Zase všetcí spíte..?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

Víno není alkohol
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Neser Jarine. Kdo chce,najde si alko všade. Já jako odnaučenej,dobrovolně,kuřák,si i dnes rád vdechnu kvalitní Gitanes nebo Hrbáče.
Lengy,jdu na to. A nech si šmakovat. Jardo,škoda že neochutnám na srazu hen ten calvá.,očeń chorošo.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od lengy60 »

PePe píše:Neser Jarine. Kdo chce,najde si alko všade. Já jako odnaučenej,dobrovolně,kuřák,si i dnes rád vdechnu kvalitní Gitanes nebo Hrbáče.
Lengy,jdu na to. A nech si šmakovat. Jardo,škoda že neochutnám na srazu hen ten calvá.,očeń chorošo.
No nechutná to špatně,ale po otevření se okamžitě objevili nezvaní hosté-octomilky. :( Je jich letos nějak hodně.Teď jsem se dočetl,že nesnáší hřebíček,tak jdou provést test. :wink:
Když tak zkusím vizoura,ten jim snad chutnat nebude. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) lengy60 dne sob říj 18, 2014 18:16, celkem upraveno 1 x.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Jardo,co ta Dáčije :?:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

..,.60,měl bys to mít v majlu. Je to ze stádia přestavby,takže něco DDR tam je :|
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Mogul.,hm,dával jsem ho v dubnu. Nyní je na něm asi 1200 km. Měl bych dát zimní? Na těch mejch pár startů na to chyndim.
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

PePe píše:Neser Jarine. ... Jardo,škoda že neochutnám na srazu hen ten calvá.,očeń chorošo.
Nasaď si brýle, tyhle blbý kecy jsem přece nemohl napsat já!
A calvá bude. :D
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

PePe píše:Jardo,co ta Dáčije :?:
Až v dubnu. Můžeš se ale jít svézt hned. V případě zájmu ti přes SZ pošlu tip. Tvůj názor mne pochopitelně zajímá.
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

Dacie je super auto. Nic pro debila nahoře
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

Musim do jara taky sehnat jinej rodinnej kočár.
Tak prubnu i Dačenu.
No jel jsem s ní,ale to byla ta 1. verze,je to už pár let,v kombíku,no místa hafo,ale ...
Ty dnešní jsou,teda mi přijdou,takové zmáknutější. Ale jízda ukáže.
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

Tak se jdi svézt s tou mnou vybranou, rychlou. :D Místo určitě znáš důvěrně, hned vedle hřbitova z jedné strany a kousek od Belly, kde jsme se párkrát sešli, z druhé strany. Stojí v rohu vnitřního parkoviště, u průchodu do prodejny.
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Novodobé Dacie dost reznou (rezly), jestli to nezlepšili, tak :( . U nových jsem četl, že snad zinkují povrchové panely. Ty jsou ale některé ke skeletu přivařeny (zadní blatníky), takže :( . Bavili jsme se tu někde i o sváření pozinku nebo nerezu? Svářet jde obé, když je na to cajk, jak jsem zjistil. Kastle se zárukou 6 let u Dacie, prorezne asi tak právě za těch 6 let (sleduji u Logana 7 let starého). Jináč to auto celkem jezdí, nějaké mouchy také má. Komfort pružení je na sedana (a skoro Renaulta) mizerný.
Návštěvník

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Návštěvník »

Italle, na vysvetlenou, ta mistni debata o "dacii" je jenom kryci nazev, ve skutecnosti jde o renaulta s maximalkou 240.
Itall

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Italle, na vysvetlenou, ta mistni debata o "dacii" je jenom kryci nazev, ve skutecnosti jde o renaulta s maximalkou 240.
Ještě žes to rozkryl :D . Tak to je jiná, ten asi nezrezne. S jakostí to bude možná z bláta do louže... :idea: :?
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Zase všetcí spíte..?

Příspěvek od Pedro »

...a je to venku... :mrgreen:
Jak čas bede zbejvat,juknu. Snad. Potřebuji zkouknout i vopravdickou D.
Odpovědět