šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od skodovkar »

Ten koncernový servis mi tam fakt sedí :lol:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od skodovkar »

Pro všechny postižené lidi ČKP dobrá zpráva http://www.stopckp.cz/pribehy-z-praxe/t ... itelu.html
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Pedro »

2x jsem mel tu cest,z me strany vse papirove ok. Jsou neodbytni, zkousej to.
Itall

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Itall »

K ojetinám se vyjadřovat nebudu, to si vyřiďte, já už to mám vyřízeno.
K záruce si myslím - zcela chápu autorizovaný servis, že nechce uznat záruku, když se s autem jezdilo do neautorizovaného servisu. Tuto věc považuji za bič na autorizované servisy. Majitel vozu by měl po dobu záruky jezdit do autorizovaného servisu, neboť záruku bude případně uplatňovat také v autorizovaném servisu a nikoliv jinde. Jestliže nechce jezdit do autorizovaného servisu, dobře, ale záruku ať neuplatňuje. Za práci neautorizovaných servisů přece nemůže přebírat odpovědnost servis autorizovaný, potažmo výrobce auta. To je zcela pochopitelné i pro mě, přestože jsem na "druhém břehu", tedy zákazník.
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...K záruce si myslím - zcela chápu autorizovaný servis, že nechce uznat záruku, když se s autem jezdilo do neautorizovaného servisu. ...
Myslet si klidně můžeš, co chceš. Pro pořádek ovšem upozorňuji, že už několik let platí tzv. bloková výjimka. A jejím motivem bylo např. přesvědčení, že řádně provedeným běžným servisním úkonem nelze "zkazit" automobil, jakkoli se jedná o dostatečně komplexní strojírenský výrobek.
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Fahrer »

Jde o to, jestli bloková výjimka je nebo není správně nastavena. V tomhle má Itall jednoznačně pravdu.
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

A v čem že je tedy špatně nastavena?

http://www.autopress.cz/?page=49.dil-1- ... va-vyjimka

Ovšem i kdyby byla, je tu nějaký právní rámec, který je jednou závazný pro všechny aktéry a tečka! Proto opakuji: Itall si může myslet co chce, neznalost onoho právního rámce ho neomlouvá.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od skodovkar »

Fahrera a Italla celkem lituji. Chodíte žehlit košile do obchodu kde jste si je koupili a obuv rovněž chodíte ošetřovat do prodejny :roll:
A pokud výrobce něco podělá a je to provařené (řetězy na TSI), tak odmítnout za to převzít odpovědnost je trapné.
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Dovedeno ad absurdum, pokud by výrobce nebyl tlačen legislativou, nemusel by deklarovat hodnoty tlaku huštění pneumatik a zákazník by musel jezdit do značkového servisu nechat si "nastavit" tlak v pneumatikách. :twisted:
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Fahrer »

skodovkar píše:Fahrera a Italla celkem lituji. Chodíte žehlit košile do obchodu kde jste si je koupili a obuv rovněž chodíte ošetřovat do prodejny :roll:
A pokud výrobce něco podělá a je to provařené (řetězy na TSI), tak odmítnout za to převzít odpovědnost je trapné.
Nemusíš mě litovat, já se s tím už celkem v pohodě vyrovnám. :) Lituj spíš ty autorizovaný prodejce, který doplacej na vychcánky.
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Tak právě vychcanejch autorizovanejch prodejních servisů mi není líto ani trochu! :x
Fahrer
Příspěvky: 433
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Fahrer »

Návštěvník píše:Dovedeno ad absurdum, pokud by výrobce nebyl tlačen legislativou, nemusel by deklarovat hodnoty tlaku huštění pneumatik a zákazník by musel jezdit do značkového servisu nechat si "nastavit" tlak v pneumatikách. :twisted:
Zajímavé je, že když chce někdo obhájit kravinu, tak napíše "Dovedeno ad absurdum". :?

Jak se pozná vychcanej autorizovanej servis?
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Fahrer píše:Jak se pozná vychcanej autorizovanej servis?
Velmi jednoduše: stačí si porovnat seznam servisních úkonů, které zákazník v rámci paušálu např. za servisní prohlídku ve 30 tis. km zaplatil, s tím, co skutečně bylo vykonáno, a k tomu připočítat cenu, kterou ten servis zákazníkovi účtuje za litr motorového oleje. A mohl bych o tom psát romány na pokračování! :evil:
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Fahrer píše:Zajímavé je, že když chce někdo obhájit kravinu, tak napíše "Dovedeno ad absurdum". :?
Jinak úplně největší kravina je přesvědčení, že autorizovaný servis je "lepší", než ten nezávislý třeba hned vedle. :idea:
Zamčeno