Powered by Smartsupp

Castrol Molub-Alloy Paste White T (1 kg)

Kód produktu: 14193
Castrol Molub-Alloy Paste White T (1 kg) MOLUB-ALLOY™ PASTE WHITE T (původně Optimol Paste White T) je bílý montážní a demontážní prostředek pro čistou montážní práci, který zabraňuje tzv. vibrační korozi (tribokorozi). Těsně spárované komponenty lz...
Více informací
Specifikace

Castrol Molub-Alloy Paste White T (1 kg) MOLUB-ALLOY™ PASTE WHITE T (původně Optimol Paste White T) je bílý montážní a demontážní prostředek pro čistou montážní práci, který zabraňuje tzv. vibrační korozi (tribokorozi). Těsně spárované komponenty lze velmi snadno demontovat bez jakýchkoliv problémů i po mnoha letech. Je odolná proti působení studené i horké vody a chrání před korozí. Molub-Alloy Paste White T se výborně uplatní pro všechny montážní a inženýrské práce a také jako základní mazání při těchto činnostech. Použití: » Montážní pasta s univerzálním spektrem použití díky snadné a čisté práci a především díky svému dlouhodobému separačnímu a mazacímu účinku. » Vynikající ve srovnání s klasickými “černými” pastami při nejrůznějších aplikacích zabraňuje vzniku tzv. vibrační koroze vznikající u pevně spojených strojních součástí nebo soustrojí s mikropohyby jako např. těsnění ložisek, drážkových hřídelí nebo jiných spojení namáhaných kroutícím momentem. » Molub-Alloy Paste White T je spolehlivým řešením pro strojní uzly exponované třecí vibrací (spoje s mikropohyby funkčních ploch- nebezpečí vzniku vibrační koroze) pro pevná spojení vystavená vibracím (taková spojení jsou právě vystavena nebezpečí vzniku vibrační koroze). » Zabraňuje pisklavým zvukům. » Dobré uplatnění také při mazání hydraulických válců. » Dobrá separační schopnost také u těsnících kroužků, manžet u přírubových spojení teplotní rozsah použitelnosti: -30 °C až 250 °C. Poznámky pro aplikaci: » Vyčistěte povrch před aplikací Molub-Alloy Paste White T a aplikujte pouze tenkou vrstvu této pasty štětcem nebo hadříkem bez vlasu. » Sprejovou nádobou důkladně před aplikací zatřepejte. » Molub-Alloy™ Paste White T nenahrazuje mazání plastickým mazivem ani olejem a je vhodná tam, kde se aplikace pasty doporučuje. » Molub-Alloy™ Paste White T nemíchejte s jinými pastami, plastickými mazivy či oleji.

1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Castrol Molub-Alloy Paste White T (1 kg)

MOLUB-ALLOY™ PASTE WHITE T (původně Optimol Paste White T) je bílý montážní a demontážní prostředek pro čistou montážní práci, který zabraňuje tzv. vibrační korozi (tribokorozi).
Těsně spárované komponenty lze velmi snadno demontovat bez jakýchkoliv problémů i po mnoha letech. Je odolná proti působení studené i horké vody a chrání před korozí. Molub-Alloy Paste White T se výborně uplatní pro všechny montážní a inženýrské práce a také jako základní mazání při těchto činnostech.

Použití:
» Montážní pasta s univerzálním spektrem použití díky snadné a čisté práci a především díky svému dlouhodobému separačnímu a mazacímu účinku.
» Vynikající ve srovnání s klasickými “černými” pastami při nejrůznějších aplikacích zabraňuje vzniku tzv. vibrační koroze vznikající u pevně spojených strojních součástí nebo soustrojí s mikropohyby jako např. těsnění ložisek, drážkových hřídelí nebo jiných spojení namáhaných kroutícím momentem.
» Molub-Alloy Paste White T je spolehlivým řešením pro strojní uzly exponované třecí vibrací (spoje s mikropohyby funkčních ploch- nebezpečí vzniku vibrační koroze) pro pevná spojení vystavená vibracím (taková spojení jsou právě vystavena nebezpečí vzniku vibrační koroze).
» Zabraňuje pisklavým zvukům.
» Dobré uplatnění také při mazání hydraulických válců.
» Dobrá separační schopnost také u těsnících kroužků, manžet u přírubových spojení teplotní rozsah použitelnosti: -30 °C až 250 °C.

Poznámky pro aplikaci:
» Vyčistěte povrch před aplikací Molub-Alloy Paste White T a aplikujte pouze tenkou vrstvu této pasty štětcem nebo hadříkem bez vlasu.
» Sprejovou nádobou důkladně před aplikací zatřepejte.
» Molub-Alloy™ Paste White T nenahrazuje mazání plastickým mazivem ani olejem a je vhodná tam, kde se aplikace pasty doporučuje.
» Molub-Alloy™ Paste White T nemíchejte s jinými pastami, plastickými mazivy či oleji.

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum