Powered by Smartsupp
Domů Provozní kapaliny Chladící kapaliny Antifreeze Happy Car G 11 (1 l, nalévaný)
Domů Provozní kapaliny Chladící kapaliny Antifreeze Happy Car G 11 (1 l, nalévaný)

Antifreeze Happy Car G 11 (1 l, nalévaný)

Kód produktu: 14555
Antifreeze Happy Car G 11 (1 l, nalévaný) Speciální koncentrovaná chladicí kapalina na bázi monoethylenglykolu modré barvy. V požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu odpovídá normě VW TL 774 C. Obsahuje vysoce účinné inhibitory koroze pro oc...
Více informací
Specifikace

VW TL 774 C

84 Kč
69 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Antifreeze Happy Car G 11 (1 l, nalévaný)

Speciální koncentrovaná chladicí kapalina na bázi monoethylenglykolu modré barvy. V požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu odpovídá normě VW TL 774 C.
Obsahuje vysoce účinné inhibitory koroze pro ochranu chladicího systému motorových vozidel. Výměnná lhůta 2-3 roky (podle doporučení výrobce vozidla). V požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu odpovídá normě VW TL 774 C.
Použití:
HAPPY CAR Antifreeze G 11 je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů z hliníkových slitin, používá se ředěný destilovanou nebo měkkou pitnou vodou na požadovaný bod tuhnutí.

Upozornění:
Plnou funkční způsobilost směsi lze zaručit jen při dodržení minimálně 33% koncentrace HAPPY CAR Antifreeze G 11 v používané chladicí směsi. HAPPY CAR Antifreeze G 11 nepoškozuje kovové materiály. Lakované povrchy je nutné při potřísnění omýt vodou.

Vlastnosti:
HAPPY CAR Antifreeze G 11 je kapalina modrozelené barvy, bez zápachu, hořké chuti. S vodou je mísitelná v každém poměru. HAPPY CAR Antifreeze G 11 je roztokem monoethylenglykolu s inhibitory koroze, stabilizátory, odpěňovačem a přísadou proti požití.

Doporučené ředění:
1 objemový díl HAPPY CAR Antifreeze G 11 a 2 objemové díly destilované vody pro bod tuhnutí -18 °C
1 objemový díl HAPPY CAR Antifreeze G 11 a 1,5 objemového dílu destilované vody pro bod tuhnutí -27 °C
1 objemový díl HAPPY CAR Antifreeze G 11 a 1 objemový díl destilované vody pro bod tuhnutí -36 °C

Bezpečnostní opatření:

Ve smyslu platných předpisů se jedná o látku zdraví škodlivou. Účinná látka (1,2 ethandiol) v něm obsažená je při požití jedovatá; kromě toho se vstřebává pokožkou a dráždí ji. Vzhledem k přísadě zamezující požití přípravku je však možnost otravy prakticky vyloučena. Při práci s přípravkem je třeba používat ochranné rukavice, nejíst, nepít a nekouřit. Po práci umýt ruce teplou vodou a mýdlem. V případě požití vyhledat lékařskou pomoc a předložit etiketu nebo obal výrobku.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum