Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:Míro-
Pedro píše: Dnes odpo Nižbor-Sázava,na chalupu,sám,prý mi spadl kus plotu. Tak si zajdu večer do hospůdky Na Marjánce,Plzeň maj lux ošetřenou a bezva cmundu. Špacírem kilometr podél řeky po trati.
Aha,tož ať tě nepovalí cestou z osvěžovny vlak :D dost to bolí. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Protože nadávno instalovali nové návěsti před vjezdem a odjezdem do,z, našeho nádražíčka a zrušili předzěvsti,jezdí se tam na rozhled. Ač máme trať udržovanou,hrkající a vrzající 810 je v těch obloucích slyšet z dálky.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Já jsem boty přestal šidit od té doby, co jsem si na sportovní enduro pořídil lehké (ale vysoké) motobotky, byly levné. V nich jsem si při pádu přivodil krásné výrony v obou kotnících a týden jsem sotva chodil co noha nohu mine. V dalším týdnu jsem se rozchodil na kratší kroky a v sobotu už jsem jel závody, ale v jiných botách 8) . Tam mi říkali, abych nedělal, že kulhám :? . Byla to hezká doba, jen motorku KTM 350 jsem měl vynechat a pořídit menší objem. No, tohle zas bylo výhodně, jenže znáš to s tou lácí...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Adios,mizím do středního Posázaví. :wink:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jezevcik »

Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Raketou na Mars,poletime zas...(z filmu Dva machri mezi nebem a zemi)
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Jen průhled do nádrže? Za ty prachy?! Já měl nádrž celou průhlednou, ani jsem nemusel dát 3 melouny. A ještě za tohle... Doufám, že ušetřili za kontrolku paliva, u takové rozpočtovky bych to chápal :lol: .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

To Jezevcik: Já mám jinak nastavený hodnoty pro pěknou motorku :twisted: Ale jo, "slavní" lidi musí mít motorku nejdražší. Já mít ty 3 mega, tak si koupím 10 lepších, hezčích, rychlejších, zábavnějších....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

...asi tak...,Jarku.
Mít vyčleněný 3 miloše jen na hračky na silnici,koupim si FZ8n a upravim si její zadek,Kawu Vulkána S650,Hondu 250 CRF.
A sehnal někde venku vyvoněnou M3 e30,Fiat 128 1300 coupe,E10 1.6 Si. A Hiluxe,novýho,na běžné ježdění.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:To Jezevcik: Já mám jinak nastavený hodnoty pro pěknou motorku :twisted: Ale jo, "slavní" lidi musí mít motorku nejdražší. Já mít ty 3 mega, tak si koupím 10 lepších, hezčích, rychlejších, zábavnějších....
Ano, souhlas. Mě by stačily i dvě tři motorky, garáž na ně a zbytek bych si uložil na důchod :D . S tou výhradou, že by to platilo ještě tak před pár lety. Dnes už bych nepořídil ani ty dvě tři, onebrž pouze co nejlehčí a co nejpohodlnější výkonné enduro pro 2 osoby - které ve vyhovující podobě dnes asi neexistuje. No, není všem dnům konec (snad) a pokrok nezastavíš, možná se něco časem objeví.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Myslim že Strom 1000 by asi Ti měl vyhovovat. Tada i na delší cesty. Na hraní enduro,lehké,pro dva jezdce? Nějak nechápu.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro: O Hondě CRF 250L bych jakžtakž uvažoval, je sice ještě těžká (144 kg plná) a slabá (23k), ale byla by to jedna nouzová možnost. Je tam motor z CBR 250, seškrcený. 26k by bylo veselejší a vůbec nejlepší by byl 300 ccm (z CBR 300, když už do endura i silničního "sportu" naperou stejný motor, tak tenhle) a pěkně 30k, jako v CBR. Tuhle verzi zatím nedělají. Tento výkon by byl akceptovatelný, hmotnost stále vysoká. Yamaha šla lepší cestou, dělá enduro, jehož motor vychází z motokrosů a závodních endur. Pak je hmotnost lepší. Ale je to dražší, takže Hondu bych bral jako ekonomičtější nabídku. Také komfort u ní bude lepší, Yamaha možná není dvojmístná, teď nevím.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:Myslim že Strom 1000 by asi Ti měl vyhovovat. Tada i na delší cesty. Na hraní enduro,lehké,pro dva jezdce? Nějak nechápu.
Ó nikolivěk. Žádné delší cesty na motorce neplánuji a dvouválcový litr vůbec ne. 650 na dvouvál je dost, hmotnost ukrutná. Jednomístné lehké enduro na hraní jsem měl řadu let. U mě hraní znamenalo motokrosovou trať, výjezdy, náročný terén. Hraní skončilo, koleno se mnou nehraje. Teď bych uvítal enduro pro zážitky ve dvou, ale ne dinosaura. Chci vyvrknout i ve dvou na různá méně přístupná místa a nemá to být zápas Sumo v potu tváře. Potřebuji nízkou hmotnost, výkon a pohodlné sedlo pro 2 lidi.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

V tom případě nemám tip. Lehký,pro dva,někam aby se to vysápalo...,mělo výkon..., :cry:
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:V tom případě nemám tip. Lehký,pro dva,někam aby se to vysápalo...,mělo výkon..., :cry:
Věřím, že nemáš :D . V motorkách nějak předbíhám dobu a nikdo nemládne. Mohli by si pospíšit...výrobci... :lol:
Odpovědět