VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Pitris »

stefik T5 píše:....takže je lepší zůstat u toho co dávám(506.01)....
Není. Dej olej VW505.01 a měň po/do 12-ti tkm. A ani nanosložka asi nenahradí aditiva, jejichž množství je omezeno v olejích VW504/507.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
stefik T5
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 19, 2018 9:55

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od stefik T5 »

měnit častěji, u každého auta co jsem kdy měl , měním mezi 10-15tis. spíš k 10.
to mi ještě nikdo neporadil jak tady 505.01. chtěl bych dát olej od Milerů :-) tedy tento
MILLERS OILS XF LONGLIFE 5W40 nebo MILLERS OILS EE NANODRIVE LONGLIFE 5W40
oba jsou 505.01 jsou v pohodě ? do teď jsem dával 0w30 Shell a naráz 5w40 . co ty na to?
jinak díky za cenné rady
Naposledy upravil(a) stefik T5 dne stř kvě 02, 2018 21:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Pitris »

Tak znovu příteli :? Olej normy ani 501, ani 506, ale VW505.01. Pět set pět nula jedna :!: :!:
A když chceš Millers, tak lze v 5w40 jak XF, tak i EE. A změna SAE nevadí....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
stefik T5
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 19, 2018 9:55

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od stefik T5 »

A jo. Máš pravdu. To je tak když se dělá deset věcí najednou. Ještě bych se tě zeptal jakou máš zkušenost se zn. Millers. Určitě máš přehled.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Pitris »

Měl jsem MO EE 10w40 a dobrý. Teď mám CFS a motor je tišší a jde rychleji do otáček. Ale mám benzin. A i jiní kluci tady psali že s EE 5w40 motor ztichnul a jde lépe za plynem....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
stefik T5
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 19, 2018 9:55

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od stefik T5 »

díky za vše info. Asi do toho půjdu. Mám dojezd 2000 a pak to vyměním. Jak se díváš před výměnou na výplach, pravděpodobně bych použil od Millers.
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1854
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od BigBang »

Jestli měníš olej pravidelně v intervalech, které jsi zmínil, není potřeba žádných výplachů.

FE jsem jezdil, normální olej, nezaznamenal jsem nějaký zázrak či změnu v porovnání třeba s Repsol Elite TDI 505.01

EE mám teď 5 tis. km a motor se mi zdá trochu tišší a spotřeba možná o deci dvě slezla, ale to jsou spíše subjektivní pocity :wink:
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od tonny »

MO výplach doporučuje, proč ho nepoužit.
Mám taky u Explorera MO EE 5W-40, po pár set km nadšení, nyní už jsem si zvykl. Na léto dám EE 10W-40, na zimu opět 5W-40.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
stefik T5
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 19, 2018 9:55

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od stefik T5 »

tak jsem zvědav. Ještě pár tisíc a naliju tam tu 505.01 MILLERS OILS EE NANODRIVE LONGLIFE 5W40
a budu sledovat změny pokud přijdou. Díky všem za poznatky a rady. :wink:
Dawe
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 04, 2018 7:59

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Dawe »

Zdravím všechny.
Jsem tu nový takže jestli se budu ptát na něco co se tu už řešilo předem se omlouvám.

Mám audi 2.5TDI 120kW V6 nájezd 285000km je to rotačka potřebuji poradit s volbou oleje nedávno jsem ji koupil do teď jezdí na 5w30. Hodně jsem se tu dočetl že se přechází z 5w30 na 0w40 např.od mobil 1 a slyšel jsem že tyto motory potřebují olej pro namáhané vačkové hřídele které oleje to jsou a že se nesmí se použít olej s normou 507.00 Můžete mi někdo prosím poradit jaký tedy olej opravdu zvolit jestli zůstat u 5w30 nebo přejít na jinou vyskozitu a jakou normu a výrobce preferuji kvalitnější olej.
Předem moc děkuji za reakce
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Pitris »

Já děkuji. Že si použil správné vlákno :wink:
Napřed obecně: Tam kde není DPF, tak je vhodnější použít olej ACEA ne C3, ale B3 (B3/B4). A u vyššího nájezdu kilometrů je lepší použít olej s vyšším "letním" číslem, protože takový lépe utěsní již větší vůle v motoru. Nižší "zimní" číslo (to před "w") je vhodné pro časté mrazivé starty....
Ale jinak - píšeš "rotačka", ale není to 2.5TDI 120kW V6 náhodou "čerpadlo-tryska" :?: Protože tam je problém s přidírajícími se vačkami při použití nesprávného oleje. Tam patří olej s normou VW505.01. To je olej pro TDI-PD :!: A další podstatná věc je interval výměny: Při krátkých (nebo ostřejších) jízdách do 10-ti tkm a při delších klidných do max. 15-ti tkm nebo po 1 roce. LongLife provoz a oleje NEJSOU pro motor vhodné....
Zjisti a napiš kód motoru, jestli je DPF, a jak a kde s autem budeš jezdit a dá se najít vhodný olej :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Dawe
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 04, 2018 7:59

