oleje Carlson

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
tatara

oleje Carlson

Příspěvek od tatara »

Nemáte prosím někdo zkušenosti s olejem Carlson® Millenium Semi SAE 10W-40 od firmy Filson?
Návštěvník

Re: oleje Carlson

Příspěvek od Návštěvník »

tatara píše:Nemáte prosím někdo zkušenosti s olejem Carlson® Millenium Semi SAE 10W-40 od firmy Filson?
Olej kupuju do Felicie 1.6i. Už jsem na něm najel asi 5000km a motor stále funguje normálně. Začal jsem ho kupovat kvůli dobré ceně, za kterou ho nabízí albert :)
Stejsky77

Příspěvek od Stejsky77 »

5000 km není pro hodnocení oleje nic. Až bude na olej najeto 200 tkm a víc, bez ztráty výkonu, zvyšování hlučnosti, spotřeby paliva a oleje, tak můžeme hodnotit, že na ten který olej šlape bez problémů. S oleji Carlson nemám zkušenost, nemůžu soudit, ale můžu říci o Q8, Mobil, Total a Paramo, že na ty to šlapalo tak jak mělo. Nemám bohužel podloženo žádným rozborem a měřením oleje, ale i na tom se pracuje.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Re: oleje Carlson

Příspěvek od ka-spel »

Anonymous píše:
tatara píše:Nemáte prosím někdo zkušenosti s olejem Carlson® Millenium Semi SAE 10W-40 od firmy Filson?
Olej kupuju do Felicie 1.6i. Už jsem na něm najel asi 5000km a motor stále funguje normálně. Začal jsem ho kupovat kvůli dobré ceně, za kterou ho nabízí albert :)
Dobrá cena je kolik, že se vyplatí kupovat? 10W40 se dá koupit už za 60 litr a to není žádný Carlson, Starline apod. šmejd.

Já do stejné Feldy lil Total 5W40 (á 160) a nyní Sunoco 5W40 (á 116).
byloObrázek
je Obrázek
Návštěvník

oleje

Příspěvek od Návštěvník »

Oleje Carlson sou misto Hekry,toho se bat nemusite jezdime na něj na VW mame na něj najeto 30000 ale budem přechazet na Total protože je cenově za stejno a je určitě kvalitnějši,a Total u dieslu ztiši motor,sam sem ho dal do Octavky 19TDI 66 a motor se stišil.
Odpovědět