Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Vařím bufet,na sobotu,abych nemusel večer.
Zdice,Hostomice,příbram,Kamýk,Krásná,Petrovice.
Asi :P
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Zas tak dobře to tam neznám, ale koukal jsem na netu na mapu a proč bys jezdil ze Zdic do Příbramě přes Hostomice? Ne že by to nebyla hezká cesta přes Brdy, kolem studánky s "léčivou" vodou (to zas znám), ale nepřijde mi to krátké ani na čas ani na vzdálenost. Normálně se jezdí přes Jince? Byla tam zavřená silnice u Příbrami a jezdilo se přes Pičín (Pičín, Kozomín, Řitka... :D ). Nevím, jak nyní. Pokud Z Příbramě na Kamýk kolem Višňové (na Sedlčany), mohl bych se tam někde vyskytnout nebo v Kamýku. Z Višňové bych to praskal na Dolní Hbity a přes přehradu, jenže to sám těžko trefíš. Z Krásné H. je lepší rovně na Milešov, byla tam zavřená silnice, snad už to dopleskali. Jestli chceš sám jet kochačku, je možno. Jestli mám někam přijet naproti, vyjedu a pomohu s orientabilitou tam, kde už to znám. Ale trasa musí být tuty, abychom se nenaháněli, jako dementi 8) .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Itall píše:Mám za to, že jezdit na stupačkách spičkama je blbost. Sršeň sice doporučuje mít na stupačkách přední část chodidla a nebýt zakleslý stupačkou až před podpatkem, že je větší cit a hlavně nejezdit "na lachtana". Asi je větší cit, ale jsem zvyklý být "zakleslý" z terénní motorky, je to pevnější, pohodlnější, a taky potřebuju řadit, případně (moc ne) brzdit, a to bych pokaždé přendaval nohu, což mi přijde nepřípadné. Stačí se podívat na fotky silničních jezdců, kde mají nohy na stupačkách. Mají je většinou zakleslé u podpadku a klidně i "na lachtana". Možná jezdí blbě a Sršeň má pravdu, ale spíš jsou to kecy.
Blbost,jezdit opravdu na špičku. Je to lepší a je větší cit. Taky když máš hrbol a nebo chceš rychle přenýst váhu,tak je to taky lepší,než když seš na lachtana. A nesrovnávat to s endurem. Tam mám asi 3x vetší plochu na stupačce,stojím na nich a stupačka mi jde prostředkem chodidla a kolenama svírám nádrž. To se mi moc nezdá s v ničem podobný se silnicí …
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Před chvilkou jsem projížděl Mýtem a na okruhu to žije. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

lengy, kdybys tam jel před týdnem, mohl ses u nás zastavit :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Durex píše:Kluci,musíte spolu víc mluvit a né si psát přes fórum :lol:
Když mladej už doma skoro nebydlí :D tak se někdy bavíme přes fórum....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1795
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Otázka hlavně na Durexe či Pedra bo Italla, prostě někoho kdo by s tímhle strojem mohl mít nějakou zkušenost.
Jen tak brouzdám po motoinzerci a padla mě hnedka do oka, tak se nezávazně chci zeptat:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah ... zf-r6.html
Né že bych teď uvažoval o změně stroje, to ani omylem, toto mi vyhovuje se vším všudy ale koukám trošku do budoucna :) nějaká ta ostřejší šestka bude adekvátní :wink:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

mrknu na to v PC ,ted u ohne jen mobil,a nemam bryle. Ale pokud se par let vyjezdis na soucane a bavi te SS,do sestky uz ne. Radi to stary kokot,nakedista,ztrata penez. Doporucim zx9 .
Dnes projizdka s Itallem,no asi by jste cumeli,jak ovlada sv a veri zadni gume. U me Itall :wink: :wink:
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Brembo »

Pitris JUNIOR píše:Otázka hlavně na Durexe či Pedra bo Italla, prostě někoho kdo by s tímhle strojem mohl mít nějakou zkušenost.
Jen tak brouzdám po motoinzerci a padla mě hnedka do oka, tak se nezávazně chci zeptat:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah ... zf-r6.html
Né že bych teď uvažoval o změně stroje, to ani omylem, toto mi vyhovuje se vším všudy ale koukám trošku do budoucna :) nějaká ta ostřejší šestka bude adekvátní :wink:
Posed je oproti Honde velmi športový,vybláznit sa tahat domov. Otáčky má tiež velmy rada. Ale vačšina užívatelov potom už sedlá radšej litre,nemusia sa tak hnat do otáčok,ked treba zrýchlit alebo máš vzadu niekoho. Na druhu stranu mesto je pre litra tabu,tam ti dá naplno pocítit,že to nebolo prenho vymyslené. Alebo kamenistá cesta,tam je už pár cm peklo,ked to nie je enduro.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

PiJu,
seděl jsem na ní,majitel ji nemohl nastartovat,tož jsem mu ji oživil :mrgreen: :mrgreen: ,nicméně,toto není typ motky,co mě bere. Ale točila se vysoko,to jo. Spodek oproti H6,nepoužitelný pro běžnou jízdu.
Věc názoru,věku a pilota.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

A sorry,nechci to mazat,spletl jsem se,byla to Kawa 6 Ninja.
Byla totiž modrá,tak mě to popletlo,pardon.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše:lengy, kdybys tam jel před týdnem, mohl ses u nás zastavit :P
Já tam,snad minulý týden :idea: jel,ale mazal jsem do Svitav.Včera jsem byl pro změnu v Č.Třebové,když jsem se vracel,tak byla tma jak v pr...i.Jinak ten kruháč co tam budují bude tedy výstavní. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Tak tady je sestřih z ježdění ve Vysokém Mýtě 21.8.2015 :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=etVqo0o ... e=youtu.be
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jezevcik »

V tomto vlákně jsem za celou dobu asi podruhé, takže jsem se rozhodl to změnit a nedávno si pořídil také něco jednostopého. Jede to jak ďas, ale všechno bolí.
http://jezevcik72.rajce.idnes.cz/nasten ... result.jpg
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Je to hezký. Sice do toho moc nedělám,ale už na první pohled vidím,co je špatně. Musí se u toho šlapat! :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět