Powered by Smartsupp

Cyklon Grafitový sprej (400 ml)

Kód produktu: 14974
Cyklon Grafitový sprej (400 ml) Cyklon Grafitový sprej je mazivo s dobrou přilnavostí a odolností vůči vysokým teplotám, s vysokým podílem grafitu. Grafitový sprej účinně zabraňuje vrzání a pískání,zabraňuje připečení šroubových spojení a zabraňuje...
Více informací
Specifikace

Cyklon Grafitový sprej (400 ml) Cyklon Grafitový sprej je mazivo s dobrou přilnavostí a odolností vůči vysokým teplotám, s vysokým podílem grafitu. Grafitový sprej účinně zabraňuje vrzání a pískání,zabraňuje připečení šroubových spojení a zabraňuje korozi. Použití: » Grafitový sprej je montážní mazací prostředek s dlouhodobým účinkem s použitím na výrazně zatížené části jako např.: hřídele, pouzdra, řídící části, zámky, kloubových závěsů, šroubení, kluzné spojení, trubky, trubkové připojení a mnohé jiné. Vlastnosti: » dobrá přilnavost a tím dlouhodobý mazací efekt. » vysoký podíl grafitového prášku. » vhodné pro teplotní rozmezí od -35 ° C do +450 ° C. » chrání před připečení » zabraňuje vzniku rzi. » odolný proti vysokému tlaku » stálý vůči slané vodě. » stálý proti různým sloučeninám par apod.. Specifikace: » Ošetření podkladu: Podklad by měl být suchý a bez prachu, staré zbytky maziva by měly být odstraněny. » Návod: Nádobu silně protřepat (minimálně 2 min od slyšitelného pohybu kuliček na mísení). Ze vzdálenosti ca. 20-25 cm cíleně nastříkat. Přebytečný materiál odstranit hadrem.

225 Kč
186 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Cyklon Grafitový sprej (400 ml)

Cyklon Grafitový sprej je mazivo s dobrou přilnavostí a odolností vůči vysokým teplotám, s vysokým podílem grafitu.
Grafitový sprej účinně zabraňuje vrzání a pískání,zabraňuje připečení šroubových spojení a zabraňuje korozi.

Použití:
» Grafitový sprej je montážní mazací prostředek s dlouhodobým účinkem s použitím na výrazně zatížené části jako např.: hřídele, pouzdra, řídící části, zámky, kloubových závěsů, šroubení, kluzné spojení, trubky, trubkové připojení a mnohé jiné.

Vlastnosti:
» dobrá přilnavost a tím dlouhodobý mazací efekt.
» vysoký podíl grafitového prášku.
» vhodné pro teplotní rozmezí od -35 ° C do +450 ° C.
» chrání před připečení
» zabraňuje vzniku rzi.
» odolný proti vysokému tlaku
» stálý vůči slané vodě.
» stálý proti různým sloučeninám par apod..

Specifikace:
» Ošetření podkladu: Podklad by měl být suchý a bez prachu, staré zbytky maziva by měly být odstraněny.
» Návod: Nádobu silně protřepat (minimálně 2 min od slyšitelného pohybu kuliček na mísení). Ze vzdálenosti ca. 20-25 cm cíleně nastříkat. Přebytečný materiál odstranit hadrem.

Parametry

Hmotnost 0,50 kg
objem 0,4 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum