UŽ NE Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od lefort »

Máme kousek od baráku školu. Ráno navážejí rodiče děti do školy a ten smrad z těch koncernových naftových sr.ček je s prominutím k zblití :x zajímavé je, že mi nepřijde, že by ostatní diesely takhle strašně smrděly...
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

lefort píše:... mi nepřijde, že by ostatní diesely takhle strašně smrděly...
Tomu se říká "(nízká) spotřeba díky podvodu". :x
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

Pitris píše:Byť to (až teď) vypadá že si utrpěl vzdělání...
:wink: :lol: :P :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od NOVON »

VAG píše:
NOVON píše:Tak TDi nejede jo?? I Hondy "zaplakaly" .No trošku čoudí..no :lol: :lol:
Novone jak se říká mezi námi No Smoke No Fun :)
T -trochu
D -dýmu
I - ignorujte.. :lol:
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od bjukemen »

lefort píše::x zajímavé je, že mi nepřijde, že by ostatní diesely takhle strašně smrděly...


toto iste pocitujem kazde rano ked kracam do prace, neviem ci maju vykostene KAT-y lebo tu je to hadam narodny sport, ale ja na alfe aj ked je to diesel kat mam a ide mi z vyfuku uplne iny zapach (alebo vona) ako koncernakom
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Máchal

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Máchal »

Sice se tu řeší ten zlý koncern, ale koukněte se na dieslové motory v obecné rovině.
Je například toto v pořádku?
Nebo toto?
Nebo toto?
O letadlech a jejich škodlivosti na životní prostředí nemluvě.
Šup, do mne antikoncernisti, v čele s náčelníkem myší3 :wink:
Uživatelský avatar
VAG
Příspěvky: 76
Registrován: pát pro 23, 2016 11:46

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od VAG »

Poneváč se nejedná o koncern, je vše v pořádku :D No smoke No fun :wink:
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od bjukemen »

akonahle niekto poukaze na koncern hned je tu 1000 argumentov ze ci nam nevadi aj nieco ine ako koncern,ano, vadi ale lietadlo vedla mna cestou do prace nelieta a kedze mam v okoli kopec tdi napisal som skusenost, koli vam aby clovek drzal hubu uz ma zacinate pekne srat!
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
VAG
Příspěvky: 76
Registrován: pát pro 23, 2016 11:46

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od VAG »

Děláš machra, jako kdyby ten tvůj italský krám nekouřil a nesmrděl :)
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od lengy60 »

bjukemen píše:akonahle niekto poukaze na koncern hned je tu 1000 argumentov ze ci nam nevadi aj nieco ine ako koncern,ano, vadi ale lietadlo vedla mna cestou do prace nelieta a kedze mam v okoli kopec tdi napisal som skusenost, koli vam aby clovek drzal hubu uz ma zacinate pekne srat!
Nenech cloumat svým majestátem, :lol: ropáci smrdí všechny,bez rozdílu značky.Drobný rozdíl je pouze v tom,zda jsou ve stavu jak je výrobce vyrobil a vše funguje jak má nebo někomu přijde nadbytečný FAP/DPF filtr,EGR nebo jiné vylepšení za účelem rádoby zvýšení výkonu.A maximální chuťovka je,když jedeš za některým strojem ze stáje PSA a máš to štěstí,že si auto vzpomene zregenerovat FAP. :twisted:
A neskutečně smrdí i ty nové eco eco s močovinou,prostě je to hnojník neskutečný. :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

lengy60 píše:Nenech cloumat svým majestátem, :lol: ropáci smrdí všechny,bez rozdílu značky.Drobný rozdíl je pouze v tom,zda jsou ve stavu jak je výrobce vyrobil a vše funguje jak má nebo někomu přijde nadbytečný FAP/DPF filtr,EGR nebo jiné vylepšení za účelem rádoby zvýšení výkonu...
Když ráno přicházím do společné podzemní garáže, bezpečně poznám, které značky aut před nedávnem odjely. A jelikož většina aut v té garáži má dieselové motory, mohu pouze potvrdit to, co tu již napsal lefort. Pro pořádek podotýkám, že všechna ta auta jsou v továrním stavu a byla pořízena jako nová, resp. jejich majitelé jsou prvními majiteli.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

Máchal píše:Sice se tu řeší ten zlý koncern, ale ...
O letadlech a jejich škodlivosti na životní prostředí nemluvě.
Šup, do mne antikoncernisti, v čele s náčelníkem myší3 :wink:
Máchale, vadí ti, že tady tepu koncerňáky, mezi které se sám nechceš počítat. Zároveň však děláš všechno pro to, abych tě mezi ně (za)počítal, a to projevy své neznalosti problematiky. Kolikrát tady ještě mám doporučovat, že by nebylo od věci nastudovat si něco kolem "critical loads concept-u" a "best available technology" :!: Po prostudování by sem třeba i koncerňáci přestali cpát ty irelevantní úvahy o letadlech, lokomotivách a lodích.
Máchal

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Máchal »

Bál jsem se, že si na mne zapoměl :wink:
Však já nezapírám, že nepatřím mezi koncerňáky, vždyť jezdím povozem, který tam patří (ovšem benzínem) Mne vadíš ty a tvé uštěpačné poznámky na adresu koncerňáků, aneb hodíme je všechny do jednoho pytle, tečka!
Cituji bjukemena: uz ma zacinate pekne srat!
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Jerry3 »

Máchal píše:...Mne vadíš ty a tvé uštěpačné poznámky na adresu koncerňáků, aneb hodíme je všechny do jednoho pytle, tečka!
Však si vyhledej, co jsem napsal do fóra shodou okolností dnes ráno (aby bylo jasné, že dezinterpretuješ má slova). No nic, koncerňáci nečtou pozorně, nechápou, překrucují... A kontrétně ty děláš všechno pro to, abys mne přesvědčil, že jsi onen koncerňák, nikoli pouhý majitel koncernového vozu.
Máchal

Re: Olej Ford C-Max 1.6 TDCi

Příspěvek od Máchal »

Po pravdě, zařaď si mne třeba tam, kde slunko nesvítí, je mi to jedno :)
Odpovědět