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Dawe »

Děkuji za odpověď. To jsi mě zaskočil no PD to není protože to má jedno společné čerpadlo a rotacka asi taky ne protože je rotacka údajně jen mechanická a toto čerpadlo má v sobě elektroniku. Jinak jízda je klidnější hodně jezdím dálky a jezdím i ve městě interval výměny chci asi nechat na 10000km
Kod motoru je ABDGF1 to BDG je tip čerpadla.
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Libor »

Ano, tohle ještě má rotační čerpadlo, pokud to je model C5 a ne nějaký kočkopes. Snad to nebude OT. Něco o 2.5 TDI a vačkách třeba zde, na tipcarsu:
Snad o žádné pohonné jednotce nekoluje tolik jedovatých řečí, jako o vidlicovém šestiválci koncernu Volkswagen. Téměř každý (aniž by ho kdy vlastnil nebo jenom auto jím poháněné řídil) ví, že „je to nejhorší motor.“ Tohle se omílá pořád dokola a někdy jsou to neskutečné bláboly. Sám jsem to zažil mnohokrát a mohl bych být dost konkrétní. Několik vozů s motorem 2.5 TDI jsme měli doma a nikdy jsme neměli problém. Má je spousta mých známých a rovněž jezdili nebo jezdí bez problémů. Ale to neznamená, že by potíže s tímto motorem (vačkami) nebyly. Není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Je fakt, že soudruzi z VW udělali někde chybu. K tomu se dostanu. A lidé, kteří si naivně koupili auta se stočeným tachometrem, byli logicky prvními oběťmi. Svou roli sehrály i další faktory. Dokonalá spolehlivost předcházejícího pětiválce 2.5 TDI a trochu i česká závist. Bublina okolo nespolehlivosti V6 TDI v naší zemi dosáhla obludných rozměrů. Pomalu by se člověk měl bát jej nastartovat. Samozvaní „odborníci“ každému šelestu (byť třeba od klínového řemene) říkají „cvrlikání vaček.“ Auta, jimž s výrazem opovržení tuti jasnovidci prorokovali jen minuty života, jsem viděl jezdit další desítky tisíc kilometrů. V následujících odstavcích se budu nejprve věnovat technickým příčinám problémů a potom se vrátím k mým osobním zkušenostem s tímto motorem, jehož kultivovaný zvuk (v rámci debaty o naftových jednotkách) je při libovolných otáčkách pravým balzámem pro ucho ve srovnání s projevem čtyřválce 1.9 TDI. Pokusím se být stručný a srozumitelný. Konstrukční chyba se v devadesátých letech stala. To je jasné. Někdy se problém začal objevovat už před najetím 150 000 km. Nespočíval ani tak ve tvrdosti samotných vačkových hřídelů (jak jste se doslechl Vy). To je obecně rozšířený názor a je to tak trošku omyl. Sami inženýři z Volkswagenu hledali chybu také pouze v materiálu a ztratili drahocenný čas „vychytáváním“ vaček. Druhá možnost je, že věděli od začátku, kde je zakopaný pes, a materiálovou optimalizací vaček se snažili zachránit, co se dá, než přepracují celý systém. Problém byl totiž jinde. Sebetvrdší vačka nemohla obstát. Nebyla totiž dostatečně mazána. Příčinou se nakonec ukázala být netěsnost v uložení ventilových zdvihátek. Jejich tělem pak neproudilo z hlav motoru dost oleje do kanálku vahadla, odkud měl být rozprašován na vačky. Olej tekl okolo zdvihátka a ne jeho středem. Tohle se zjistilo anebo řešilo později. Pokud se bavíme o motoru 132 kW, máte správné informace. Přepracovaný motor (kterého by se problém neměl týkat) má v případě Allroadu kódové označení BAU (u jiných vozů může jít u verze 132 kW o typ motoru BDH – pro ostatní čtenáře). Modifikované nejsou ale jenom vačky (to nikam nevedlo), nýbrž i rozvodový systém, hlava motoru a další komponenty. Naopak původní (ten „špatný“) motor nese označení AKE. Existují potom rozdílné série vaček (jak VW laboroval) i u motoru AKE (OEN specifikace). To by mělo stačit. Nechci se rozepisovat. Kód motoru je v českém TP uveden. Tuto technickou vsuvku bych tedy ukončil s tím, že výše uvedené se netýká pouze motoru 132 kW, ale to by bylo téma na samostatný článek. Teď přejdu k osobní zkušenosti. Včera jsem byl nakupovat. Kupodivu jsem šťastně dojel domů, i když jsem se odvážně pustil na tuto dvacetikilometrovou výpravu s Audi A6 2.5 TDI s označením motoru AKE! A teď přijde to nejlepší. Na tachometru svítí 244 000 km. Tohle auto není moje, ale slouží u nás v rodině. Bez problémů a stejně spolehlivě jako už dřív ostatní vozy s tímto motorem. Asi máme štěstí. I já jsem viděl „dva-pětky-té-dé-í“, kterým už nepomohla ani svěcená voda. To bez mučení uznávám. Jenom chci vyjádřit svůj názor. Myslím si, že problémy, které vznikaly z výše popsaných technických příčin, jsou několikanásobně zveličovány a situace nabývá nádech hysterie. Tímto se omlouvám těm, kdo neměli to štěstí, co já a mé okolí, a problém s motorem 2.5 TDI je opravdu postihl. Pokud nechcete být jedním z nich, vsaďte na jistotu a kupte auto s kódem motoru BAU. Ale ani AKE bych neodepisoval. Některé motory už výměnou vaček prošly, což se dá někdy prokázat servisní historií vozu. Ale pro Vás by to neměl být takový problém, i když byste to musel dělat Vy. Pokud jste připraven na kompresor, měchy, nápravu a další věci (které Vás mimochodem vůbec nemusejí potkat), nemáte se až tak čeho bát. V případě výměny vaček musíte sice vyměnit nejen čtyři samotné hřídele, ale i všechna stavítka (24 ks), vahadla, opěrné podložky apod. Jenomže dnes se dají sehnat opravdu zajímavé alternativy od renomovaných výrobců, a to za rozumné peníze (vzhledem k tomu, co jste ochoten investovat do údržby). Celá kvalitní sada všeho uvedeného od německé či italské firmy stojí 15 - 20 tis Kč včetně DPH. Od méně důvěryhodných výrobců (Čína, Maďarsko) i levněji. Všechno se dá najít na internetu. Přičtěte další materiál a práci. Takový servis je pak cenově srovnatelný s běžným velkým úkonem údržby na motoru 2.5 TDI, kterým je výměna rozvodového řemene. Sám vidíte, že vize to není nijak katastrofická. S nadsázkou lze říci, že když „uděláte“ rozvody a vačky za nepříjemných 40 - 50 tis. Kč, máte před sebou za to mnoho bezproblémových let v opravdu mimořádně schopném autě. Ale nikde není psáno, že to budete muset dělat. Opravdu to tak není. Neexistuje moc aut, která by zvládla tak výborně úkoly od dálničních přeletů Evropy až po lehký terén, jako právě Allroad. Navíc cena bývá vzhledem k prestiži značky přijatelná. Možná také díky pověsti šestiválcových naftových motorů. Ještě Vám chci napsat, že se při svém hledání u tohoto vozu můžete setkat i s motorem 2.5 TDI 120 kW/163 PS (typ BCZ). Potom vězte, že ten je také již modifikovaný a problém s opotřebením vaček by u něj měl být vyřešen. Tak nevím.
Jen podotknu, že poptávka na díly z tohoto motoru jsou na našem vrakáči hoooooodně vysoké, což o něčem může svědčit.
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Dawe
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 04, 2018 7:59

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od Dawe »

Děkuji za velmi zajímavý výklad jde o vůz Audi a4 2.5 TDI 120kw označení by mělo být BDG k tomuto mi také něco řeknete? A popřípadě jaký tedy zvolit olej děkuji
murko
Příspěvky: 30
Registrován: ned říj 08, 2017 14:55

Re: VW, Audi, Škoda a Seat - nejen JAKÝ OLEJ ?

Příspěvek od murko »

Dobrý deň,
Aký olej by ste mi odporúčili do vw golf 7 GTI 2.0 TSI 169 kW ?
Blíži sa mi výmena oleja do teraz tam bol dávaný v záruke keď bol tak castrol 5w30 504.00 a po zaruke som presiel hned na M1 0W40 new life (2x použitý M1) nabehané mam na aute 145 000 km jazdím aj krátke aj dlhé trasy od novoty vymienam olej pravidelne po 15 000 km. Aký olej by ste mi odporúčili ?

Ďakujem. :wink:
Odpovědět