UŽ NE Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od lengy60 »

Jerry3 píše:
lengy60 píše:Nenech cloumat svým majestátem, :lol: ropáci smrdí všechny,bez rozdílu značky.Drobný rozdíl je pouze v tom,zda jsou ve stavu jak je výrobce vyrobil a vše funguje jak má nebo někomu přijde nadbytečný FAP/DPF filtr,EGR nebo jiné vylepšení za účelem rádoby zvýšení výkonu...
Když ráno přicházím do společné podzemní garáže, bezpečně poznám, které značky aut před nedávnem odjely. A jelikož většina aut v té garáži má dieselové motory, mohu pouze potvrdit to, co tu již napsal lefort. Pro pořádek podotýkám, že všechna ta auta jsou v továrním stavu a byla pořízena jako nová, resp. jejich majitelé jsou prvními majiteli.
Tak ve společné podzemní garáži,kde parkuje tvé benzínové auto a pak už jen skodawerke to asi nebude až tak obtížné uhodnout. :mrgreen: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

Asi se tomu budeš divit, ale koncernových aut ubylo a v současnosti jich tam je méně jak polovina. A těch benzínových naopak přibylo, včetně jednoho Levorga. :D Při opouštění garáže nejméně smrdí všechna dieselová BMW (parkuje jich tam hned 5, pravda, jen tři v dieselu), nejvíce pak Seat Alhambra.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

Máchal píše:Po pravdě, zařaď si mne třeba tam, kde slunko nesvítí, je mi to jedno :)
Chápu, zřejmě je jednodušší "nechat se zařadit", než si něco nastudovat. Také přístup...
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: UŽ NE Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od NOVON »

DANN: Jj,biturbo a 2 cerpadla :-)
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: UŽ NE Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od skodovkar »

Když ještě chrochtávka jezdila na bionaftu, tak při studeném motoru z ní šel vždy takový kyselý smrad. Když se toho člověk nadechnul, tak to štípalo až na jazyku. Takže se nadechnout, zavřít rychle vrata, skočit do auta a upalovat pryč než to bude na mně.
Aspoň jsem rakovinu rozséval naprostou většinou po venkově a dálnici :?
Obrázek
Odpovědět