Powered by Smartsupp

CASTROL Tribol GR 3020/1000-2 PD (18 kg)

Kód produktu: 13924
CASTROL Tribol GR 3020/1000-2 PD (18 kg) Mazivo Tribol™ GR 3020/1000 PD (NLGI 1 & 2) lze použít k mazání valivých a kluzných ložisek, vřeten, spojek hnacích jednotek (s výjimkou vysoce přesných spojek), vozíků, vaček a běžných mazacích bodů. Použit...
Více informací
Specifikace

CASTROL Tribol GR 3020/1000-2 PD (18 kg) Mazivo Tribol™ GR 3020/1000 PD (NLGI 1 & 2) lze použít k mazání valivých a kluzných ložisek, vřeten, spojek hnacích jednotek (s výjimkou vysoce přesných spojek), vozíků, vaček a běžných mazacích bodů. Použití: » Aplikace zahrnují i velká pomaluběžná ložiska, u kterých maziva Tribol™ 3020/1000 PD zajišťují dostatečnou mazací vrstvu díky vysoké viskozitě základního oleje. » Mezi typická použití maziv Tribol™ 3020/1000 PD (NLGI 0, 00, 000) patří neutěsněné převodovky, válcová a kluzná ložiska, pouzdra, kluznice a obecně zařízení navržená pro použití tekutých plastických maziv. » Mazivo Tribol™ GR 3020/1000 PD (NLGI 1 & 2) lze použít k mazání valivých a kluzných ložisek, vřeten, spojek hnacích jednotek (s výjimkou vysoce přesných spojek), vozíků, vaček a běžných mazacích bodů, běžně se používají v ocelářství, stavebnictví i v oblasti těžby a zpracování nerostů. » Rozsah provozní teploty je od -40 °C do +120 °C » Castrol Tribol™ GR 3020/1000 PD (dřívější název Tribol™ 3020/1000) je řada plastických maziv, vyrobených z vysoce rafinovaných základových minerálních olejů, lithného zahušťovadla a aditiva Tribol Grease Oil Additive (TGOA). » Aditivum TGOA překonává všechna ostatní aditiva poskytující ochranu před extrémními tlaky (EP) i otěru (AW) díky své jedinečné účinnosti na třecích plochách. » Základem jsou vysoce viskózní minerální oleje, které vytvářejí stabilní vrstvu maziva, která odolá vysokému souvislému zatížení, nárazům a vibracím. » Aditivum TGOA se aktivuje při vysokém specifickém zatížení a příslušných teplotách, které vyvolají chemickou fyzickou reakci. » Výsledkem je vyhlazení hrubosti povrchu bez způsobení abraze. » Efekt aditiv TGOA lze přirovnat k mikroválcování. » Hrubost povrchu se postupně vyrovnává a vyhlazuje. » Vyhlazováním pracovních povrchů jsou zátěže distribuovány na rozšiřujících se plochách a plochy nesoucí zátěž se zvětšují. » Během záběhu vytváří aditivum TGOA optimálně hladké kontaktní plochy. » Jestliže dojde ke vzniku hrubosti povrchu z důvodu rázového namáhání nebo přerušovaného provozu, aditiva TGOA se automaticky reaktivují. » Hrubost povrchu je znovu vyrovnána a mazání je optimalizováno. » Inhibitory koroze a oxidace pomáhají maximalizovat účinnou ochranu proti korozi a prodlužují životnost maziva. Maziva Tribol™ GR 3020/1000 splňují třídy konzistence PD NLGI, které jsou pro tyto typy maziv běžně k dispozici. Vlastnosti: » Vynikající čerpatelnost v systémech centrálního mazání. » Opravy poškozených třecích ploch (hrubosti) díky aditivům TGOA. » Delší interval mazání. » Snížení opotřebení a hluku. » Snížení provozních teplot. » Méně odstávek, což znamená méně údržby a nižší náklady na servis. » Díky vynikající přilnavosti tato maziva nabízejí optimální těsnicí účinek.

12 595 Kč
10 409 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

CASTROL Tribol GR 3020/1000-2 PD (18 kg)

Mazivo Tribol™ GR 3020/1000 PD (NLGI 1 & 2) lze použít k mazání valivých a kluzných ložisek, vřeten, spojek hnacích jednotek (s výjimkou vysoce přesných spojek), vozíků, vaček a běžných mazacích bodů.

Použití:
» Aplikace zahrnují i velká pomaluběžná ložiska, u kterých maziva Tribol™ 3020/1000 PD zajišťují dostatečnou mazací vrstvu díky vysoké viskozitě základního oleje.
» Mezi typická použití maziv Tribol™ 3020/1000 PD (NLGI 0, 00, 000) patří neutěsněné převodovky, válcová a kluzná ložiska, pouzdra, kluznice a obecně zařízení navržená pro použití tekutých plastických maziv.
» Mazivo Tribol™ GR 3020/1000 PD (NLGI 1 & 2) lze použít k mazání valivých a kluzných ložisek, vřeten, spojek hnacích jednotek (s výjimkou vysoce přesných spojek), vozíků, vaček a běžných mazacích bodů, běžně se používají v ocelářství, stavebnictví i v oblasti těžby a zpracování nerostů.
» Rozsah provozní teploty je od -40 °C do +120 °C

» Castrol Tribol™ GR 3020/1000 PD (dřívější název Tribol™ 3020/1000) je řada plastických maziv, vyrobených z vysoce rafinovaných základových minerálních olejů, lithného zahušťovadla a aditiva Tribol Grease Oil Additive (TGOA).
» Aditivum TGOA překonává všechna ostatní aditiva poskytující ochranu před extrémními tlaky (EP) i otěru (AW) díky své jedinečné účinnosti na třecích plochách.
» Základem jsou vysoce viskózní minerální oleje, které vytvářejí stabilní vrstvu maziva, která odolá vysokému souvislému zatížení, nárazům a vibracím.
» Aditivum TGOA se aktivuje při vysokém specifickém zatížení a příslušných teplotách, které vyvolají chemickou fyzickou reakci.
» Výsledkem je vyhlazení hrubosti povrchu bez způsobení abraze.
» Efekt aditiv TGOA lze přirovnat k mikroválcování.
» Hrubost povrchu se postupně vyrovnává a vyhlazuje.
» Vyhlazováním pracovních povrchů jsou zátěže distribuovány na rozšiřujících se plochách a plochy nesoucí zátěž se zvětšují.
» Během záběhu vytváří aditivum TGOA optimálně hladké kontaktní plochy.
» Jestliže dojde ke vzniku hrubosti povrchu z důvodu rázového namáhání nebo přerušovaného provozu, aditiva TGOA se automaticky reaktivují.
» Hrubost povrchu je znovu vyrovnána a mazání je optimalizováno.
» Inhibitory koroze a oxidace pomáhají maximalizovat účinnou ochranu proti korozi a prodlužují životnost maziva. Maziva Tribol™ GR 3020/1000 splňují třídy konzistence PD NLGI, které jsou pro tyto typy maziv běžně k dispozici.

Vlastnosti:
» Vynikající čerpatelnost v systémech centrálního mazání.
» Opravy poškozených třecích ploch (hrubosti) díky aditivům TGOA.
» Delší interval mazání.
» Snížení opotřebení a hluku.
» Snížení provozních teplot.
» Méně odstávek, což znamená méně údržby a nižší náklady na servis.
» Díky vynikající přilnavosti tato maziva nabízejí optimální těsnicí účinek.

Parametry

Hmotnost 18 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum