Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Autochemie Auto Finesse Iron Out Contamination Remover (500 ml)
Domů Autodoplňky Autochemie Auto Finesse Iron Out Contamination Remover (500 ml)

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover (500 ml)

Kód produktu: 26178
Auto Finesse Iron Out Contamination Remover (500 ml) Nejúčinnější, rychle reagující odstraňovač polétavé rzi a brzdového prachu na trhu nyní i s novým zodolněným rozprašovačem. Použití a vlastnosti: » Auto Finesse Iron Out intenzivně dekont...
Více informací
389 Kč
321 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover (500 ml)

Nejúčinnější, rychle reagující odstraňovač polétavé rzi a brzdového prachu na trhu nyní i s novým zodolněným rozprašovačem.

Použití a vlastnosti:


» Auto Finesse Iron Out intenzivně dekontaminuje vaše vozidlo od polétavé rzi a brzdového prachu dříve, než tyto části způsobí vážné škody.

» Brzdový prach a železité zbytky jsou zásadní problém vzhledem k rostoucí hromadné dopravě a zvýšené úrovni provozu, tyto drobné kousky železných střepin se mohou sami zapustit do prakticky jakéhokoliv povrchu, a pokud toto neřešíte, začnou korodovat a tím dané povrchy narušovat, auto Finesse Iron Out cíleně tyto části rozpouští dříve, než se začnou škody na vašem vozidle objevovat.

» Auto Finesse Iron je moderní, pH neutrální, reaktivní gelová formule, které se specificky zaměřuje pouze na železo založené kontaminace.

» Na rozdíl od agresivních kyselin se často používá k odstranění železných částic - polétavé rzi.

» Je vhodný k použití na všechny vnější povrchy včetně laku, hliníku, hořčíku, nerezové oceli, eloxovaných površích, chromu, skle, plastu, a dokonce i na gumové povrchy, obsahuje silná odmašťovací činidla pomoci kterých uvolńuje silniční film, takže je vhodnou volbou pro dekontaminační proces.

Parametry

viskozita dle SAE

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum