Avanol

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

kubík:)

Avanol

Příspěvek od kubík:) »

ahoj chtěl bych se zeptat zda už někdo vyzkoušel motorový olej AVANOL. Je to prý nová německá značka oleje prosazovaná v čechách...
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Tak jsem myslel, že to je překlep Divinol, ale pak jsem hledal a on fakt existuje http://www.nejlevnejsi-oleje.cz/avanol-oleje-c-1/
byloObrázek
je Obrázek
Jirka

Avanol

Příspěvek od Jirka »

Ahoj,taky jsem o tom oleji slyšel a setkal jsem se s ním v jednom servisu kde jsem byl s kamarádem na výměnu oleje,kdy nás místní vedoucí do tohoto oleje přemluvil a kamarád ho jezdí ve VW Golf 1,9 TDI 96KW (PD) a má nejato zhruba 1000 km a je s tím maximálně spokojenej motor není tak hlučný (bohužel auto koupil a neví co tam bylo za olej,takže těžko porovnat s konkurencí)ale můžeme doporučit.ahoj jirka
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Avanol

Příspěvek od Pitris »

Jirka píše:Ahoj,taky jsem o tom oleji slyšel a setkal jsem se s ním v jednom servisu kde jsem byl s kamarádem na výměnu oleje,kdy nás místní vedoucí do tohoto oleje přemluvil a kamarád ho jezdí ve VW Golf 1,9 TDI 96KW (PD) a má nejato zhruba 1000 km a je s tím maximálně spokojenej motor není tak hlučný (bohužel auto koupil a neví co tam bylo za olej,takže těžko porovnat s konkurencí)ale můžeme doporučit.ahoj jirka
vedoucí servisu Vás přemluvil? :oops: A není to náhodou tak, že se ho potřebuje zbavit? Víte jistě, že ten olej plní alespoň VW 505.01? Aby ten motor nebyl tišší a tišší, a za chvíli neztichnul úplně :cry:
Omlouvám se, možná panu vedoucímu křivdím, možná je to začínající značka dobré kvality, ale já jsem tak trochu pesimista - nebo spíš už o tom něco vím. :roll: Ony některé věci dovezené k nám z Německa se jako kvalitní pouze tváří, (čímž ale netvrdím, že ten Avanol musí být šunt), a u motorového oleje to platí dvojnásob, tam bych věřil značce, která už "něco dokázala" :P
Jirka

Avanol

Příspěvek od Jirka »

No je pravda že nás podrobně seznámil s kompletním sortimentem a umí od motorek,přes auta,nákladáky až po hydraulické oleje,takže asi to nebude nějakej šmejd,pídil jsem třeba po divinolu a nenačel jsem takový rzsah výrobků.samozřejmě nám ukázal štítky ze sudu a samozřejmě splňuje normu 505.01.Jediný problém je že zatím nedělají jednolitrové a pětilitrové balení,nejmenší velikost je dvacetlitrů.Tak co jsi o tom myslíš???
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Avanol

Příspěvek od ka-spel »

Jirka píše:Jediný problém je že zatím nedělají jednolitrové a pětilitrové balení,nejmenší velikost je dvacetlitrů.Tak co jsi o tom myslíš???
http://www.nejlevnejsi-oleje.cz/avanol-oleje-c-1/

Takže ty litrová balení zatím dělají jen ve Photoshopu. :lol:
byloObrázek
je Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To asi jo,protože dvacetilitrové kanystry vypadají jinak(osobně jsem je viděl v servisu)a na tom webu je menší litráž rozlévaná,takže nevím,ale samozřejmě nevím vše.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27486
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

ten Avanol nevypadá špatně - ještě by mě ale zajímala hodnota TBN.
(Ale spíš pro porovnání - ale asi bych se té značce měl omluvit :lol: ale já zůstanu u svých osvědčených)
avanol

Příspěvek od avanol »

Zdarec chlapi, kdyby ste chtěli někdo ten avanol zkusit mužeme se domluvit udělám vám na něj slušnou cenu a pošlu nějaké letáčky tel:774404801 zatim hoj
Jirka

Avanol

Příspěvek od Jirka »

mě zajímají zkušenosti ostatních ohledně tohoto oleje,protože v tom servisu nás s tím dokonale seznámil a opravdu nevypadá špatně,ale kdo s ním má jakoukoliv zkušenost dejte vědět.Díky
jirka

Příspěvek od jirka »

A kdo jseš a co s tím máš společného???
avanol

Příspěvek od avanol »

Jirka: zavolej uvidíš:)
Matýsek

Příspěvek od Matýsek »

Jaké máte s olejem zkušenosti, jak to myslíš? Olej má ty výkonostní specifikace, které jsem nahodil nahoře. Mám ho v autě a moje zkušenost je, že maže:-)
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Matýsek píše:Jaké máte s olejem zkušenosti, jak to myslíš? Olej má ty výkonostní specifikace, které jsem nahodil nahoře. Mám ho v autě a moje zkušenost je, že maže:-)

...maže aj Raciol...!! :wink:
Odpovědět