Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bjukemen »

Colommbo píše:Co to snídáš, woe - hořký (či horký) čaj a ten sajrajt k tomu...?
preco sajrajt.? :!:
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9927
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Kukuřičný lupínky k snídani jsou snad pro holky, nebo nee...? Něco na vidličku, krajíc chleba s máslem (a medem, sýrem, salámem či tak něco), sladká buchta, vánočka, loupák, kakaíčko - budiž, ale tyhle extrudovaný či dehydrovaný vločky neznámého složení... Mno, jděte mi k šípku, kluci, fakt... Nejen auta jdou do háje, už i kluci, kteří bývali chlapy (ypsilon, 7.p.č.mn.) podlehnouce reklamní masírce a módě a sami sebe přesvědčujíce, jak si dělají dobře...... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bjukemen »

ja napr na ranajky vzdy jem taketo bludy,chlebu so salamou som nikdy na chut neprisiel, ten si davam az na desiatu..a pohoda
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bloke »

Tie extrúdoviny si dávam ako núdzovku, ak došiel všetok dostupný chlieb-pečivo, niekedy chuťou celkom ujdú.
Na dnešnú večeru som sa však nevedel dojesť slaniny z mangalice, jemnučká ako maslo, narezal som si aspoň 2x viac než bol pôvodný úmysel, na rôzne spôsoby. Len samostatne s chlebom, potom s brusnicovou paštétou, potom s kúskom šunky, či s bryndzou, zajedané s cibulkou a pravou trhovou kyslou kapustou :wink:.

Väčší prúser neznámeho zloženia sú napr. panenské olivové oleje, ktoré v 70% nimi vôbec nie sú... alebo trebárs originálna švajčiarska čokoláda Tesco Finest (popisy najvyššej kvality a CH pôvodu v propagačných materáloch, na hlavnom obale, na zadnom popise Vyrobené vo Švajčiarsku, vnútri v popise rok založenia čokoládovne 1887 podsúvajúc, že pôjde o známu firmu Frey), a na ich cca 15-kusových krabičkách uvidíme v 4-5 jazykoch, že Vyrobené v Poľsku; ak ich neopatrný personál zabudol zlikvidovať.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:Něco na vidličku, krajíc chleba....
Já nejraději k chlebu na vidličku zrající či s plísní sýr a salám, nebo na lžičku vajíčko.... Je ale fakt že teď k tomu i třeba rajče, ředkvičku či jabko....
Vločky, lupínky nebo něco podobného neé. Nikdy. A sladký teda taky ne....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

bloke píše:....čokoláda Tesco Finest (popisy najvyššej kvality a CH pôvodu v propagačných materáloch....
Ty věříš že v Tescu je něco origo :?: :roll:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bloke »

Tesco má rôzne vlny, teraz je znova na takej spádovitej (nejaký miliardový prúser v centrále, ktorý flakujú len stredo- a východoeurópskymi pobočkami, tj okrem reorganizácií aj sortimentom, kvalitou a cenami), ale niektoré tie velké krabičky Tesco Finest majú stále príslušne zhodne napr Made in Italy, Made in Switzerland, takže tam by som im ešte trocha uveril. Za infopultami len krčili ramenami a klopili zraky, len by ma velmi zaujímal postoj firmy Chocolat Frey, keby som mal chuť a čas im to posunúť.
Napr. táto bola v mojich očiach kompromitovaná PL (+asi 3 ďalšie druhy), táto vyzerala originálne CH - tá aj chutí dosť dobre. Aj prvá krypto-polská ušla, ale nech to nepredávajú podvodom a akože výhodne na pomery CH-pôvodu.

Obozretnosť, ktorá človeka približne zorientuje aj v témach pančovania a výberu oleja - či naopak :).
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

bjukemen píše:
lengy60 píše:Neboj dočkáš se,já naposledy před 1,5 měsícem,když jsem se nepostavil na nohy.:D

a ponaucenie si si vzal.?
A jaké ponaučení máš přesně na mysli?Šel jsem si po obědě lehnout jako vždy před noční a už nevstal,že bych si tedy pro sychr nechodil dáchnout? :lol:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:Pitris, jo po dvouhodinové lustraci.
Je to po cele CZ.,
Zkouseli mi i sluch dle ceho si.
Asi abych v ranziru, nepreslysel lokotku.
Mel jsem na hrane, abych je neposlal do p.. I.
Cely zivot jako profi, chodim na ruzna vysetreni, provereni, psycho..., chuj s tym.
Resite tlak. 130-85.
Cukr 5,9.
Po snidani, horky caj+kornfkejky.
Nu a kdepak si tedy zahnízdil tajnůstkáři,Strabag,Chládek a Tintěra? :D Ten cukr máš nějak vysoko ne?Já měl naposledy 4,7. :lol: :wink: A jen tak mezi námi,ten hořký čaj s těmi hnusy ti fakt nepomůže,tady souzním s poručíkem. :mrgreen: A nerozčiluj se,SŽDC jen tak někoho na koleje nepustí,stačí ti přejetí skokani nebo konzumenti mjůzik se sluchátky na uších. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Hombre »

Spíše s 4,7 se blížíš k hypo a to je horší. Těch 5.9 je Ok, může být dle jídla až 7.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Teda pane z Brna - když jsem viděl že Ty reaguješ na snídaně, tak jsem čekal že "Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče" :P A Ty takto o cukru :? :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Jerry3 »

Ranní ptáče, dál doskáče, ale taky dřív odpadne a chcípne. :mrgreen:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Hombre píše:Spíše s 4,7 se blížíš k hypo a to je horší. Těch 5.9 je Ok, může být dle jídla až 7.
Karle nevím kam na ty informace chodíš. :shock:

Cukrovka - hodnoty glykémie
Ideální hladina cukru je 4 až 5 mmol/ litr krve, normálně do 5,6 mmol/litr krve, lehce zvýšená hladina 5,6 mmol/litr krve až 7 mmol/l krve, ale přes 7 mmol/litr krve je signálem pro nemoc nazývanou cukrovka.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Hombre »

Pitris píše:Teda pane z Brna - když jsem viděl že Ty reaguješ na snídaně, tak jsem čekal že "Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče" :P A Ty takto o cukru :? :P
Já totiž lahvové vůbec nipiji, jen od čepu.
Miro, optimální hranicí cukru si stanovují sám, abych ji mohl sám před sebou okecat. Když si někdo myslí, že mu je blbě od hladu, kulové,má cukr za 4 a níže. Proto píší dle jídla, jinak před jídlem mám taky kolem 4,8 .
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Hombre píše:
Pitris píše:Teda pane z Brna - když jsem viděl že Ty reaguješ na snídaně, tak jsem čekal že "Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče" :P A Ty takto o cukru :? :P
Já totiž lahvové vůbec nipiji, jen od čepu.
Miro, optimální hranicí cukru si stanovují sám, abych ji mohl sám před sebou okecat. Když si někdo myslí, že mu je blbě od hladu, kulové,má cukr za 4 a níže. Proto píší dle jídla, jinak před jídlem mám taky kolem 4,8 .
Tož to si pak v cajku a zlatavý mok můžeš konzumovat vesele dál. :wink: Pedra halt dohonila ta kolalokova limonáda. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět