EGR

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Re: EGR

Příspěvek od Návštěvník »

EGR se ztratil. :(
WHITE-CZ

Re: EGR

Příspěvek od WHITE-CZ »

Chytračení pořád dokola, je toho plný internet. Pan moralista si myslí že změní svět.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: EGR

Příspěvek od Pitris »

Příteli, opatrně s tím soudem. Na to o něm málo víš....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
WHITE-CZ

Re: EGR

Příspěvek od WHITE-CZ »

O kom? O návštěvníkovi? Já to myslel na něho ne na fahrera.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: EGR

Příspěvek od Pitris »

Já taky :!:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
WHITE-CZ

Re: EGR

Příspěvek od WHITE-CZ »

Tak ty jsi při někom kdo se neumí ani zaregistrovat? :cry:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: EGR

Příspěvek od Pitris »

Ty si tady 14 dní i s cestou a tak nevíš, že on se tu zaregistroval už před více než devíti lety....
Nejen proto jsem Ti napsal nesuď někoho, pokud o něm nemáš dostatek informací :(
Ten člověk ví o automobilismu opravdu hodně.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
WHITE-CZ

Re: EGR

Příspěvek od WHITE-CZ »

Tady to stojí fakt na starou bačkoru. Ty srágory co píše si najdu i sám na internetu za 5min. Je čas se na toto fórum vybodnout. :roll:
emge
Příspěvky: 369
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Re: EGR

Příspěvek od emge »

Našiel som jeden článok k tomu Londýnu, o ktorom som písal:
http://tech.sme.sk/c/7220311/londyn-je- ... rusel.html
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: EGR

Příspěvek od Pitris »

to WHITE-CZ: Jak je libo - zde je to dobrovolné
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: EGR

Příspěvek od Návštěvník »

Tady to jde z kopce :shock:
Návštěvník

Re: EGR

Příspěvek od Návštěvník »

S kopce to jde s celou naší společností, a to právě z důvodů, které zde přinejmenším dva účastnící diskuse názorně předvedli: "normální názor" je ten neinformovaný, nevzdělaný a hloupý, zájem o věci se soustřeďuje na bezprostřední okolí, tady a teď, a hlavně na vlastní kapsu. Bez chápání souvislostí, bez pocitu společenské sounáležitosti a vědomí odpovědnosti - vůči společnosti, ale v konečném důsledku i vůči sobě, jako její součásti. Přesně v duchu známéno popěvku: "Já, já, já, jenom já..."
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: EGR

Příspěvek od Pedro »

Tak tak. Ale některé NĚKTERÉ výše psané zaškatulkování,sedí i na mě. Proč si to nepřiznat. Prototyp ideálu,rozhodně nejsem. 8)
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: EGR

Příspěvek od Brembo »

nájdi si na internete Duslo a.s. čo sa týka vážený návštevník ala modelár tak švidlovanie emysnými limitmi a ich meraním je už dávno i u benzínových agregátov ala downsizing. Emge ukáž mi jediný velkolitrážny diesel v sučastnosti vyrábaný bez vysokotlakového vstrekovania. Návštevník emasné limity pre velkolitrážne dieseli bez problémov zvládne 40 ročné diesové auto a taktiež emysie lietadiel zvládne s prehladom škoda 105. Tak tu láskavo nepíš a zákazu,ked zákaz tak jednotne a nie opat jednoduchou cestou,zákažeme pre obyčajný lud a priemysel je opat mimo hry-ten je nedoknutelný.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
emge
Příspěvky: 369
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Re: EGR

Příspěvek od emge »

Brembo píše:Emge ukáž mi jediný velkolitrážny diesel v sučastnosti vyrábaný bez vysokotlakového vstrekovania.
To asi ukázať neviem.
Ale je fakt, že problém súčasných dieselov spočíva práve v tom vysokotlakovom vstrekovaní, ktoré produkuje menšie, ťažšie zachytiteľné a škodlivejšie častice.
Ďalším faktom je, že tých častíc je výrazne viacej, ako pri spaľovaní benzínu. DPF je len čiastočné riešenie, mám dojem, že bude mať problém filtrovať práve tie najmenšie a najškodlivejšie častice.

Myslím si, že bolo chybou ponúkať a propagovať diesle v osobných automobiloch. A to dokonca aj vyslovene "v mestských" automobiloch.
Faktom je tiež, že za túto podporu môže aj (otázny?) boj proti CO2 a nariadenia EU. Im sa potom prispôsobila výroba a markeding automobiliek.

Chápem, že majitelia dieslov sa cítia byť oklamaní. Ale realita je dnes taká, diesle v mestách sú vážny problém a ten problém stále narastá. Otázne je len, ako sa bude riešiť a kto ponesie za predchádzajúce chybné rozhodnutia zodpovednosť. Skúsenosti z doterajšieho vývoja v našej spoločnosti neveštia optimistické riešenie...
Odpovědět