Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Autochemie Cyklon Čistič nerezu (400 ml, spray)
Domů Autodoplňky Autochemie Cyklon Čistič nerezu (400 ml, spray)

Cyklon Čistič nerezu (400 ml, spray)

Kód produktu: 19609
Cyklon Čistič nerezu (400 ml, spray) Cyklon čistič nerezu je čistící a ochranná látka speciálně vyrobená na nerez. Čistič nerezu odstraňuje mastnoty, oleje a podobné nečistoty z nerezu. Plocha má hedvábný lesk s ochranou vůči oxidaci a dalším povětr...
Více informací
Specifikace

Cyklon Čistič nerezu (400 ml, spray) Cyklon čistič nerezu je čistící a ochranná látka speciálně vyrobená na nerez. Čistič nerezu odstraňuje mastnoty, oleje a podobné nečistoty z nerezu. Plocha má hedvábný lesk s ochranou vůči oxidaci a dalším povětrnostním vlivům. Nenapadá lak a umělé hmoty. Použití: » Nerezové obklady ve výtazích, zábradlí, schodiště, ventilace z nerezu, obklady dveří, obklady fasád, stroje a přístroje z nerezu. » Nerezové potrubí, držadla a úchytky z nerezu, části vozidel apod.. Vlastnosti: » ochranný film s hedvábným leskem » ulechčuje následné čištění » vhodný i na mastnoty a olejové znečištění » chrání před oxidací a korozí » odpuzuje vodu » nenapadá laky a umělé hmoty » zabraňuje statickému náboji Specifikace: » Ošetření podkladu: Podklad by měl být suchý, bez hrubších nečistot. » Návod: Nádobu krátce před použitím protřepte a nastříkejte ze vzdálenosti cca. 20 - 30 cm a s měkkou handrou lehce přetřete.

169 Kč
140 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Cyklon Čistič nerezu (400 ml, spray)

Cyklon čistič nerezu je čistící a ochranná látka speciálně vyrobená na nerez.
Čistič nerezu odstraňuje mastnoty, oleje a podobné nečistoty z nerezu. Plocha má hedvábný lesk s ochranou vůči oxidaci a dalším povětrnostním vlivům. Nenapadá lak a umělé hmoty.

Použití:
» Nerezové obklady ve výtazích, zábradlí, schodiště, ventilace z nerezu, obklady dveří, obklady fasád, stroje a přístroje z nerezu.
» Nerezové potrubí, držadla a úchytky z nerezu, části vozidel apod..

Vlastnosti:
» ochranný film s hedvábným leskem
» ulechčuje následné čištění
» vhodný i na mastnoty a olejové znečištění
» chrání před oxidací a korozí
» odpuzuje vodu
» nenapadá laky a umělé hmoty
» zabraňuje statickému náboji

Specifikace:
» Ošetření podkladu: Podklad by měl být suchý, bez hrubších nečistot.
» Návod: Nádobu krátce před použitím protřepte a nastříkejte ze vzdálenosti cca. 20 - 30 cm a s měkkou handrou lehce přetřete.

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum