Vodik do paliva - generator HHO

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
Reinhold

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Reinhold »

lenoch píše:Tak. Když máte pocit že tomu rozumíte a že umíte, nebudu Vám to vyvracet. Na to jsem příliš lenošný.
Tady nejde o jakýsi můj pocit.
Všechno, co píšu k tématu, jsou praxí ověřená fakta.
Pokud bys snad ty chtěl něco vyvracet, musel bys to také doložit.
Zjevně na to nemáš.
Návštěvník

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Návštěvník »

lenoch píše:No zatím jste tu ukázal jen jak kolem sebe umíte kopat. Já se jen zeptal na Vaše utrpěné vzdělání když tu každého stíráte. Ale co tu tak čtu Vaše příspěvky, tak máte v něčem pravdu ale jde Vám o to se tu prezentovat jako king. A u toho Vám asistovat nehodlám. Mimochodem - ve slově nedostatek jsou t dvě
2lenoch: Ad 1: do toho vám je prd, co má za titul a zdali. Off topic. Ad2: O co Reinholdovi jde neví nikdo, jen on sám, zase offtopic. Opravovat češtiny v diskusích se dělalo tak před 5-8 roky, dneska se to ve slušné společnosti neřeší. Nevíme hů is hů. O asistenci vás nežádal, jestli jsem to nepřehlíd. Takže jste konstatoval, že má pravdu, když to prostudujete do hloubky, zjistíte, že nejen v něčem, ale v drtivé většině. Tedy souhlas. Tak proč tak konfliktně?
Návštěvník

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Opravovat češtiny v diskusích se dělalo tak před 5-8 roky, dneska se to ve slušné společnosti neřeší.
Jasně, "slušná společnost" se dnes nejenže nemusí správně vyjadřovat česky, ona nejspíše dobře česky už ani umět nemusí. :( Když to otočím, tak zřejmě v současnosti platí, že kdo se umí bezchybně vyjádřit česky, tak vlastně již nepatří do slušné společnosti. :evil:
Návštěvník píše:Nevíme hů is hů.
Mnohokrát jsem to zde už napsal, ale klidně to zopakuji: na otevřeném diskusním fóru, kde jsou všichni bez rozdílu, dokonce bez ohledu na registraci, anonymními účastníky, je úplně jedno, kdo píše, důležité je však, co píše. :idea:
Reinhold

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Reinhold »

Pokud má kdokoli něco k věci na téma "bublátka HHO", nechť se vyjádří.
Přestože dobře vím, že jde o nesmysl, rád povedu debatu.
Mnozá bublátkáři tvrdí, že se "vodík navazuje na stávající palivo", dále že "vodík má vyšší oktanové číslo než normální palivo"... aj.
Zatím to ale nikdo z nich nedoložil.
Návštěvník

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Opravovat češtiny v diskusích se dělalo tak před 5-8 roky, dneska se to ve slušné společnosti neřeší.
Jasně, "slušná společnost" se dnes nejenže nemusí správně vyjadřovat česky, ona nejspíše dobře česky už ani umět nemusí. :( Když to otočím, tak zřejmě v současnosti platí, že kdo se umí bezchybně vyjádřit česky, tak vlastně již nepatří do slušné společnosti. :evil:
Návštěvník píše:Nevíme hů is hů.
Mnohokrát jsem to zde už napsal, ale klidně to zopakuji: na otevřeném diskusním fóru, kde jsou všichni bez rozdílu, dokonce bez ohledu na registraci, anonymními účastníky, je úplně jedno, kdo píše, důležité je však, co píše. :idea:
To totiž patřilo k sobě, víme, pane rado? Nevíme totiž, jestli ten člověk není cizinec a jazyk láme s pomocí překladače. Nebo píše sem tam blbě česky, ale může vynikat v oboru ve kterým by sis ani nepr neťuk. A nebo to může bejt prostě přelkep. Takže souhlasím, je jedno kdo to píše a dodám si i jak to píše. Tedy kultivuj jazyk na diskusi, ale kultivuj jej svým příkladem a do nikoho se kvůli tomu nemontuj.
Návštěvník

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Nevíme totiž, jestli ten člověk není cizinec a jazyk láme s pomocí překladače..
Jestliže nedokážeš odlišit chyby cizince, pro něhož je čeština cizím jazykem, od chyb Čecha, který "jen" neovládá svůj mateřský jazyk, pak je někde nejspíše chyba, a to dost velká.
Návštěvník píše:Nebo píše sem tam blbě česky, ale může vynikat v oboru ve kterým by sis ani nepr neťuk...
Nepochybně! Např. u instalatéra je mi fuk, zda dokonale ovládá českou gramatiku. Úplně postačí, když bude dokonale ovládat své řemeslo. Asi proto si všechno raději dělám sám... Jenom to nahazování stropu mi stále nějak nejde, poněvadž jsem si nedokázal osvojit ten správný grif v zápěstí a malta mi padá do ksichtu.
Návštěvník píše: A nebo to může bejt prostě přelkep...
Zde platí analogicky to, co jsem již napsal shora: odlišit překlep od neschopnosti vyjádřit myšlenku zase není až tak složité.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od skodovkar »

Návštěvník píše:... Jenom to nahazování stropu mi stále nějak nejde, poněvadž jsem si nedokázal osvojit ten správný grif v zápěstí a malta mi padá do ksichtu. ...
Jedna věc je grif, druhá věc je správná konzistence :wink:
Návštěvník

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Návštěvník »

skodovkar píše:... druhá věc je správná konzistence :wink:
S tím potíže nemám: namíchal jsem maltu na celý barák pro několik zedníků, tedy vím, jak to kdo upřednostňoval, a sám si ji umím připravit pro vlastní potřeby dle mého gusta.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Vodik do paliva - generator HHO

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:A takový to bylo (asi do čtvrté stránky) krásný, tichý a spící vlákno... :P
Taky mám ten dojem. A řekl bych, že je načase ho zase uspat....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Zamčeno