Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOVON »

Pedro: Co je BB,ZV ?
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Zřejmě Banská Bystrica a Zvolen... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Jirko ano.
Novone, jsem zde leta jeban za zkratky. Ale tohle snad bylo dosti naznacujici. Dyk to bylo i na SPZ.
Kdyby to nevedel nakej tricetiletej sofer mlicnak...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Zapomente na to.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Z motovlakna-
Jestli jsou to jeho prvni body, nic se nedeje. U me s mejma sedmi, by to bylo horsi. Proto jezdim extra opatrne. I na tricitkach max do 35. A stavalo se mi, ze na me nekdo i zatroubil. To samé na 50ce,ktera je nekde nelogicka, ze mi jedou na zadku ci blikaj. Taktez pres kratke vesnice, presne od cedule k ceduli max do 55. Ale co jsem si na zadni okno nalepil napis BODOVÁ TÍSEŇ, nam klid.
Ted mi ceka SK, kde jsem se docetl, ze buzerujou i za navi ve spodni casi okna. Tu uz moc nepouzivam, jezdim na Waze v tlf ci tbl. Uchyceni nad radiem. Ale snimaci kamerku jsem musel dat pred zp.zrcatko. Toz kabel prekazi. Nebudu kvuli pultydnu rozebirat tapecirunk, abych ho vedl po nim.
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od bloke »

Tak to si bol ty, s tou bodovou tísní... chcel som si vyhladať o čo ide (keby som uvidel také vozidlo), a ono je to aj v ČR vnímané ako kuriozita Tu - vtípky ... Tu cedule - "dost vtipný".

Pravidlá vrátane zákonov na Slovensku sú nekonečná svojvôľa - kto si z orgánov čo ako vyloží, ku konkrétnej osobe. Pri spomínanej navigácii môžu zato sfúknuť väčšinu vodičov, vrátane trebárs stromčeka či amuletu zaveseného na zrkadle = kategória „zabraňuje výhľadu z vozidla, bezpečnej jazde“, ale keď si dospelý chlap ako šofér posadí pri jazde ďalšieho dospelého chlapa pred a na seba na kolená, tak sú všetci vysraní, že vraj medzera v predpisoch... a toho nechajú bez trestu (kauza futbalista Weiss „ja som nešoféroval“, aspoň 10 ludí v aute - pred pár mesiacmi, dokonca zastavení policajnou hliadkou)
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Stromeček i maly amulet v CZ neni problem. Bo i stinitko proti slunci by mohlo...
Taktez mozno uzky pruh hore na celnim skle nebo i sirsi tapetu, ktera je castecne pruhledna.
..., pekny napis na tej octe. Ja mam mensi, pismena maji 3cm. Robeno na zakazku. Ale na mou dusi, funguje to. Na opacne strane zadniho okna mam ale i paradox. Barevnou samolepku the doctor 46
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1862
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od BigBang »

Ona existuje norma na zorné pole řidiče, které nesmí být zakryto. Nicméně obecně vzato, když budeš mít na okně cokoliv v místě kde ti nestírají stěrače, nemůžou nebo neměli by tic udělat. Jednoduchej případ - auto celý od blátíčka, totál. Setřeš stěračema, očistíš přední boční skla a můžeš legálně na silnici... Jenomže dohaduj se v cizině s policajtem :roll: Když by se to vzalo do extrému, tak bys nesměl mít na okně ani dálničku...
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

No vždyť také udělali doplněk co se týče sněhu,respektive očištění vozidla před jízdou od sněhu,kde se praví,že celé okno,takže mám ten dojem,že by mohli mít kecy i na to bláto mimo stíranou plochu. :idea: A co teprve registrační značka,většinou to řeší domluvou,ale kolegovi vypálili flastr a nic nepomohlo,že má za sebou 500km jízdy ve slotě. :twisted: A dálniční známka má také místo určení a nemůžeš si ji nalepit jen tak někam. :lol:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9936
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Dva body jsem dostal za kolegy přímo změřenou dvaašedesátku tady v blízké obci, na místě dvě stovky. Za Jince body nebyly, stejně jako ty, Jarku - po zaplacení do 15 dnů bez bodů... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Brembo »

bloke píše:Tak to si bol ty, s tou bodovou tísní... chcel som si vyhladať o čo ide (keby som uvidel také vozidlo), a ono je to aj v ČR vnímané ako kuriozita Tu - vtípky ... Tu cedule - "dost vtipný".

Pravidlá vrátane zákonov na Slovensku sú nekonečná svojvôľa - kto si z orgánov čo ako vyloží, ku konkrétnej osobe. Pri spomínanej navigácii môžu zato sfúknuť väčšinu vodičov, vrátane trebárs stromčeka či amuletu zaveseného na zrkadle = kategória „zabraňuje výhľadu z vozidla, bezpečnej jazde“, ale keď si dospelý chlap ako šofér posadí pri jazde ďalšieho dospelého chlapa pred a na seba na kolená, tak sú všetci vysraní, že vraj medzera v predpisoch... a toho nechajú bez trestu (kauza futbalista Weiss „ja som nešoféroval“, aspoň 10 ludí v aute - pred pár mesiacmi, dokonca zastavení policajnou hliadkou)
Ty sa tomu čuduješ,ked zákony predkladaju poslanci a nie znalci z dopravy? Ved predtým vydali novelu,vdaka ktorej bola i navigácia zakázaná. Navigácia ale bola vynatá,tá jediná je povolená.
Naposledy upravil(a) Brembo dne stř črc 19, 2017 12:28, celkem upraveno 1 x.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Brembo pozerám že u vás může do zákonodárství kecat taky každý kdo má do pr....teda zadele díru :evil: :twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:....Za Jince body nebyly, stejně jako ty, Jarku - po zaplacení do 15 dnů bez bodů... :)
Čék může mít vobčas i to štěstíčko :) :wink:
A já ho "pokoušel" docela dlouho bo poslední "flastr" za rychlost jsem dostal 2.4.1990 - a 40,- kčs. Den předtím než jsem rukoval sloužit vlasti ( do Bratislavy) :mrgreen:
Takže jsem málem i poděkoval za "jen" pětikilo :)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Brembo »

u nás do toho práve kecaju len tí,čo nemaju do toho kecat.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Brembo »

U nás bodový systém nie je,ale ked ta čapnu za rok 3x za priestupok,ideš na preskušanie sposobilosti z dopravných predpisov,može sa požadovat i odborné vyšetrenie u psychologa.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Odpovědět