Powered by Smartsupp

Ekolube Antikor LD (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 325
Ekolube Antikor LD (1 l, nalévaný) Ekolube Antikor LD je ochranný antikorozní olej s rozpouštědlem bez obsahu barya, který spolehlivě vytěsňuje vodu nebo vodné roztoky z povrchu obrobků a jiných kovových polotovarů. Ekolube Antikor LD je tzv. Dewate...
Více informací
Specifikace

Ekolube Antikor LD (1 l, nalévaný) Ekolube Antikor LD je ochranný antikorozní olej s rozpouštědlem bez obsahu barya, který spolehlivě vytěsňuje vodu nebo vodné roztoky z povrchu obrobků a jiných kovových polotovarů. Ekolube Antikor LD je tzv. Dewatering- Fluid s přechodnou antikorozní ochranou. Na ošetřeném povrchu vytváří po zaschnutí velmi tenký, na omak suchý transparentní film s vysokou antikorozní ochranou. Použití: » Ekolube Antikor LD se používá na krátkodobou nebo mezioperační konzervaci polotovarů ze železných i neželezných materiálů. » Je určený hlavně ke skladování ve vnitřním prostředí a konzervaci balených dílců. » Zejména je však vhodný k sušení mokrých povrchů obrobků – např. částí, které vycházejí z mycích zařízení nebo na sobě nesou z předchozího procesu zbytky chladících vodných emulzí. » Voda nebo vodní roztoky, které se nahromadily v nepřístupných místech citlivých na korozi/štěrbiny, rýhy, vývrty, geometricky komplikované obrobky/, jsou tímto olejem spolehlivě vytěsněny. » To umožňuje dokonalé sušení a uložení kovových dílů před dalším zpracováním. » Nanášení se provádí neředěným výrobkem pomocí nástřiku, nátěru, válečkováním nebo máčením. » Odstraňování v případě potřeby, je možné provádět mechanicky setřením, mírně alkalickými mycími prostředky, nebo rozpouštědly v kapalné nebo parní fázi.

245 Kč
202 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Antikor LD (1 l, nalévaný)

Ekolube Antikor LD je ochranný antikorozní olej s rozpouštědlem bez obsahu barya, který spolehlivě vytěsňuje vodu nebo vodné roztoky z povrchu obrobků a jiných kovových polotovarů. Ekolube Antikor LD je tzv. Dewatering- Fluid s přechodnou antikorozní ochranou. Na ošetřeném povrchu vytváří po zaschnutí velmi tenký, na omak suchý transparentní film s vysokou antikorozní ochranou.

Použití:
» Ekolube Antikor LD se používá na krátkodobou nebo mezioperační konzervaci polotovarů ze železných i neželezných materiálů.
» Je určený hlavně ke skladování ve vnitřním prostředí a konzervaci balených dílců.
» Zejména je však vhodný k sušení mokrých povrchů obrobků – např. částí, které vycházejí z mycích zařízení nebo na sobě nesou z předchozího procesu zbytky chladících vodných emulzí.
» Voda nebo vodní roztoky, které se nahromadily v nepřístupných místech citlivých na korozi/štěrbiny, rýhy, vývrty, geometricky komplikované obrobky/, jsou tímto olejem spolehlivě vytěsněny.
» To umožňuje dokonalé sušení a uložení kovových dílů před dalším zpracováním.
» Nanášení se provádí neředěným výrobkem pomocí nástřiku, nátěru, válečkováním nebo máčením.
» Odstraňování v případě potřeby, je možné provádět mechanicky setřením, mírně alkalickými mycími prostředky, nebo rozpouštědly v kapalné nebo parní fázi.

Parametry

objem 1 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum