Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Autochemie Cyklon Deruster - odrezovač (500 ml)
Domů Autodoplňky Autochemie Cyklon Deruster - odrezovač (500 ml)

Cyklon Deruster - odrezovač (500 ml)

Kód produktu: 97777
Cyklon Deruster - odrezovač (500 ml) Bezoplachový a nehořlavý přípravek na rez. Kapalina obsahuje organické složky k vázání rzi, rozpuštěné ve vodě tak, že ničí chemicky rez a současně vytváří lesklý tvrdý ochranný povlak. Povrchy s malým poškozením...
Více informací
Specifikace

Cyklon Deruster - odrezovač (500 ml) Bezoplachový a nehořlavý přípravek na rez. Kapalina obsahuje organické složky k vázání rzi, rozpuštěné ve vodě tak, že ničí chemicky rez a současně vytváří lesklý tvrdý ochranný povlak. Povrchy s malým poškozením rzí čistí do barvy ocele. Ochranný povlak zesiluje obranyschopnost kovů (železo, litina) vůči následné korozi současně s následnými nátěry.Vydatnost odrezovače je z 1 kg cca. 15 m2 při jednom nátěru - záleží na velikosti povrchové korozi. Použití: » CYKLON Deruster - odrezovač se používá jako odrezovací bezoplachový prostředek na ocelové a litinové předměty. » Aplikuje se natíráním, stříkáním ve 2-3 vrstvách podle velikosti znečištění rzí, nebo ponořením kovových a litinových předmětů do odrezovače. » Pomáhá odstraňovat rez a současně uskutečňuje "pasivaci" ošetřovaného povrchu před další úpravou nátěrovými hmotami. Vlastnosti: » Přípravek obsahuje kyselinu fosforečnou a inhibitory koroze, chemicky vázané na kyselině fosforečné a ethanolu s taninem. » Hustota kapaliny při 20 ° C 985 kg / m3. » Rozpustnost ve vodě je neomezená. Specifikace: » Skladování a trvanlivost: Při teplotě skladování od + 5 ° C do + 20 ° C v dobře větraných skladech, v původním, těsně uzavřeném obalu mimo dosah alkalických tekutin a prášků, v originálním balení poskytujeme záruku 12 měsíců.

95 Kč
79 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Cyklon Deruster - odrezovač (500 ml)

Bezoplachový a nehořlavý přípravek na rez.
Kapalina obsahuje organické složky k vázání rzi, rozpuštěné ve vodě tak, že ničí chemicky rez a současně vytváří lesklý tvrdý ochranný povlak. Povrchy s malým poškozením rzí čistí do barvy ocele. Ochranný povlak zesiluje obranyschopnost kovů (železo, litina) vůči následné korozi současně s následnými nátěry.Vydatnost odrezovače je z 1 kg cca. 15 m2 při jednom nátěru - záleží na velikosti povrchové korozi.

Použití:
» CYKLON Deruster - odrezovač se používá jako odrezovací bezoplachový prostředek na ocelové a litinové předměty.
» Aplikuje se natíráním, stříkáním ve 2-3 vrstvách podle velikosti znečištění rzí, nebo ponořením kovových a litinových předmětů do odrezovače.
» Pomáhá odstraňovat rez a současně uskutečňuje "pasivaci" ošetřovaného povrchu před další úpravou nátěrovými hmotami.

Vlastnosti:
» Přípravek obsahuje kyselinu fosforečnou a inhibitory koroze, chemicky vázané na kyselině fosforečné a ethanolu s taninem.
» Hustota kapaliny při 20 ° C 985 kg / m3.
» Rozpustnost ve vodě je neomezená.

Specifikace:
» Skladování a trvanlivost: Při teplotě skladování od + 5 ° C do + 20 ° C v dobře větraných skladech, v původním, těsně uzavřeném obalu mimo dosah alkalických tekutin a prášků, v originálním balení poskytujeme záruku 12 měsíců.

Parametry

Hmotnost 0,50 kg
objem 0,5 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum