šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od jerome »

Osobne si tiez myslim ze podvod je podvod. Ci sa niekto prizna sam alebo pod tlakom jedno je iste ze podvadzali obaja :!: :idea:
Tiez si myslim ze postupne sa este nieco prevali. Kludne by sa podvodom dal nazvat aj v inej teme predebatovany rozdiel v papierovej spotreby a realnej. Automaticky su snou spojene emisie a uz aj je po dodrzani normy... :roll:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Tome, můj čas je drahocenný a nehodlám ho zde více ztrácet. Proto promiň, že se nerozepisu k věci samé. Přesto poskytnu alespoň návod: odpovědi hledejte v rozdílech mezi typovou homologaci a autocertifikaci. Dále by bylo nanejvýš vhodné si ujasnit, jaký je rozdíl mezi závažným porušením zákona vedoucím k ohrožení zdraví a nedodržením dobrovolného závazku, navíc silně geograficky limitovaným.

Mrzí mne, že jediný Brembo ví, která bije, a že fórum sklouzlo na úroveň pivních keců v hospodě nejnižší cenové úrovně. Možná tak již pominul vhodný okamžik pro jeho důstojný pohřeb...
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Jezevcik »

Přesto Tě o to vyloženě žádám. Pár faktických vět bez emocí. Chci, aby různí Kecalové viděli, jak moc jsou slepí.
Udělej to pro mne. Díky.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Tome, můj čas je drahocenný a nehodlám ho zde více ztrácet. Proto promiň, že se nerozepisu k věci samé. Přesto poskytnu alespoň návod: odpovědi hledejte v rozdílech mezi typovou homologaci a autocertifikaci. Dále by bylo nanejvýš vhodné si ujasnit, jaký je rozdíl mezi závažným porušením zákona vedoucím k ohrožení zdraví a nedodržením dobrovolného závazku, navíc silně geograficky limitovaným.

Mrzí mne, že jediný Brembo ví, která bije, a že fórum sklouzlo na úroveň pivních keců v hospodě nejnižší cenové úrovně. Možná tak již pominul vhodný okamžik pro jeho důstojný pohřeb...
Tak sis tu odplivl a alibisticky jsi všem oznámil ať si to najdou, protože ty se do toho raději nebudeš zamotávat. Kocábka ti začíná nabírat vodu, tak pod argumentem drahého času .... no nic. Je to zbytečné, protože ty v závislosti na své nenávisti k určitým produktům nikdy nemůžeš, a ani nechceš poskytnout objektivní informaci.
A nevěř tomu, že se vyplní tvoje zbožné přání smrti tohohle fóra. Bude žít dál a bude to jenom dobře, protože i přesto, že tady není vše ideální, najdou se zde cenné informace.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Jezevcik »

Návštěvník píše: Tak sis tu odplivl...
Je to nutné?
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Ano, cenné informace se tu stále ještě najdou, třebaže jsem admina žádal o jejich odstranění.
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Tak pokud je nemáš patentované, tak admin nemá povinnost je odstraňovat. :wink:
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Jo a koncerňáci, těšte se, áčka už chystají obchod století: půl milionu nebouranych vozů v plné palbě!
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Tak pokud je nemáš patentované, tak admin nemá povinnost je odstraňovat. :wink:
Možná se tomu budeš divit, ale dnes už existuje pojem "žádost o odstranění obsahu". Zatím jsem ji nepoužil, ale co není, může být...
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Ano, pokud se jedná o osobní, zahanbující, nepravdivý a podobný obsah. Žádosti je možno poslat na Google. Nevím jestli to lze i zde, ale pokud by obsah splňoval alespoň jednu z podmínek, tak jediný, kdo sem tento obsah mohl poskytnout jsi byl ty. Nepřispíváš sem dobrovolně a nebereš přitom na vědomí pravidla a podmínky tohoto fóra?
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Pitris »

Tak bych řekl že to už stačilo.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Zamčeno