Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od lengy60 »

Joe113 : Ale víš,že Castrol není špatný olej,jen byl svého času za hodně peněz,dnes ho můžeš pořídit za rozumný peníz,tak proč ne.http://www.autodily-cardo.cz/-3/castrol ... 5l-stitek/
Mogul Racing jsem měl v motoru taky,jenže skoro zadarmo od Bédi Trávníčka,ale špatný rozhodně nebyl.Nicméně jsem vyzkoušel i jiné značk(Mobil1,Yacco) a zcela zodpovědně prohlašuji,že Castrol mému motoru chutnal jaksi nejvíce.Jen jsem měl 0W-40 http://www.autodily-cardo.cz/-3/castrol ... 1l-stitek/ a ten můžeš použít klidně taky.A má specifikaci C3-10 a ta je na úrovni původní A3/B3,jen je tam méně fosfátů a fosforu,právě k vůli FAP/DPF filtrům,jak zmínil předseda.
Ale můžeš také použít velmi dobrý olej Sunoco Synturo gold 5W-40 ,zde mezi znalými velmi ceněný. :wink: http://www.eshop-rychle.cz/bezo/eshop/3 ... D-5W-40-5L
P.S.A toho balstu kolem si holt nevšímej,holt jsou lidé různé,někteří se třeba nemohou vykecat doma,tož aspoň tady. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Jerry3 »

Máchal píše:Čím méně se na takovéto trolly bude reagovat, tím lépe :wink:
A že zrovna tvé příspěvky prakticky výhradně o pivu jsou velkým přínosem pro technicky zaměřené fórum! :twisted:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Jerry3 »

lengy60 píše: P.S.A toho balstu kolem si holt nevšímej,holt jsou lidé různé,někteří se třeba nemohou vykecat doma,tož aspoň tady. :mrgreen:
Akorát že nejvíce plevelu sem zanaseji koncernaci s dotazy už stokrát zodpovezenymi.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Jerry3 »

Tak co je, žádná reakce? Čekám na projížďku s BMW a nudím se.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od lefort »

Pokud to nebude M235i, tak se obavam, ze se budes celkem nudit i pri projizdce...U me BMW skoncilo odchodem e90 do penze :-(
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Máchal

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Máchal »

Jerry3 píše:A že zrovna tvé příspěvky prakticky výhradně o pivu jsou velkým přínosem pro technicky zaměřené fórum! :twisted:
Jsi šikovný, že umíš vyhledat mé příspěvky, chválím, jen tak dál :wink:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9850
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Colommbo »

Náhodou, mně se to vlákno o pívu moc zamlouvá! Když na něj dostanu chuť, tož si je otevřu (vlákno), něco si pěkně doma v teple počtu a potřebuju-li či chci někam hned jet, můžu vzápětí vyrazit. A ještě ušetřím...! :lol: :lol: :lol:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Jerry3 »

Máchal píše:
Jerry3 píše:Jsi šikovný, že umíš vyhledat mé příspěvky, chválím, jen tak dál :wink:
A stačilo mi na to 5 minut. :)
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Jerry3 »

NOVON píše:jerry: Co je sakra tak spatneho na tom,ze se nekomu auta koncernu libi?Kur.a to je jako bys nekoho jeb.al za to,ze se mu libi brunety a ne blond baby..a spise baculky nez vyzlata..
Jerry3 píše:Novone, na podporu své interpretace mých slov laskavě odcituj, z čeho tak usuzujes. Dost možná, když pohledas v mých příspěvcích, objevis pravý opak!
Abych ilustroval, že koncerňáci žijí v izolované bublině vlasního světa, neposlouchají, nevnímají psaný text, hlavně že diskutují:
Jerry3 píše:
loonger píše:ale protože se mi líbí, má super design.
Přes tohle vlak nejede.
P.S.: NOVON-e, divím se, že zrovna ty si nedáš bacha, vždyť dávno víš, jaká jsem svi.ě. :mrgreen:

P.P.S.: Potřeba se za každou cenu obhájit, nebo naopak zaútočit, zastírá mysl. :idea:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Skoda octavia 1.9 Tdi 81 kw

Příspěvek od Jerry3 »

lefort píše:Pokud to nebude M235i, tak se obavam, ze se budes celkem nudit i pri projizdce...
Nebylo: stihl jsem jen 330e a 330d. A nenudil jsem se, možná i kvůli počasí... :D
Odpovědět