Srazy olejářů

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Také to hezky zní, tak mezinárodně: "Ristorante Vyžlovka".
Zas lepší, než proslulá Holzmannova "U nudle" nebo tuhle jsem náhodou míjel i restauraci "U fusekle", tam jsem ovšem nezašel. Takže Ristorante Vyžlovka v pohodě. Možná tam budou spíš malé porce, nikdo ale nemůže říct, že název mu to nenapověděl. Chytrému napověz... :D
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Pedro píše:Dnes jsem "upekl",na adminův návrh,minisraz 28.9.
Pane, že nechám Děkovat :wink: :P A co se dívám na baštolístek tak 180g zas tak malá porce není 8)
i když v různých hamsedírnách může stejná porce stejného jídla vypadat/vážit zcela odlišně :( :mrgreen:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Beztak se bude baštit hlavně pizza, jak nás učí náš guru Návštěvník, oné value for money, nebo taknějak. K pití to nebude jednoduché, s tím nealkem - abych si teda nepřipadal, že kupuji olej ve značkovém servisu - ale už jsem to vyřešil též, mám vybráno.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Snad je to vo pokecu,žrádlo,chlast...,příště to naplánu ji do Moulig Růž. A jsem zvědaf... :mrgreen:
No ale pizza Mexicana a fefe navíc :wink:
Návštěvník

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Návštěvník »

Do Čáslavi bych rád zajel, ale mám to cca 8000 tis. km, tak snad příště.
Jo a pizzu bych si určitě nedal, poněvadž mezi chorobnou šetřivostí a "value for money" je podstatný rozdíl!
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:Snad je to vo pokecu,žrádlo,chlast...,příště to naplánu ji do Moulig Růž. A jsem zvědaf... :mrgreen:
No ale pizza Mexicana a fefe navíc :wink:
No jasné, děkuji za organizaci i pozvání. Jen to počasí, dle výhledové předpovědi, mi moc vyhovovat nebude, ale vynasnažím se dojet v jedné stopě. Pitris zas přijede v tričku a bundě bez vložky, tak kurňa musím dovalit i já. Ale jestli chytnu rýmičku, tak si mě nepřejte :P .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:Jen to počasí, dle výhledové předpovědi, mi moc vyhovovat nebude....
:? http://www.novinky.cz/domaci/381509-bab ... aziky.html zas tak zlý to snad nebude 8)
Itall píše:....Pitris zas přijede v tričku a bundě bez vložky....
Myslíš vloni v říjnu na motce Krucemburk :?: Vždyť bylo 10°C :mrgreen: - teda plus 10 :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Mě je to fuk,možná jen dám touringovou bundu a vložku do gatí,jiné rukavice.
Rezervace je na jméno p. Volejník.
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:
Itall píše:....Pitris zas přijede v tričku a bundě bez vložky....
Myslíš vloni v říjnu na motce Krucemburk :?: Vždyť bylo 10°C :mrgreen: - teda plus 10 :P
No jo, 10°C pro mě znamená "za chvíli mráz" :? .
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:Mě je to fuk,možná jen dám touringovou bundu a vložku do gatí,jiné rukavice.
Rezervace je na jméno p. Volejník.
Vložku do gatí dávám při 20°C, do bundy při 15°C. Pod 15°C na silniční motorce jezdím jen v naléhavých případech...Volejníku.
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Do Čáslavi bych rád zajel, ale mám to cca 8000 tis. km, tak snad příště.
Jo a pizzu bych si určitě nedal, poněvadž mezi chorobnou šetřivostí a "value for money" je podstatný rozdíl!
Porád někde lítáš...sedni do turistické třídy (value for money) Dreamlinera a...
A co by sis tedy dal? K pití může být i trochu alko. Že bych jako na tvoji počest...no, radši asi ne...jednou jsem si dal drahý biftek (řekli mi, že to mám taky zkusit) a po ochutnání jsem zjistil, že za tu cenu jsem mohl mít dvě večeře, které by mi rozhodně více chutnaly.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Konkórdem na letiště v KH,zbytek tě někdo přiveze. Třeba admin,ještě nemá za s sebou kreš,tak to bude rychlé.
A myslim,že v zatáčkových partiích,by Tě fajn svezl i Itall.
Biftek-no je dobrý se předem zeptat z čeho bude. A když co slíbí není,odnes si to,synku. Já to tak dělám. A vždy se musí zeptat,jak to chceš. Tři varianty. Nenabídne,nechci.
Kdo tedy dorazí? Durexoj jsem se nedovolal.
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Pedro píše:
A myslim,že v zatáčkových partiích,by Tě fajn svezl i Itall.
No, já se to ještě tepřiva učím... :oops:
Pedro píše:Biftek-no je dobrý se předem zeptat z čeho bude. A když co slíbí není,odnes si to,synku. Já to tak dělám. A vždy se musí zeptat,jak to chceš. Tři varianty. Nenabídne,nechci.
Kdo tedy dorazí? Durexoj jsem se nedovolal.
Jak řekl Lasica, že teď není často v televizi, neboť nevaří...
Já taky nevařím, biftek jsem měl mít prý pravý, to je svíčková? No, nic moc. Syrový flák nejím, takže propečený nebo medium...Nemusím to znát, nejím ho, jen ten jeden experimentálně...Pochutnám si na svíčkové u nás v jídelně, vomáčka, knedlíky, brusinky a maso nesvíčková...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od lengy60 »

Pořádný biftek je tatarský s topinkou a hromadou česneku. :lol: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

No učíš se rychle...
nyní nemám ideál obuto a k tomu mě něco limituje,ale dle mě fakt dobrý :wink:

Biftek se necháluje často,ale věřim,že to občasné,dokáže na dlouho někdo pokazit.
Odpovědět