Srazy olejářů

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9920
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Někdo (z nás) si stěžoval na ubytování...? Možná už by to nějakou korunu investic do vybavení či oprav sneslo, ale přenocovat se dalo. A když si člověk vypnul uši, dalo se i spát. :lol: Za 350Kč/noc. A díra...? Brdy, Příbramsko, Berounsko, dyť je tam hezky, tož jakápak díra... :? Co se parkování týče, Jiřice jsou na tom opravdu bídně. Taky se (asi) šetří.
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

Takové komentáře tam byly, takže reaguji. :idea:
Můj obsáhlý koment smáznu skoro celý, ale poslal jsem ho Pitrisovi na SZ. Takže ho všichni neotravujte o přeposlání, stejně to nestojí za to :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jezevcik »

Jardovi děkuji za fotky. Když vidím na půllitrech nápis Staropramen, tak se oklepu. Jak jsem ale pochopil, tak tam měli nějaké místní a dobré.
To parkování bych Jiřicím odpustil. Když si ho odmyslím, tak nás tam čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

No, já už bych do Jiřic nejel, tím nechci říct, že tam nemá být sraz, nechť tam klidně je. Ta výhrůžka pro mě byla horší než vyuzená hospoda. Přece tam jedeme také pro trochu pohody. Pokud není splněno, nemá smysl.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

Ubytování nemohu posoudit,bo jsem ho nevyužil a jel jsem domů.Nicméně,když jsem nastupoval do nynějšího zaměstnání,tak jsem strávil 5 měsíců v Kladně na ubytovně GDM a to byl tedy masakr.Přičemž cena byla stejná jako zde,takže bych to tak špatně neviděl.Že bylo v restauraci drobet kouřmo je fakt,ale nic tak strašného to nebylo,jen manželka hudrovala a všechny hadry hned letěly do koše a ráno do pračky. :mrgreen: Jídlo bylo velmi dobré,dokonce tak,že jsem si málem udělal z žaludku mrzáka :lol: a druhý den jsem musel zdvojnásobit návštěvu porcelánového zařízení.Láďo,je to jen můj dojem nebo si to všechno moc bereš?
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

Jezevcik píše:Jardovi děkuji za fotky. Když vidím na půllitrech nápis Staropramen, tak se oklepu. Jak jsem ale pochopil, tak tam měli nějaké místní a dobré.
To parkování bych Jiřicím odpustil. Když si ho odmyslím, tak nás tam čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty.
A co je špatné na Staropramenu?Já měl tedy 2 velké byť jsem chtěl původně malé,ale zřejmě neměly odpovídající sklenice nebo byla obsluha nahluchlá. :lol: Nic jiného mi ani nezbylo,protože jinou 10-ku ani neměli.Ale je fakt,že nejsem pivař a tahle 2 byla v letošním roce čísla 5 a 6. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9920
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Jestli si to nepletu, tož s tímhle místem přišel kdys Vláďa a pokud to někomu úplně nevonělo, třeba ho to trochu mrzí. Srat na to, všude je něco a každý to má (může mít) nastavené trochu jinak. Jiřice, Jiřice, ony (za mě osobně) taky mají mouchy, ale jak už píšu - neřešme to. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

No vždyť ano,podstatné je(aspoň pro mě),že jsme se setkali a pokecali,no ni? :D :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

lengy: Máš pravdu, beru si to zbytečně, jdu večeřet a kalím na to.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jezevcik »

Pokud platí toto:
lengy60 píše: ... je fakt,že nejsem pivař a tahle 2 byla v letošním roce čísla 5 a 6. :mrgreen:
...tak se tomuto nedivím :)
lengy60 píše: A co je špatné na Staropramenu?
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Durex »

Já sem zvyklej na opravdu bojové podmínky a proto spoustu věcí neřeším. To,že by se občas někde něco mohlo opravit je fakt,ale je mi to buřt. Jen sem měl trochu problém s menší peřinou a postelí (je mi jasný,že kdybych měl o metr míň jako běžnej středoevropan,tak nemám problém :lol: ) Za mě jídlo a kuchař naprosto na jedničku. Ráno sem s ním trochu pokecal a prý sme ho dost cvičili,ale je moc rád,že nám to chutnalo. Pivko super,i když sem teda měl jen 6x tu jedenácku :lol: Za mě sraz super. Jen že to vždy tak rychle uteče ... S Jiřicema a hlavně Žanetkou nemám vůbec problém,naopak :lol: Ta by šla i do vířivky :lol: Jinak se mi opravdu zamlouvá http://www.tradicnihostinec.cz/
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Já si tedy taky na ubytko nestěžoval - jen tam v noci něco mlaskalo (prej na mě :twisted:). Jídlo bylo v pohodě - včetně snídaně, a jejich "domácí" pivo Vilém mě šmakenzi. 12-ka i pak 15-ka na závěr. Jinak ty Jince byly zvoleny tak trochu záměrně, bo jak jsem psal o překvápku, tak z nedalekých Dobřichovic měl dorazit Harry; bohužel to nevyšlo. Ale ano - příště zvolíme vyzkoušené a osvědčené destinace jako jsou Jiřice, Pecini nebo ten Honzem prubnutý Vříšť.... Ať už je dubenec☺
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jerry3 »

Vidím to tak, že za zmíněné problémy nikdo z organizátorů srazu nemůže, je tudíž zbytečné se tím trápit, tím méně pak řešit otázku viny.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Durex píše:....Za mě jídlo a kuchař naprosto na jedničku. Ráno sem s ním trochu pokecal a prý sme ho dost cvičili,ale je moc rád,že nám to chutnalo....
Teda to jel pan kuchař jako my skoro nonstop :)
Ale jo, já si taky fakt pošmákl :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

Durex píše:Jinak se mi opravdu zamlouvá http://www.tradicnihostinec.cz/
Tož jasné, i mě se zamlouvá. Když koukám na ceny v jídelním lístku, je totiž jasné, že mají i více prostředků na nějaké ty investice. Možná se bude i topit... :mrgreen:
Už jsi tam jedl?
Odpovědět