Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

lengy60 píše:...Teď už pije 2 kafe,prášek na tlak si vzal...
No to mi poser, bere prášky na tlak a od rána leje do sebe kafe...to je trochu jako jezdit pod plynem se zataženou ruční brzdou, ne? :idea:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Itall píše:
lengy60 píše:...Teď už pije 2 kafe,prášek na tlak si vzal...
No to mi poser, bere prášky na tlak a od rána leje do sebe kafe...to je trochu jako jezdit pod plynem se zataženou ruční brzdou, ne? :idea:
Nedělej paniku :lol: protože mi jednou (po 30 hodinové šichtě) naměřili tlak jak na vstřikovači PD ještě neznamená,že přestanu souložit,začnu pít vodu a budu chodit pomalu. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

lengy60 píše:Nedělej paniku :lol: protože mi jednou (po 30 hodinové šichtě) naměřili tlak jak na vstřikovači PD ještě neznamená,že přestanu souložit,začnu pít vodu a budu chodit pomalu. :mrgreen:
Nepsal jsem nic o souložení, nýbrž o kafích (kterými se nenapiješ) :idea: .
P.S.: Tož, i já mám v pondělí vyšší tlak, než v pátek. To je jaksi normální. Ale žádné PD - nejvyšší tlak mi naměřili po vytržení moudráku u stomatochirurga (142/82), páč mysleli, že kolabuji. Ale zjistilo se, že jsem pouze znechucen :lol: . Jednou při skorokolabování jsem měl jen 100/60.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Itall píše:
lengy60 píše:Nedělej paniku :lol: protože mi jednou (po 30 hodinové šichtě) naměřili tlak jak na vstřikovači PD ještě neznamená,že přestanu souložit,začnu pít vodu a budu chodit pomalu. :mrgreen:
Nepsal jsem nic o souložení, nýbrž o kafích (kterými se nenapiješ) :idea: .
P.S.: Tož, i já mám v pondělí vyšší tlak, než v pátek. To je jaksi normální. Ale žádné PD - nejvyšší tlak mi naměřili po vytržení moudráku u stomatochirurga (142/82), páč mysleli, že kolabuji. Ale zjistilo se, že jsem pouze znechucen :lol: . Jednou při skorokolabování jsem měl jen 100/60.
Kafe není na žízeň,ale na chuť,pitný režim dodržuji.Já to měl u zubaře nebo u doktora,když mi brali krev obráceně,tlak neměřitelný a tep jak hloubkový potápěč. :mrgreen: A momentálně mi tlak zvedá nikoliv kafe,ale pohled na na samičky,co se rozvalují kolem na pláži. :wink: Ještě že pofukuje a jsem zvenku ochlazován,jinak bych se už přehříval. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27490
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Tož ba :P dokud to jde, tak si chlapci užívejme :wink: až to nepude, tak to holt už nepude :(
Nejzdravější bílý maso je pečený bůček a nejlepší zeleninová polívka je chmelový vývar :mrgreen:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Tož pivo ba, ale bůček? :?: :!: To už teda radši bílý maso na té pláži, i ten bůček by snad mohl být...jen ne pečený na talíři. Dnes jsem měl v jídelně k obědu bezva svíčkovou (takovou tu jedálenskou, ale moc mňam). Na tu se vždycky těším od minulé svíčkové a zas už se těším na tu příští. Hm...jestli já nežiju od svíčkové ke svíčkové...no, mohlo by to být i horší... :?
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

No zrovna před pár dny tady měli místní nějakou seanci,protože zde pořádali turnaj v plážovém tenise.Večer pak byla veselice,ke které jsme se namotali a součástí byla také obří grilovačka.A hádej,co bylo jako hlavní trhák,vepřové koleno a klobásy. :x :wink: Pivo teklo proudem a k tomu vyhrávala revival kapela U2,nemělo to chybu. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Tož, koleno nemusí být tak tučné, není bůček a kolagen je dobrý na klouby. Klobásy tučné budou a je-li v nich konzervant (E250), což v průmyslových uzeninách je, pak jsou po tepelné úpravě (opečení) poměrně dost zdraví škodlivé. O čem vím, že zřejmě neprospívá, to nežeru.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27490
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

Já znal taky jednoho takového - nepil alkohol, nejedl tučný, konzervovaný, nekouřil, běhal, předcházel nemocem a snažil se žít zdravě. A pak mu cestou z prodejny Zdravé výživy spadl na hlavu květináč :x
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

Já zase znal jednu lékařku, která žila maximálně zdravě, na bylinkách. Zemřela několik měsíců po odchodu do důchodu. Sice nevím, na co konkrétně, ale odhaduji, že jí chyběla práce, poněvadž žila hlavně jí.
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:Já znal taky jednoho takového - nepil alkohol, nejedl tučný, konzervovaný, nekouřil, běhal, předcházel nemocem a snažil se žít zdravě. A pak mu cestou z prodejny Zdravé výživy spadl na hlavu květináč :x
Známá věc, i štěstí je potřeba mít...
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Já zase znal jednu lékařku, která žila maximálně zdravě, na bylinkách. Zemřela několik měsíců po odchodu do důchodu. Sice nevím, na co konkrétně, ale odhaduji, že jí chyběla práce, poněvadž žila hlavně jí.
O "maximálně zdravém" životním stylu není řeči, pouze vylučuji to, co je výrazně škodlivé (už mi také asi uškodilo) a mohu se bez toho snadno obejít.
P.S.: Kvůli absenci práce by tak brzy neumřela...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Já vím moc dobře z čeho jsem měl ten vysoký tlak a z té mé rozpustné čulifindy se smetanou nebo kapučína to není.Zato práce na směny s nepravidelnými nástupy a stálý spánkový deficit dává tělu řádně zabrat,tak to je a nic s tím neudělám.Jinak jsem měl ještě nedávno kolegu,nepil,nekouřil,velmi zdravý životní styl.Nedávno si pořídil malý obytňáček,že budou z maželkou cestovat po Evropě,no už 3 měsíce cestuje po nebesích. :(
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Tož, je to pravda, ale že by se s tím nedalo nic dělat?
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

Ale ano,můžu dát výpověď a v 56 letech si hledat jinou práci.Už na mě všude čekají s otevřenou náručí. :lol:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět