Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
NOP

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOP »

Pitris píše:....s anexí Krymu můžeme nesouhlasit, ...ale to je tak to jediné, co s tím můžeme dělat :x
Pravda :wink: Ale ještě si dovolím malou vsuvku. Nemusíme nechat ze sebe dělat voly s vymytými mozky.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Nemám problém,bo už jsem. No zatim ale ještě bejk.
NOP

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOP »

PePe píše:..... už jsem...bejk.
:wink: :mrgreen: Kdo by to do Tebe řekl :wink:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Hezky si to z toho vyškubal :wink:
Ale zas tak horký to není. "to všechno vodnés čas"
...no úplně né.
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

skodovkar píše: Nevadí mi připojení Krymu k Rusku, ale vadí mi způsob provedení. Mělo se to vyjednat s respektováním mezinárodního práva.
Pán je zřejmě znalec dokonale obeznámený se situací, nejspíše z novinek.cz :lol: Referendum má výrazně vyšší míru legitimity, než rozhodnutí orgánů, které nevzešly ze svobodných voleb.
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Art ... -ridi.aspx
NOP

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOP »

Právě jsem si přečetl na stránkách těch jedině objektivních tuzemských médií, že Rusko na Krymu porušilo Helsinský závěrečný akt, Budapešťské memorandum a Zakládající akt skupiny NATO - Rusko. Že To byli Američané, kteří udělali z Charty OSN trhací kalendář ovšem nikdo nezmiňuje, že to byli Američané, kteří porušili dohodu s Gorbačovem o nerozšiřování NATO na východ a že to bylo NATO, které porušilo Zakládací akt jako první, když vystavěli několik základen na území bývalých členských států Varšavské smlouvy, to se tady (jako obvykle) neřeší. Tady někdo prostě ve stylu toho otřepaného “zloděj křičí, chyťte zloděje” cosi tvrdí a bohužel, najde se dost pitomců, co tomu snad i věří. Je to snad RF, která buduje vojenské základny někde v Západní Evropě nebo Severní Americe? To může tvrdit jen úplný demagog. To si snad ti Rusi mají nechat s.át na hlavu, nebo co? Tedy já osobně se jim moc nedivím.
Návštěvník píše: NOPe, při vší úctě, existuje něco, co se nazývá Non Proliferation Treaty (NPT), a na čem stojí současné uspořádání světa - přinejmenším v oblasti jaderných zbraní....
Můžeš mi tedy, prosím, sdělit, jak ve fázi "po tom" přesvědčíš vlastníka jaderných zbraní stojícího mimo NPT nebo kohokoli jiného, ať už uvnitř či vně NPT .. aby se jich vzdal?
Úplně stejným způsobem, jako "před tím". Zřejmě máš na mysli KLDR, Irán, Pákistán, Izrael, Indie, snad i další, kteří k NPT nepřistoupili. A můžeš mi Návštěvníku (no, ono těch návštěvníků tady nějak přibývá ), při vší úctě sdělit, co ta RF jako měla dělat. Pokud vůbec chápeš, o co se tady vlastně hraje. A svůj příspěvek, určitě poslední na tomto fóru zakončím citací nejmenované funkcionáře ODS: "Ale teď vidím, že lidé na Krymu jsou šťastnější, tak co? Je to přece o tom, že nějaké ukrajinské bolševické hovado Chruščov Krym anektovalo a ukradlo Rusku a dalšímu ukrajinskému hovadu, Brežněvovi, který to dotáhl s tanky až k nám, to vyhovovalo. Dnes se ukázalo, že připojit Krym k Ukrajině nebylo optimální řešení. Teď se to narovnalo a někteří lidé jsou z toho nemocní. Já z toho nemocný nejsem. Já to beru asi tak, že je dneska pátek a zítra bude sobota. I kdybych se zbláznil, tak prostě zítra bude sobota a to je realita. A dopadne to podobně i na Korsice i všude, kde žije v jednom státě více kmenů. Až budou mít Korsičané dost síly, tak se odtrhnou taky....." 
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Je to jen můj soukromý názor, ale myslím, že bychom zas mohli nějakou chvíli spát... :P
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
NOP

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od NOP »

NOP píše: A svůj příspěvek, určitě poslední na tomto fóru.... 
Něco bych ještě napsal, ale potom by to bylo jako to moje první První láska, moje druhá První láska, moje třetí První láska, moje čtvrtá První láska, moje pátá První láska............ :mrgreen: Hezkou dobrou noc.
e-panolin.cz

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od e-panolin.cz »

dobré ráno ....
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od skodovkar »

Něco známého po ránu http://www.tribology-abc.com/sub2.htm :D
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Situace na Ukrajině se už, zaplaťpánbu, vrací do normálu... :wink:
Obrázek
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Colommbo »

Bratia Slováci, neviete náhodou, čo sa porobilo s kolegom FF...? Ako som pozeral, posledný raz tu bol štvrtého januára tohto roku... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27405
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pitris »

To vím já. Začátkem ledna jsem ho "sprdnul", protože že míchal do toho, po čem mu bylo houby :?
Ale BAN nedostal, asi se urazil....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

FF měl "nejtvrdší zdroj". Asi vyměkl...
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od skodovkar »

Potřeboval bych pomoci s identifikací tažného zařízení, fotky zde:
http://lamos.rajce.idnes.cz/TZaZ/#IMG_5449.jpg lze listovat dále, jsou tam další fotky i výrobní štítek. Bohužel nevím jestli to je na auto nebo na vozík, tak snad někdo pozná :idea:
Odpovědět