Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Pitris píše: Já to znám "trošku" jinak - ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče :lol:

..hehehe :D :D :D tak toto bolo fakt husté :D :D
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..Modelář už spíš.? :D
modelář

Příspěvek od modelář »

Máš snad ten pocit? :lol:

P.S.: Konečně jsem asi našel vhodnou kombinaci motor/vrtule, akorát ten vrtulový kužel jsem si musel víceméně poskládat "na vlastní zakázku"... Teď to ještě namontovat do letadla a vyzkoušet v praxi!
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..hehe nie len tak sa pytam lebo ja nespím nikdy :D

..aha venuješ sa lietaniu zaujímavé :wink: aj moj stryc ma nejake modely a chodia lietať s nimi ale tebe seria nestačí :D ,ško da že sa nerozumiem lietadlám :/ ale síce všetko človek nemože vedieť..teda okrem teba :)
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:..hehe nie len tak sa pytam lebo ja nespím nikdy :D
Čert přece nikdy nespí! :twisted:
bjukemen píše:..aha venuješ sa lietaniu zaujímavé :wink: aj moj stryc ma nejake modely a chodia lietať s nimi ale tebe seria nestačí :D
To víš, když máš před sebou vidinu překonání evropského rekordu (původem z Čech!) o hodnotě 58 m/s vertikálně, tak holt se sériovým provedením nevystačíš... Ne, teď vážně: na to nemám ani náhodou, ale "unlimited vertical" rozhodně potěší, byť tam už jsem, jenom to zatím ještě nebylo dost rychlé! :lol:

bjukemen píše:...ale síce všetko človek nemože vedieť..teda okrem teba :)
:D
mipesa
Příspěvky: 763
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Modeláři, jezdíš také na letecké dny?Já mám rád rachot nadzvukových stíhaček.Letos bych se chtěl konečně podívat na ILU v Berlíně a na MAKS v Moskvě, zatím o tom nemám žádné info, ale už takhle vyhrožuju pár let.Loni jsem stihnul z těch trochu zajímavějších jen Piešťany.
No a pak vláčky, ale ty moc nestíhám, vlastně vůbec.
modelář

Příspěvek od modelář »

To mipesa: Bohužel jenom na ty modelářské. Ale ujišťuji Tě, že třeba takový nízký průlet modelu stíhačky osazené dvěma spalovacími turbínami si v ničem nezadá třeba s ostrým startem dvou MIG-ů 29 z BB letiště, jehož jsem byl shodou okolností náhodným svědkem, ovšem v patřičné vzdálenosti - na rozdíl od pár desítek metrů vzdálenosti mezi letícím modelem a diváky. To je prostě zážitek až do morku kostí :!:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Modeláři, na Dnech NATO v Ostravě jsem se postavil mezi naváděcí světla před dráhou a lítalo mi to doslova nad hlavou a byl to skvělý hukot! Měl jsem tam poslední možnost vidět Harriera a prolezl jsem si pumovnicí B-52. No a taky jsem tam uvařil fabku 8)
modelář

Příspěvek od modelář »

skodovkar píše:... poslední možnost vidět Harriera a prolezl jsem si pumovnicí B-52. ...
Tak to jen tiše závidím! Předvedl kolmý start?
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Ano, dokonce stál ve vzduchu a mám dojem, že se pohyboval i horizontálně.
modelář

Příspěvek od modelář »

Jó, tři gyra, to my modeláři už taky máme! A k tomu dokonce infrahorizont! :lol:
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..hej vy suchári šak píšte niečo lebo ma tu klepne :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Musíš počkat na půlnoc :lol: mokrári :lol:
a krom toho - kdo spí, nemůže psát :lol: - ale někdo to obráceně umí / píše, a spí :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Příspěvek od modelář »

Čert nikdy nespí, jenom někdy odpočívá - na sjezdovce! :twisted:
FF

Příspěvek od FF »

...bol som tu!
Odpovědět