Powered by Smartsupp

Antifreeze Sheron Stabil (1 l)

Kód produktu: 2490111
Antifreeze Sheron Stabil (1 l) Chladicí kapalina určena pro starší vozidla. Jedná se například o nákladní vozy, hospodářské stroje a osobní vozy většinou do roku výroby 1990. Použití: » Výměnná lhůta 2 roky. » Jedná se o koncentrovanou chladicí kap...
Více informací
Specifikace

Antifreeze Sheron Stabil (1 l) Chladicí kapalina určena pro starší vozidla. Jedná se například o nákladní vozy, hospodářské stroje a osobní vozy většinou do roku výroby 1990. Použití: » Výměnná lhůta 2 roky. » Jedná se o koncentrovanou chladicí kapalinu, proto je vždy nutné ji naředit na požadovanou hodnotu dle tabulky uvedené na obalu. Vlastnosti: » Chladící kapalina má čirou barvu. » Je vyráběna na etylenglykolové bázi. » Obsahuje silikátová aditiva. Výhody: » Vysoká antikorozní ochrana » Skvělé vlastnosti za nízkých i vysokých teplot » Mísitelná se všemi kapalinami na bázi etylenglykolu

128 Kč
106 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Antifreeze Sheron Stabil (1 l)

Chladicí kapalina určena pro starší vozidla. Jedná se například o nákladní vozy, hospodářské stroje a osobní vozy většinou do roku výroby 1990.

Použití:
» Výměnná lhůta 2 roky.
» Jedná se o koncentrovanou chladicí kapalinu, proto je vždy nutné ji naředit na požadovanou hodnotu dle tabulky uvedené na obalu.

Vlastnosti:
» Chladící kapalina má čirou barvu.
» Je vyráběna na etylenglykolové bázi.
» Obsahuje silikátová aditiva.
Výhody:
» Vysoká antikorozní ochrana
» Skvělé vlastnosti za nízkých i vysokých teplot
» Mísitelná se všemi kapalinami na bázi etylenglykolu


Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum