Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Jerry3 »

Simply clever, aneb podladit na 11! :mrgreen:

Totiž ten, kdo se při výměně brzdovky neobejde bez VAGu, si nezaslouží slitování. :lol:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Jerry3 »

Když už tu byl zmíněn Tuzex, mohu poskytnou adresu pobočky, kde prodávali autopříslušenství, včetně těch olejů.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

A myslíš že N22 ví co je / byl Tuzex :?: :mrgreen:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Jerry3 »

On ví všechno, má přece Passata. A to kompenzuje veškerou nevědomost! :P
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Ja, neb jsem mlad, cerpam info z doboveho tisku, ktery jsem si schovaval a ted se hodi, vc.info a autech, opravach, technice. Co na tom, ze z ty doby nic praktickeho neznam, ale preci tam nepsali blbosti. Aspon jsem se v tom nemusel vrtat, byt spinavy, badat, pokus-omyl-znova. Jeste ze jsem tehdy nezil. A o Tuzexu mi vypraveli starsi kamosi, ze tam bylo vsechno. I ty oleje, prej, kdyz se o to par pislednich let zajinam...
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Jerry3 »

Jó, mladí kluci! Kde to mládí zůstalo...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Ti co vedi, jiste me vyse popsane prispevky berou nevazne. Ale necht nekdo zije stale v bludu.
Tot muj jubilejni prispevek a diky N22 jsem znacne omladl.
A ze brambory nerostou v Tesku nahodou vim, bo jsem tam nikdy stromy nevidel. Je to logicky, by se tam nevesly. Prej nekde na poli bo co.
Návštěvník22

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník22 »

Pitris píše:Návštěvo (nezvaná☺). Víš tak kulový cos napsal. Zato seš starej jak černý uhlí. Ale kdyby hloupost nadnášela, tak se tady budeš vznášet jako holubička :-)
Ulevilo se ti? Ono je někdy lepší vznášet se jako holubička, než lézt kanálen zašpiněn ostudou, ty, naftový trolejbusi. :mrgreen:
Jerry3 píše:Když už tu byl zmíněn Tuzex, mohu poskytnou adresu pobočky, kde prodávali autopříslušenství, včetně těch olejů.
Takových adres je spousta. Ale kdo a jak tam mohl nakoupit? Budu rád, když sem popravdě napíšeš jak to bylo.
Pitris píše:A myslíš že N22 ví co je / byl Tuzex :?: :mrgreen:
Tak od tebe se určitě nechám poučit. V době kdy tady byly Tuzexy jsi ještě tahal kačera po dvoře. A možná že ani to ne.
Pedro píše:Ti co vedi, jiste me vyse popsane prispevky berou nevazne. Ale necht nekdo zije stale v bludu.
Tot muj jubilejni prispevek a diky N22 jsem znacne omladl.
A ze brambory nerostou v Tesku nahodou vim, bo jsem tam nikdy stromy nevidel. Je to logicky, by se tam nevesly. Prej nekde na poli bo co.
Gratuluji k omládnutí, jen mám obavy, jestli to nějak pomůže.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:Ja, neb jsem mlad, cerpam info z doboveho tisku, ktery jsem si schovaval a ted se hodi, vc.info a autech, opravach, technice. Co na tom, ze z ty doby nic praktickeho neznam, ale preci tam nepsali blbosti. Aspon jsem se v tom nemusel vrtat, byt spinavy, badat, pokus-omyl-znova. Jeste ze jsem tehdy nezil. A o Tuzexu mi vypraveli starsi kamosi, ze tam bylo vsechno. I ty oleje, prej, kdyz se o to par pislednich let zajinam...
Co to kecáš,zase tak mladý nejsi abys nepamatoval Tuzex,kam jsi chodil kupovat jeansy,do oděvů? :lol: A přes Tuzex se samozřejmě kupovala i zahraniční auta,což samozřejmě rybíz nemůže vědět. :mrgreen:
A pro N22: V Tuzexu si mohl nakoupit každý,kdo si koupil bony,což nebyl žádný problém. :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9920
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Že vás to hašteření baví... Jdu si dát cigárko a pak se na chvilku natáhnu... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

to N22: Tak ses nám zase vyřval ty hlásná troubo blbosti? A jestli si tak stár že bychom s Pedrem byli vedle tebe mlaďoši, tak si vem prášek ať to s tebou nesekne bo můžeš tak leda nacvičovat skoky do rakve....až spadneš z těch oblak, holubičko :)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník22

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník22 »

lengy60 píše: A pro N22: V Tuzexu si mohl nakoupit každý,kdo si koupil bony,což nebyl žádný problém. :roll:
Vážně to nebyl problém? Nebo jsi ovíněn pohádkovým filmem Bony a klid?
Návštěvník22

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník22 »

Pitris píše:to N22: Tak ses nám zase vyřval ty hlásná troubo blbosti? A jestli si tak stár že bychom s Pedrem byli vedle tebe mlaďoši, tak si vem prášek ať to s tebou nesekne bo můžeš tak leda nacvičovat skoky do rakve....až spadneš z těch oblak, holubičko :)
:wink: Bravo, lepšíš se. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Jerry3 »

Návštěvník22 píše:Vážně to nebyl problém? Nebo jsi ovíněn pohádkovým filmem Bony a klid?
Otec mého kamaráda z dětství pořizoval do své Dacie 1310 Castrol v Tuzexu. Podotýkám, že pocházím z malé vesnice cca 75 km daleko od Prahy, a otec kamaráda byl truhlářem. No tak to asi až takový problém nebyl. :)
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník22 píše:
lengy60 píše: A pro N22: V Tuzexu si mohl nakoupit každý,kdo si koupil bony,což nebyl žádný problém. :roll:
Vážně to nebyl problém? Nebo jsi ovíněn pohádkovým filmem Bony a klid?
Bony jsi koupil před každým Tuzexem naprosto v pohodě,aspoň já to tak běžně dělal,ať už v Praze nebo TP.Ti co potřebovali větší obnos,tak se obrátili na někoho,kdo pracoval venku nebo někoho,kdo znal někoho,kdo pracuje venku. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět