Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Návštěvník »

Mám pocit, ža tato firma už neexistuje.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Itall píše: U nás (v ČR) Piaggio není moc rozšířené, u nás (v obci) vídám jen jakousi multikrávu, kterou svážejí odpadky...
To nemyslíš vážně,že u nás Piaggio není rozšířený ... :lol: A co se týká stupaček - proto tam jsou hlásiče náklonu - když je ubrousíš,tak se vymění ... To je jako s gumama. Přece si nebudu ojíždět nový gumy :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:To nemyslíš vážně,že u nás Piaggio není rozšířený ... :lol: A co se týká stupaček - proto tam jsou hlásiče náklonu - když je ubrousíš,tak se vymění ... To je jako s gumama. Přece si nebudu ojíždět nový gumy :lol: :lol: :lol:
Tak nevím, že bych u nás viděl hodně skútrů Piaggio, od pohledu poznám pouze Vespu a ta je vidět zcela výjimečně, jinak skútry moc neoblézám, asi proto jsem Piaggio neviděl.
Ty cecky na stupačkách jsou sundavací? To jsem nevěděl... :oops: Ovšem já mám stupačky na motorce celý život, urazil jsem kdysi jen jednu v terénu, kdežto gumy jsou spotřební materiál. Mají celkem mělký vzorek, na motorce. Zadní měla asi 5 mm a přední dokonce jen asi 3,5 mm. Ale koukám, že mi tak 15000 km na 1,6 mm vydrží, což je dobře - u motorky bez hlavního stojanu je každé vyndání kola pěkná pakárna. Naprosto nedomyšleno. Už jsem i brzdil naplno přední brzdou (zvěřina přes cestu) a brzdí dobře, někdo si stěžuje, že SV málo brzdí. Stačí jeden prst a zabrat. Něco pískalo, ani nevím, zda guma nebo brzdy, účinek byl každopádně pěkný.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:Tak poserproužek mám vpředu 10 a 12 mm a vzadu 12 a 14 mm. Mám ho ještě zužovat nebo to stačí? :?:
S juniorem jsme ho viděli - vlastně neviděli :twisted: u Durexe na Hayabuse. Jemu ho na gumách zapomněli udělat. :P
Itall píše:....u motorky bez hlavního stojanu je každé vyndání kola pěkná pakárna....
Obrázek - celkem praktické 8)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Italle,to,že někdo něco nevidí,nebo si nevšímá,tak neznamená,že to není a nebo neexistuje :twisted: Já měl třeba Piaggio :lol: Každopádně se pořádají i závody skútrů a tam třeba celkem frčí Piaggio Zipp ...
http://www.youtube.com/watch?v=dh8JBDLrtKk
jinak ta správná zábava začíná v tom videu až od 6:15 :lol:
Nebo se mrkni do inzerátů a zadej si piaggio a uvidíš,kolik ti toho tam vyskočí. Těch skútrů tady bude víc,jak všech Burgmanů a velkých mrch dohromady ...
Ano,hlásiče jsou montovací. Co se poserpruhu týká,tak někdy to jde až na rám :lol:
Obrázek
http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2010/g/gss.jpg
A stojan pod zadní kolo je základ a pokud není,tak se to dá řešit i jinak :lol: :lol: :lol:
Obrázek
http://img.motorkari.cz/upload/images/d ... jpg?868526
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Na tom boxeru asi může mít poserproužek jak dálnici a už brousí hlavy válců...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Ještě že tam má padáky :P
A co ten Krucemburk :?: Předpověď počasí je (zatím) příznivá 8) domluvíme se na sobotu 4. října :?:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:Ještě že tam má padáky :P
A co ten Krucemburk :?: Předpověď počasí je (zatím) příznivá 8) domluvíme se na sobotu 4. října :?:
Předpověď na 4. října teda neznám... Ale pokud by nepršelo, já tam dojedu. Ve 14.00 přijedu (když to stihnu) a v 17.00 odjedu.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Nám by se v dešti taky moc nechtělo, a ten čas bych viděl stejně.... Event. to posunout na neděli :?:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:Nám by se v dešti taky moc nechtělo, a ten čas bych viděl stejně.... Event. to posunout na neděli :?:
Můžu i v neděli. Jen to počasí si asi neobjednáme. Já jsem viděl předpověď jen do středy 1.10. Má být slušně. Sleduji to spíš proto, že jedu v týdnu do Prahy na servis. Přizpůsobím se, je možno sobota i neděle.
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

A přidá se někdo? Můžeš i autem, Colommbo... :D Kdyby u nás pršelo, vyměkl bych třeba také na auto...
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Itall píše:Na tom boxeru asi může mít poserproužek jak dálnici a už brousí hlavy válců...
A můžeš mi prosím sdělit,na kolika boxerech si jel,popřípadě kolik si jich viděl,že tohle tvrdíš?
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9935
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Itall: Ten říjnový víkend mám už zadán, brachu, ale nebudu od vás daleko - tradiční podzimní oplí sraz ve Štokách u Jihlavy... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:
Itall píše:Na tom boxeru asi může mít poserproužek jak dálnici a už brousí hlavy válců...
A můžeš mi prosím sdělit,na kolika boxerech si jel,popřípadě kolik si jich viděl,že tohle tvrdíš?
To byla nadsázka :) , v žádném připadku nesahám na tvého boxera :wink: . Ty určitě poserproužek nemáš ani na něm 8) . Ovšem s vhodnými gumami, to zas jó.
Na boxeru jsem nejel a tyhle těžké motorky mě ani nelákají. Klikovka podélně na motorce mi přijde divná, i když se to třeba obejde bez primárního převodu. I SV650 mi přijde těžká až moc, a to je motorka z těch "lehčích". Mluvil jsem u nás s dvěma "boxeráři" na enduru BMW (já jsem jel kolem na Gasu) a jeden zcela nepokrytě říkal, že už se těší na něco lehčího a koukal, co mám za lehkou a svižnou motorku :roll: . Motorku si představuji lehkou a výkonnou, jinak mi přijde, že nějaké výhody jízdy na motorce se pro mě smazávají. Akorát můžu zmoknout... :?
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Colommbo píše:Itall: Ten říjnový víkend mám už zadán, brachu, ale nebudu od vás daleko - tradiční podzimní oplí sraz ve Štokách u Jihlavy... :)
No dobře, dobře, když je ti přednější nějaký oplí sraz... :lol: .
Ale vážně: Užij si tedy oplí sraz, brachu :wink: .
Máme tu další adepty: PePe - jezdí i v průtržích, ale má stále plný diář; Durex - ukáže mi poserproužky, které nemá; další motorkáří - kdo to tam byl minule na chopperu? Návštěvník možná přijede autem přes půl Evropy nebo kde je a možná si i půjčí Piaggio ke splnění snu? A další se přidají?
Odpovědět