrání strojní součásti uložené ve skladech po dobu až tří let, součásti uložené pod přístřeškem po dobu jednoho roku až tří let.
» Jeho extrémní protikorozní odolnost proti vodě včetně slané, jej předurčuje pro konzervaci dílů přepravovaných námořní dopravou.

Oblasti použití:

Ekolube Antikor WA je vhodný obzvláště pro dlouhodobou konzervaci obráběcích strojů a zařízení, stavebních a zemědělských strojů, jakož i náhradních dílů a polotovarů, a to jak pro přepravu (i zámořskou), tak pro dlouhodobé skladování a to i nezabalených polotovarů a výrobků v chráněných prostorách.

Vlastnosti:
» excelentní ochrana proti korozi i v přítomnosti mořské vody
» neobsahuje barium
» dobře vytlačuje vodu a odstraňuje vlhkost
» vynikající ochrana proti vlhkosti
» vynikající ochrana proti vlhkosti
» dobrá neutralizace potu z rukou
» snadné a ekonomické použití
» splňuje požadavky USA MIL-C-16173D, stupeň 4

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum