Srazy olejářů

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

Tož, Hombre solit nemá, tak jsem mu přátelsky pomáhal :D . Já jsem přirozeně nesolící (opravdu přirozeně, nikdy mě nenapadlo si něco přisolit - možná jsem jen nenápaditý :? ), takže nesolit mi přijde normální. Soli se dost pozře v jídle, aniž by si člověk musel ještě dosolovat. Taky např. nepiju kafe - nikdy mě nenapadlo si ho udělat :lol: .
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

Tak počkat,nesolíš vůbec nebo je v restauraci či doma nepřisoluješ? :D A jinak dobré kávy není nikdy dost. :lol: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

Neslanou dietu nemám 8) , doma sním co mám a v cizině co mi dají, ale už si více nedosoluji :idea: . Takže přísun soli víc než dostatečný, vždyť některá jídla jsou slaná až dost. To kafe vypiju, když mi ho dají (stalo se v životě asi 2x), kapučíno jsem si možná 3x v životě v hospodě dal, páč ona si ho dala také - celkem dobré, ale nic tak extrovního na tom nevidím :lol: . Jináč - když se mě kdekoliv zeptají, zda chci kafe, tak nechci. V autoservisu už vůbec ne :P . A doma si ho nedělám nikdy.

Jo, a jináč znám kluka, co nepije pivo. Moc hořký. Motorkář, byl u mě na mé TT. Jede dobře. Mám ho pozvat na sraz? :roll:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9845
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Není tomu zas tak dlouho (patnáct let..?), co jsem pivo nepil taky. Nějak jsem ho prostě nemusel, výjimečně jedno semtam v horkém létě na žížeň/osvěžení, trvalo to určitě víc jak deset let... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

Colommbo píše:Není tomu zas tak dlouho (patnáct let..?), co jsem pivo nepil taky. Nějak jsem ho prostě nemusel, výjimečně jedno semtam v horkém létě na žížeň/osvěžení, trvalo to určitě víc jak deset let... :)
U mě pouze s tou obměnou, že je to jen 2-3 roky, než mi zjistili žl. kameny. Teď už si vychutnávám svého Kozla. Teda - ten je alespoň jakžtakž.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jezevcik »

Vláďo, myslím, že těch kafí jsem měl v životě ještě méně než Ty. V hospodě si dávám pivo, ale doma čím dál častěji raději víno.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

A to víš, že lidi, co nepijí kafe, jsou u druhých (kteří pijí kafe většinou běžně) vlastně tak trochu podezřelí? Proč von nepije to kafe, když my ho pijeme všichni? Pak není daleko k domněnce, že snad dokonce nepiješ kafe ZÁSADNĚ, to už by bylo vůbec špatný :idea: :? . Já ho sice nepiji, ale ne zásadně, což jsem jaksi nikomu nikdy nevysvětloval...snad až teď...takže chápete - né zásadně, no...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Teda já budu asi nějakej divnej - piju všechno co teče kromě děravejch necek, k jídlu si dám úplně klidně smaženej kadlabanátek, pečenej bůček a hranolky, jitrničky a jelítka můžu taky a dosolím, dopepřím a dochilím....Jo, ale přestal jsem fajčit.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

Víno je trochu sázka do loterie (pivo někdy také) Pokud jde o víno v hospodě, také se natrefí na dobré. Vzpomínám si kdysi na lahev moravského vína (zjistil bych i odkud, já si nepamätám, ale ona ano), Ryzlink (nevím který, já si nepamätám, ale ona ano), pozdní sběr, polosuché nebo snad dokonce polosladké (si nepamätám :? ) a výborné. Jak ryzlinky nemusím (páč bývají sušší), tak tenhle - páč byl sladší, i když ryzlink - a přitom zůstala ta "ryzlinková" chuť, stál za to. Flaša za 270,- Kč, tehdy před lety, to si docela pamätám, páč jsem platil :roll: , nelitoval jsem. Takový jsem už pak nepil.
Pitris píše:....Jo, ale přestal jsem fajčit.
A snad by sis to neodpíral, prosím tebe... :P
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Už to moc lezlo do peněz :( raději to projím, propiju a projezdím :twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše:Teda já budu asi nějakej divnej - piju všechno co teče kromě děravejch necek, k jídlu si dám úplně klidně smaženej kadlabanátek, pečenej bůček a hranolky, jitrničky a jelítka můžu taky a dosolím, dopepřím a dochillím....Jo, ale přestal jsem fajčit.
Byly doby,kdy jsem vychlastal volovi pití,ale ty už jsou nenávratně minulostí,bo s přibývajícím věkem se neúměrně prodlužuje doba,kdy se pak člověk dostane zpět do provozuschopného stavu a to mě neba. :lol: Navíc jsem posledních pár let víceméně stále před službou nebo po službě,takže ani není kdy,jen sem tam,třeba na dovolené,si dám sklenku něčeho dobrého. :D Ale ten zbytek mohu měrou vrchovatou a dokud mi to někdo nezakáže,tak v tom hodlám pokračovat.A s cigárama jsem taky seknul,tedy přesněji řečeno jsem přešel k elektronice a daří se mi snižovat dávky nikotinu,takže třeba jednou...kdoví.
Legrační je,že jsem s cigaretami přestal díky C4P,takže bych měl být vlastně Citroenu vděčný,že nehulím. :mrgreen: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

lengy60 píše:....jsem s cigaretami přestal díky C4P....
Co, nebyl tam popelník :?: :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše:
lengy60 píše:....jsem s cigaretami přestal díky C4P....
Co, nebyl tam popelník :?: :P
Auta s klasickým popelníkem se přestala vyrábět snad někdy před 8 lety a místo toho se na přání začala dodávat jen taková minipopelnička. :lol:
Obrázek
Nicméně to s tím nemělo nic společného,vše začalo debatou o tom,jaký je opruz čistit to obří čelní sklo od sněhu. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Ital

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Ital »

K tomu ryzlinku: Ryzlink rýnský, vinné sklepy Lechovice, pozdní sběr, polosladké. Ročník už je pasé, ale bylo ňamňam.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

K tomu olejsrazu: Zeťák má doma "přebytečný" oilum :) Total Quartz 7000 10w40 5litrů. Můžem ho vzít na sraz - nechal by ho za 500,- peněz....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět