Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše:Já do toho vůbec nelez, bo mi už dávno není 30 :?
A chtěl bys,aby Ti těch 30 bylo? Já se přiznám,že ne. :idea: :|
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Pitris »

Nechtěl. A svým způsobem Juniorovi ani nezávidím, že bude mít v květnu 20. Ale ze srdce mu to přeji,
má život před sebou - jen to dnešní mladí (pokud jsou poctiví) nebudou mít vůbec jednoduché....:roll: :roll:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9920
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Colommbo »

Uvědomujete si, že kritické názory vyjadřují lidé nesplňující kritérium pro respondenty výzkumu...? :P
Tedy možná až na Durexe, nevím přesně... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Návštěvník »

Ano, ty staré je třeba odstavit, moc už pamatují a nezapadají do "žádoucí" škatulky. Správný spotřebitel má totiž být úplně blbý.
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od jerome »

Co tu stresujete. Napisal som do 30 a vybavene :mrgreen: :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9920
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Colommbo »

Fajn. A já zaškrtnu "méně jak 18"... :lol:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
e-panolin.cz

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od e-panolin.cz »

Mladí vpřed, staří na svá místa.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Durex »

Durex se ještě vyjádřit může,neb mu bylo nedávno rovných 30 :lol:
Návštěvník píše: A ještě ke studentovi, resp. k jeho prvnímu a nejspíše i poslednímu zdejšímu příspěvku:
Itall to napsal dobře a mne osobně mrzí, že něco takového může speciálně na VŠE projít (ve skrytu duše stále doufám, že neprojde). Ale možná díky tomu konečně začínám chápat, jak je možné, že na manažerských pozicích jsou dnes zhusta lidé, kteří vůbec nerozumějí tomu, co řídí, a proč jde všechno do haj... :cry:
A ještě k citaci resp. k příspěvkům týkajících se úrovně VŠ. Je to smutné,ale na druhou stranu je to o vnímání olejů. Taky většinová skupina lidí ani neví,co je TBN. Tuto skupinu opravdu zajíma „syntetičnost“ produktu a max. firemní norma vyčtená z uživatelské příručky. Takže vlastně tento dotazník není úplně mimo. A pak se nabízí druhá možnost resp otázka: Je to skutečně kvůli studiu? :twisted:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Návštěvník

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Návštěvník »

Durex píše:... Tuto skupinu opravdu zajíma „syntetičnost“ produktu a max. firemní norma vyčtená z uživatelské příručky. Takže vlastně tento dotazník není úplně mimo. ...
Jenže manažer, který chce oblbovat zákazníka, by měl vědět, jak se věci ve skutečnosti mají (viz VAG :twisted: ), tedy se např. vyhnout tomuto fóru. :P
sosko

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od sosko »

A ja mam presne 30, ale nie som z CR, takze smola :lol:
Itall

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:Nechtěl. A svým způsobem Juniorovi ani nezávidím, že bude mít v květnu 20. Ale ze srdce mu to přeji,
má život před sebou - jen to dnešní mladí (pokud jsou poctiví) nebudou mít vůbec jednoduché....:roll: :roll:
To podepisuji. Ale zas...ve třiceti byl člověk (tedy alespoň já) zdravější, silnější...to by bodlo :idea: . A jak říkají staří - bejt tak mladej a vědět to, co vím teď... :D
Itall

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Itall »

Colommbo píše:Uvědomujete si, že kritické názory vyjadřují lidé nesplňující kritérium pro respondenty výzkumu...? :P
Tedy možná až na Durexe, nevím přesně... :)
Poirot na to kápl - sere nás, že jsme staří a (navíc) nemůžeme vyplňovat. Dotazník je dobrý :wink: . :lol:
kaskader

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od kaskader »

mam po tridsiatke
nejde mi to na tablete
nie som z cr
blbne mi net
kaslem na to.

p.s.: znacka (akehokolvek tovaru) je mi u zadku
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od skodovkar »

time4ty píše:Dobrý den,dovoluji si Vás požádat o vyplnění tohoto krátkého dotazníku, který slouží ke zjištění vnímání značky motorových olejů v České republice. Tento dotazník je určen pro osoby ve věku 18 až 30 let a slouží také jako prostředek k mé bakalářské práci na Vysoké škole ekonomické v Praze, Fakultě managementu.
Hodně štěstí při psaní bakalářky na toto zajímavé téma. Samotného by mě zajímaly závěry této práce. Třebaže mám rád Mogul, tak jsem dnes vzal Lotos, což by měl být v Polsku přebaleny Elf. Nabídl mi 5l 10W-40 ani ne za 400Kč, což mi přijde OK vzhledem k časté výměně oleja na fáčku. Prostě tam vstupuje hodně faktorů. Třeba i velikost balení pokud si motor bere olej atd. :idea:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Vnímání značky motorových olejů - výzkum

Příspěvek od Jezevcik »

Dopustil jsem se lži, dotazník vyplnil a poslal. Aspoň jsem však uvedl horní hranici věku. Důvodem byly poslední stránky o Mogulu. Cítím, že je potřeba napravit škody, které tu napáchal Jarek Nohavica. Vůbec neuvedl teplotu a viskozitu jím sledovaného oleje a sprostě plivl.

Teď vážně. Ten dotazník není špatný, dokonce dává možnost vlastního vyjádření a neomezuje se jen na předvolby, ke kterým mám vždy výhrady. Jako velké mínus vidím omezení věkem. Jestliže mají být brány v potaz pouze názory této úzké věkové skupiny, tak to skončí tak, že mladí, neklidní a dynamičtí, zvolí Castrol - vždyť je drahý a úspěšně běhá ve všech "té - dé - íčkách".
Za těchto okolností je dotazník dobrý jen ke zjištění, jak si která firma vede po marketingové stránce.
V rámci objektivity bych to omezení zrušil, ale autor má jistě své důvody, kam výzkum směřovat.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Odpovědět