Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Vůně do auta California Scents Osvěžovač Strawberries - Jahoda (42 g)
Domů Autodoplňky Vůně do auta California Scents Osvěžovač Strawberries - Jahoda (42 g)

California Scents Osvěžovač Strawberries - Jahoda (42 g)

Kód produktu: 15034
California Scents Osvěžovač Strawberries – Jahoda (42 g) Originální americký osvěžovač vzduchu s pevnou náplní, v praktické a malé plechovce. Provoní vaše auto, byt i kancelář. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dok...
Více informací
Specifikace

California Scents Osvěžovač Strawberries – Jahoda (42 g) Originální americký osvěžovač vzduchu s pevnou náplní, v praktické a malé plechovce. Provoní vaše auto, byt i kancelář. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající příjemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři. Použití: » Součástí plechovky je plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůně. Vlastnosti: » Všechny produkty California Scents jsou vyrobeny v USA. » Každá plechová dóza Car Scents® obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem. » California Scents vydrží vonět až 60 dní. » Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače California Scents nehrozí únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu.

89 Kč
74 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

California Scents Osvěžovač Strawberries – Jahoda (42 g)

Originální americký osvěžovač vzduchu s pevnou náplní, v praktické a malé plechovce. Provoní vaše auto, byt i kancelář. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající příjemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři.

Použití:
» Součástí plechovky je plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůně.


Vlastnosti:
» Všechny produkty California Scents jsou vyrobeny v USA.
» Každá plechová dóza Car Scents® obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem.
» California Scents vydrží vonět až 60 dní.
» Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače California Scents nehrozí únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu.

Parametry

Hmotnost 0,05 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum