Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

:lol: Tak to já byl v sobotu kamarádovi pro Busu a najel sem 160 km v 5 st C. Krásná projížďka. Akorát ty gumy celkem kloužou :lol: V nedeli projížďka na bramboře. 2 st. Už sem zvědavej na letošní elefanty. Kdoví,jestli bude víc,jak -10 - letos bylo teplo :lol: :lol: :lol: Já jezdím,kdy se mi chce. Počasí mě nezájímá. Tímto zdravím Pepého :wink: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

V létě za krásnýho počasí umí jezdit každej :lol: To je jako rovinkáři. Jet pilu rovně není umění,ale jet to i v zatáčkách ... :lol: Musel jsem si rejpnout,ale nic proti ;) Alespoň budou teď prázdnější silnice a já se svezu a nebudu muset pořád zvedat pracku :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

...asi tak,souhlas s tvojim příspěvkem. Taky zdravim MOTORKÁŘE Durexe.
Za pár let mám mnoho motohadrů,jégrů,moiry,několik bund,gatí,bot.... Ano Moira i Lidl,ale vyplatí se a je to na háááááááfo let. V mém případě do smrti.
Ani nepotřebuju pinlock,v novém,stajně jako v těch předchozích,používám obyčejnou ale mnoga let osvědčenou Clarin.
Jo,gumy nelepí,jistě,ale počítá se s tím.
S tim zdravením,haha,vidim to stejně. A zalezou cukráři,nedělňáci. Ty by se umávali :lol:
No,já ani moc nezdravim.
Můj celý život je na hraně,nejen zákona,nevidim důvod se něčemu podřizovat,když se mi prostě nechce.
Italle,jsem o pár let starší než Ty,né hypochondr,žiju,užívám. A že tady budu o pár let méně? A co,dost lidem se uleví a já natáhnu brka s tim,že něco užil,snědl,vypil,vo...l.
Mám jedinej limit,a to ja čas a prachy. Kdyby to nebylo,odfrčim s Durexem na slony,s nějakou XT 660r. Nebo s rodinnou DR 650,co chrní v LB.
A nejen tam.
Zajistim rodinu, a sem tam,zmizim. Mám to doma povolený.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Teda nechcete si založit svůj "fejsbúk" - poslední dobou si každý druhý vlákno někam vodjede :(
Trochu jsem to pomazal. Dyť se aspoň vobčas mrknite na název vlákna - prosím....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris: Díky, Pitrisi. A tož se s tím tak netrap, zkrátka jsme takoví neukáznění ragazzi. Tady je to celkem občas i o motorkách, ne? Tak dobrý. Někdy se holt necháme unést a neděláme to schválně, čestný pionýrský.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

PePe píše:S tim zdravením,haha,vidim to stejně. A zalezou cukráři,nedělňáci. Ty by se umávali :lol:
No,já ani moc nezdravim.
Můj celý život je na hraně,nejen zákona,nevidim důvod se něčemu podřizovat,když se mi prostě nechce.
Italle,jsem o pár let starší než Ty,né hypochondr,žiju,užívám. A že tady budu o pár let méně? A co,dost lidem se uleví a já natáhnu brka s tim,že něco užil,snědl,vypil,vo...l.
Mám jedinej limit,a to ja čas a prachy. Kdyby to nebylo,odfrčim s Durexem na slony,s nějakou XT 660r. Nebo s rodinnou DR 650,co chrní v LB.
1) Tož, mě motorkáři zdravili, tak jsem ze slušnosti taky začal. A naučíš se řídit jednoruč :wink: :D .
2) Tož, hypochondr jest ten, který si nemoci vymýšlí. Já dám na objektivní zjištění, a pak se přizpůsobuji, což je nepříjemné, ale zas tak hrozné to není.
3) Na slony bych nejel, páč nésem otužilý. A nachlazení mívá u mě dost pohnutý průběh. Na druhé straně, horko mi nevadí (nevadilo). Klíďo jsem ve 30°C nebo i za většího vedra vyjel na motokrosovou trať potrénovat. Jó, to byly časy.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Jo, a olej mi v SV měnili i s filtrem, páč prý vždy s filtrem. OK, filtr Hiflo stál snad třetinu ceny toho předchozího (Suzuki) :shock: .
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Kdybych mohl,dam Nordkapp,Faro,Mann,Slony...,jen vzdy jednou,ze zvedavosti :D
Cesko je prd ,sjel bych Evropu od Porta pres Sicilli,Albanii,Rumuny,do Norska, a pres Dansko zpet.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Tak faro mám v plánu už dlouho a rozhodně se tam chci co nejdříve mrknout. Třeba příští léto? :twisted: :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

PePe: Tebe po 100 km na SV nebolela prdel? Mě teda jo. Faro... :?
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:Tak faro mám v plánu už dlouho a rozhodně se tam chci co nejdříve mrknout. Třeba příští léto? :twisted: :wink:
Tož, ragazzi, můžete jet hned, je na vás ideální počasí, nač čekat? :D
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

To teda nemůžem,protože jak jistě jako motorkář víš :twisted: ,tak ve Faru se pořádá každý rok jeden z největších motosrazů v Evropě a ten je bohužel daný určitým datumem ... :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

a počásí ideální opravdu je a proto o víkendu protáhnu obě holky :wink: Ty snad ne? :D :lol: Já zapomněl. Smrtelný mužská nemoc na 7 :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:To teda nemůžem,protože jak jistě jako motorkář víš :twisted: ,tak ve Faru se pořádá každý rok jeden z největších motosrazů v Evropě a ten je bohužel daný určitým datumem ... :lol:
A jo tak to jsou všechno motosrazy :shock: ? Pak se omlouvám, já se nikdy motonesrážel :? . Zajímá mě spíš někam se podívat, ne houfnost, i když by se na srazu též leccos vidělo a lidi poznalo :) . Jel jsem vlastně jen jednou ve skupině po silnici a nevyhovuje mi. Tedy - ten první to má dobré, ale ti za ním nic moc.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Na sv byl m.j.,GG. 450km,Trebon- penzion v A.
Letos 550 Pezinok,pres A,J.Hradec,domu.
Ale Hornik je pohodlejsi. Nejen sedlem
Odpovědět